• Informacje na temat:

  saint louis

Artykuły na temat: saint louis
 • Louis de Funès: Każdy dzień zaczynał od mszy świętej

  Tego drugiego po Charliem Chaplinie geniusza komizmu niewielu zna jako zagorzałego katolika i tradycjonalistę. A taki był Louis de Funès. W swoim zamku Clermont w dolinie Loary miał prywatną(...), ale Louisa ciągnęło gdzie indziej, choć długo nie wiedział, gdzie. Spłacić Kościołowi zaciągnięty dług W żadnej pracy nie zagrzał miejsca. W 1936 roku poznał żonę, Germaine Élodie Carroyer...

 • Szorty - modna alternatywa dla mini

  Obszerne bermudy jak te od Isabel Marant, spodenki przypominające dół od piżamy rodem z pokazu Louis Vuitton lub skórzane szorty przewiązane w talii paskiem, jak na wybiegu u Saint Laurent. Wiosną i latem będziemy odkrywać nogi, choć niekoniecznie w mini spódnicach.

 • ..."Koniec epoki" - tak francuska prasa komentowała w styczniu odejście jednego z największych paryskich dyktatorów mody - Yvesa Saint-Laurenta.

 • Krata

  Wzór kojarzący się z brytyjską arystokracją... i marką Burberry teraz króluje na wybiegach największych domów mody, m.in. Céline, Jil Sander, Prada, Louis Vuitton, Saint Laurent i Stella McCartney.

 • Franck Provost

  Franck Provost – stylista i biznesman – szybko zdobył pozycję ważnej postaci w branży fryzjerskiej. Po odbyciu praktyki w Le Lude, a następnie w La Flèche, przeniósł się do Paryża i otworzył swój pierwszy salon w Saint Germain en Laye w 1975 roku. Brał udział w licznych konkursach i zdobył tytuły: 1976 France Champion i 1977 World Champion.

 • Luciu - widok z moich okien

  ...widok z okna na wielki rododendron, ktory kwitnie na bialo. Widok z jednej strony na wieze kosciola Saint Louis czyli Swietego Ludwika i dachy, za...

 • Mistrzowska dziesiątka

  Marc Jacobs w kolekcji dla Louis Vuittona nawiązuje do krawiectwa lat 50., Miuccia Prada zainspirowała się... swoimi pierwszymi projektami, Stefano Pilati reinterpretuje klasykę Yves'a Saint Laurenta. Ogłaszamy sezon wielkich powrotów. Wszystkie w najlepszym stylu.

 • Tak się wkręcam

  Versace, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Chanel, Christian Dior, Prada, Yves Saint Laurent, Louis Vuitton, Givenchy czy Jean Paul Gaultier - pracowała z czołówką projektantów. Teraz, po kilku latach przerwy, wraca do światowej ekstraklasy modelek. "W Polsce mam gębę trudnej modelki, ewidentnej fuksiary, która ma tyle szmalu, że wszystko sobie załatwiła, kupiła i teraz się wkręca" - zdradza Małgosia...

 • Lata 70.

  Prosto z wypełnionego po brzegi gwiazdami nowojorskiego klubu 54 przeniosły się na wybiegi domów mody: Gucci, Marc Jacobs, Louis Vuitton i Emilio Pucci.

 • Zadbajcie o nogi - to zalecenie dyktatorów mody

  ...- w wersji dżinsowej i nieco postrzępionej, lub jako część eleganckich białych garsonek, które odsłaniają uda. Bardzo modne będą również szorty - lansowane przez tak znane domy mody jak Louis Vuitton, Yves Saint Laurent czy Valentino. Jeżeli natomiast chodzi o długie sukienki, najmodniejsze będą prześwitujące, o czym świadczą kreacje tak renomowanej marki, jak Dior. Dyktatorzy mody twierdzą, że...

Zdjęcia na temat: saint louis
Dyskusje na temat: saint louis