• Informacje na temat:

  sahara zachodnia stolica

Artykuły na temat: sahara zachodnia stolica
 • Arizona - co warto tu zobaczyć

  Stan Arizona to nie tylko Wielki Kanion Kolorado okrzyknięty jednym z cudów świata. To także niezwykłe formacje geologiczne złożone z czerwonych skał, historyczne miasta kowbojskie, bezdroża idealne na dzikie wyprawy i liczna Polonia w Phoenix. Arizona uznawana jest za jedno z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miejsc w USA.

 • Tunezja - kraj egzotycznych krajobrazów

  ...pełen pustynnych wyzwań dla tych, którzy pragną niezapomnianych przeżyć i widoków. Tunis – stolica położona na zachodnim brzegu Jeziora Tuniskiego – jest centrum turystycznym, kulturalnym i komunikacyjnym...

 • ​Dziewiczy czar Wysp Zielonego Przylądka

  Ze środka Oceanu Atlantyckiego wyrasta piętnaście wysp, wciąż nieskalanych destrukcyjnym wpływem masowego turysty. Wszyscy, którzy mieli szczęście poznać archipelag, twierdzą jednogłośnie, że jest to jedno z najbardziej dziewiczych i urokliwych miejsc na Ziemi.

 • Wszystkie barwy Senegalu

  Zmęczył ją jej poukładany świat. Przygotowała plan. Ale prawdziwej zmiany nie da się zaplanować. O podróży na Bali, która skończyła się w Senegalu, opowiada Joanna Wieczorek-Dieng.

 • Off-Road przez Afrykę

  Afryka to kontynent wielu kontrastów i prawdziwa mieszanka wielokulturowości. Tereny górzystych wzniesień i piaszczysty saharyjski bezkres, niepowtarzalny klimat lokalnych wiosek i większych miast. Uczestnicy Expedycji IV Kongo musieli zmagać się z niełatwymi warunkami podróży, niesprzyjającym klimatem i niekiedy z własnymi słabościami. Jednak dla wytrwałych miłośników Off-Roadu nie istnieją rzeczy niemożliwe.

 • Maroko - kraj kontrastów

  ...uchodzi za stolicę południowej części kraju, a przez położenie na skrzyżowaniu ważnych szlaków, uznawane jest również jako stolica handlu. Ze wszystkich stron ściągają tu kupcy ze swoim towarem, na...