• Informacje na temat:

  sadów

Artykuły na temat: sadów
 • Z wiśniowego sadu

  Soczyste i wyraziste w smaku wiśnie świetnie przełamią słodycz domowych wypieków.

 • Sportowiec jednak winny? Sąd zmienił wcześniejszy wyrok

  Przed dwoma laty w Walentyki paraolimpijczyk, Oscar Pistorius śmiertelnie postrzelił swoją dziewczynę. Przed sądem tłumaczył, że strzelał dlatego, iż bał się, że po domu grasuje włamywacz.

 • Triumf w sądzie

  Przed sądem dowiódł, że kierując radiem, nie faworyzował wykonawców w zamian za pieniądze.

 • Wycieczka do Hokkaido - sadu Japonii

  Odwiedź położoną nieco na uboczu wyspę Hokkaido. Nazywana jest sadem Japonii. Możesz tu zaszyć się w górskich ostępach, odpocząć w tradycyjnych onsenach.

 • Wiosenne prace w warzywniaku i sadzie

  Wiosna już w pełni pokazała swoje oblicze, a w ogrodzie i sadzie rozpoczął się pracowity czas. W tym okresie odchwaszczamy, siejemy, nawozimy i pielęgnujemy rośliny. W kwietniu przede wszystkim skupiamy się na wysiewaniu nasion do gruntu, z kolei maj jest miesiącem ponownego oprysku drzew, po ich zakwitnięciu.

 • Kiedy do sądu pracy?

  Pracodawca nie płaci? Czujesz się dyskryminowana? Źle traktowana? Nie musisz tego znosić.

 • "​Wiśniowy sad" w Teatrze Studio

  "​Wiśniowy sad" Czechowa w reżyserii Agnieszki Glińskiej na wiosennym afiszu Studio.

 • "​Wiśniowy sad" w Teatrze Studio

  "​Wiśniowy sad" Czechowa w reżyserii Agnieszki Glińskiej na wiosennym afiszu Studio.

 • Była narzeczona Charliego Sheena pozwała go do sądu

  Brett Rossi złożyła do sądu pozew, twierdząc, że aktor znany z serialu "Jeden gniewny Charlie" przyczynił się do jej "wyczerpania emocjonalnego" oraz dopuścił się "zaniedbania", ponieważ nie powiedział jej o pozytywnym wyniku testu na HIV, gdy związał się z nią w 2013 roku.

 • Lohan tłumaczy się w sądzie

  Nie od dziś wiadomo, że Lindsay Lohan ma kłopoty ze skarbówką. Aktorka od kilku lat, wymyśla coraz to nowe wymówki, które mają odroczyć spłatę zaległego podatku. Ostatnio swoją zwłokę tłumaczyła w sądzie poronieniem.

Zdjęcia na temat: sadów
Wideo na temat: sadów
 • Sąd odrzucił wniosek Polańskiego

  Wniosek pełnomocnika Romana Polańskiego dotyczący gwałtu na nieletniej został odrzucony przez sąd. Adwokat reżysera ubiegał się o zamknięcie sprawy sprzed 40 lat. W uzasadnieniu sędzia Scott Gordon stwierdził, że przedstawiona przez prawnika argumentacja jest niewystarczająca. Dodał, że reżyser powinien osobiście stawić się przed wymiarem sprawiedliwości, by mógł on wydać wyrok. W 1977 roku Roman Polański został oskarżony o podanie nieletniej Samancie Gailey środków usypiających i alkoholu...

 • Sąd odrzucił wniosek Brada Pitta

  Sąd odrzucił wniosek Brada Pitta o uczynienie jego rozprawy rozwodowej tajną. Aktor w ten sposób chciał chronić prywatność swoich dzieci. Martwi się, że rozpowszechnianie informacji może mieć negatywne skutki. Adwokaci Angeliny zarzucają Bradowi, że chce on chronić tylko swój wizerunek. Kolejna rozprawa zaplanowana jest dopiero na 17 stycznia.

 • Kendall Jenner wygrała w sądzie ze swoim prześladowcą

  Kendall Jenner wygrała w sądzie ze swoim prześladowcą. Początkowo zasypywał on modelkę listami miłosnymi. Z czasem zaczął obrażać ją i jej matkę. Zasugerował, że Kris opłaciła ASAP Rocky'ego, by sypiał z jej córką. Kendall złożyła do sądu wniosek o zakaz zbliżania się. Teraz stalker nie może kontaktować się z 21-latką. Musi się też trzymać od niej na odległość przynajmniej 100 metrów.

Dyskusje na temat: sadów
 • Re: Kolorowy detoks doda ci energii

  ta skórką zajadają się wszyscy pracownicy sadów i ich rodziny

 • Re: Borówka - owoc do zadań specjalnych

  Głupek jeden z drugim, hejtuje produkcję porzeczek najzdrowszego owocu z naszych sadów. Amerykańska borówka się przy niej nie umywa.

 • Re: Obrzydliwy mem. Ostra reakcja Filipa Chajzera

  mem?to było słabe w pysk publicznie powinien splunąć autorowi tego gniota w pysk żadnych sadów zwykłe publiczne (przed kamerami) spluniecie

 • Re: Znamy imię "royal baby"

  Jakoś w Polsce mogłem wypisać syna ze szpitala na własną odpowiedzialność i przenieść do innego - nikt z tego powodu nie dzwonił na policję a moje dziecko nie było zakładnikiem sadów i instytucji.

 • Re: Wczesna jesień pachnie gruszkami i śliwkami

  W śliwkach z marketów to jest więcej chemii i nie wiadomo jeszcze czego niż tych witamin, co innego śliwki ze swojego drzewa z działki czy nawet z opuszczonych sadów

 • Re: Pomidory pełne zdrowia

  Wg mnie pomidor zimą, wczesną wiosną to nafaszerowane trucizną - chemią czerwone coś podobnego do pomidora; nie jem i dobrze na tym wychodzę; jem jabłka, zdecydowanie zdrowsze, z dzikich sadów...

 • Re: Kolorowy detoks doda ci energii

  Najzdrowsze są skórki z jabłek z sadów przemysłowych, gdzie sztucznie wyhodowane drzewka mają 1,70 m wzrostu, rosną co 2 metry od siebie, a zamiast słońca widzą codzienne opryski. Taka skórka jest rewelacyjna, zwłaszcza kiedy jest zakonserwowana czymś śliskim i błyszczącym, ale żeby ją pogryźć trzeba mieć uzębienie jak pan Buźka z filmów o przygodach Jamesa Bonda.

 • Re: Dom, który... szkodzi? To możliwe!

  Moja ś.p.babcia mawiała,że dziecko musi zjeść z kilogram ziemi,żeby nabrać odporności.Dzieciaki chodziły po "letnich"kałużach na bosaka,jadły "niemyte " owoce z sadów i ogródków-jakoś nikt szczególnie nie dbał o mycie rąk przed każdym posiłkiem.Nadmierna sterylność-to choroby.Kleszcze od zawsze były nosicielami borelli,salmonella też pewnie była od zawsze-tak samo jak roztocza i inne

 • Re: Cały dzień dla zdrowia kobiecego serca

  Mieszkam w okolicy gdzie jest dużo sadów i powiem jedno: gdybyście w lecie zobaczyli iloma opryskami i innej chemii traktuje się jabłka to by wam od razu przeszła ochota. I jeszcze jedno: jak ktoś wam pokazuje piękne jabłka i mówi że nie pryskane to kłamie, jeszcze nigdy nie widziałem pięknego nie pryskanego jabłka. Takie zawsze bierze jakaś choroba, grzyb, robactwo lub wszystko na raz.

 • Re: Chorujesz? To świetnie!

  . Kwaśne ale działa. I nie chodzi tu witaminę C ale też inne związki znajdujące się w cytrynie, których jeszcze współczesne profesory nie słyszały. Codziennie jedno jabłko z polskich sadów. W razie infekcji