• Informacje na temat:

  rzym targi

Artykuły na temat: rzym targi
 • Rzym zwiedzany na nogach

  ...​Najlepszymi miesiącami na zwiedzanie Rzymu są kwiecień i wrzesień. Nie ma wtedy zbyt wielu turystów, jest zielono i ciepło przez większą część dnia. Co prawda przyjeżdżając tu na weekend nie mamy szans zwiedzić wszystkich ważnych zabytków, ale te najważniejsze, również miejsca związane z osobą Jana Pawła II zobaczymy.

 • Pokaz Doroty Goldpoint na Targach Ślubnych WEDDING

  Targi ślubne WEDDING odbędą się w dniach 19-20 listopada w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy. W programie przewidziano kilkanaście pokazów mody ślubnej, w tym widowiskową kolekcję minimalistycznych sukni ślubnych uznanej projektantki Doroty Goldpoint.

 • Na zwiedzanie Rzymu dobra jest każda pora roku poza letnimi miesiącami, gdy w w stolicy Włoch jest po prostu za gorąco. Znakomitym...

 • Miasto otwarte

  Rzym to nie tylko warstwy nakładającej się na siebie odwiecznej historii. Z niczym nie da się porównać bezpretensjonalnej i wybitnej kuchni dostępnej na każdym rogu, wesołego nocnego życia i spaceru przez park pełen kwitnących pomarańczy.

 • Dolce jest vita

  Nadpobudliwy. Kocha za mocno, żyje za szybko. W Polsce musi hamować swój apetyt na emocje. Tu w Rzymie, pędząc na skuterze wokół Koloseum, jest sobą. Dużym chłopcem, który jak mało kto umie się cieszyć życiem.

 • Europa kobiecym okiem

  Biura podróży kuszą ofertami wycieczek do najdalszych zakątków świata. Szybki przelot, dwa tygodnie na miejscu i powrót do domu. A może by tak wybrać się bliżej, za to własnym samochodem, który pozwoli zatrzymywać się po drodze i cieszyć nie tylko celem podróży, ale także samą drogą?

 • Są tu nie tylko wspaniałe plaże, góry, jeziora i wydmy Sahary. Jest też wiele zabytków rzymskich, fenickich i arabskich. Osiem tunezyjskich atrakcji trafiło na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 • Wakacje kobiecym okiem: Miejsca, które musisz odwiedzić

  ...oliwnych i winnic Sycylię (tutaj twój partner może np. wyjść na Etnę, która znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy),  do Rzymu, miasta, które w którym życie zaczyna się nocą czy do słynącej z wyśmienitej(...) (w większości są to plaże piaszczyste), godzinami wędrować po krętych uliczkach i spędzać długie godziny w muzeach, które nie mają sobie równych (szczególnie polecamy Muzea Watykańskie w Rzymie, w których...

 • ​Śladami Leonarda da Vinci w Mediolanie

  ...i umożliwili rozwój kariery. Chociaż artysta tworzył także w Rzymie czy Florencji, to przede wszystkim dla mediolańczyków stał się symbolem i legendą.  O tym, dlaczego, można się przekonać już podczas krótkiego(...) także na poszukiwanie niewielkich saloników z ubraniami vintage lub na pchle targi, na których można upolować prawdziwe perełki. Do najpopularniejszych tego typu miejsc należy Viale Papiniano. Loty...

 • Odwiedź Skandynawię zimą

  ...na Zimowy Festiwal Muzyki Kameralnej, który także odbywa się w tej miejscowości. Tanio dolecimy do Oslo , miasta Muncha i Ibsena, lub do bajkowego Bergen, położonego jak Rzym na siedmiu wzgórzach...