• Informacje na temat:

  rzeczywiście

Artykuły na temat: rzeczywiście
 • Czy gluten rzeczywiście tylko szkodzi?

  ...rzeczywiście bezwzględnie go unikać  - dodaje. Dodatkowo ekspertka zwraca uwagę,  że rezygnacja  z glutenu w przypadku osób zdrowych wiąże się często  z wyższym spożyciem tłuszczów nasyconych, cukru i soli...

 • Czy gluten rzeczywiście tylko szkodzi?

  ...- mówi Anna Wojtasik z IŻŻ. - Natomiast osoby z nietolerancją glutenu, alergią na pszenicę, nadwrażliwością na gluten powinny rzeczywiście bezwzględnie go unikać - dodaje. Dodatkowo ekspertka zwraca...

 • Na wyprzedażach rzeczywiście taniej?

  Galerie handlowe ruszyły z zimowymi wyprzedażami. Kuszeni niskimi cenami powinniśmy jednak na nie uważać. "Porównujmy ceny jednostkowe i dopytujmy o zasady zwrotu"- radzi Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 • Komosa ryżowa - czy to rzeczywiście superfood?

  Nasze żywienie często opieramy na modzie. Była już dieta Atkinsa, białkowa czy kapuściana. Teraz przyszła pora na superfood, a z nią - na komosę ryżową. Czy to kolejny krótkotrwały trend? A może prawdziwa rewolucja w sposobie odżywiania?

 • Czy rzeczywiście warto usuwać migdałki?

  ...podobne rezultaty bez leczenia zabiegowego. Jeśli zdecydujemy się na operację, rzeczywiście należy brać pod uwagę możliwość nawrotu przerostu migdałków po kilku miesiącach od zabiegu. Dlatego decyzja...

 • Sprawdź, czy rzeczywiście jesteś zdrowa

  Chcesz się przekonać, czy jesteś zdrowa? Przyjrzyj się swojej twarzy, obejrzyj ciało. Nawet drobne odstępstwa od normy bywają ważne. Gdy przyczyna jest błaha, łatwo jej zaradzisz. Ale może trzeba będzie iść do specjalisty.

 • Nie wiem, kiedy minęło te 31 dni. Życie jakoś strasznie pędzi. Mama coraz gorzej znosi brak taty- chyba zmierza do dna rozpaczy. Mam nadzieję, że będzie...

 • Czy szczepionki uodporniające rzeczywiście są skuteczne?

  Rodzice dzieci, które często chorują, zastanawiają się, w jaki sposób trwale wzmocnić odporność swoich pociech. O to, czy na organizm malucha korzystnie wpływają szczepionki immunostymulujące, zapytaliśmy naszego redakcyjnego eksperta.

 • Owulacja - czy rzeczywiście wiesz o niej wszystko?

  Od pierwszej w życiu menstruacji aż do ostatniej, raz w miesiącu, w twoim jajniku dojrzewa komórka jajowa. Czy wiesz, kiedy to się dzieje?

 • Co tu rzeczywiście jest grane?

  Premiera najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu". Wśród gości Kuba Wojewódzki (47). Oczywiście z piękną towarzyszką.

Zdjęcia na temat: rzeczywiście
Wideo na temat: rzeczywiście
 • Kursy kulinarne. Czy rzeczywiście inspirują?

  Dietetyczne śniadania, kuchnia orientalna, włoska i tajemnice czekolady - to tematy przewodnie kursów kulinarnych. - Dla dzieci to jest wielka frajda - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" uczestniczka kursu Agata Karaszewska. Czego można się podczas nich nauczyć? Jaki jest koszt takich warsztatów? (DDTVN)

 • Czy olej palmowy jest rzeczywiście szkodliwy?

  Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że popularny krem czekoladowy dla dzieci został we Włoszech wycofany ze sklepów. Powód? Zawartość przetworzonego oleju palmowego. Katarzyna Bosacka w "Dzień Dobry TVN" postanowiła przeprowadzić śledztwo, czy rzeczywiście ten olej jest tak straszny, jak go opisują. - Do oleju palmowego nie ma żadnych zastrzeżeń zdrowotnych. Zastrzeżenia są do substancji

 • Czy dania grillowane rzeczywiście tracą smak?

  Lato to najlepszy czas na grillowanie. Czy dania przygotowane na grillu rzeczywiście tracą smak? Jakie zdrowe potrawy możemy przygotować? Na te pytania odpowiedzieli w "Studiu Active" trener personalny Angelika Marcinkowska i kucharz Tomasz Jakubiak. (źródło: Studio Active / TVN Meteo Active)

Dyskusje na temat: rzeczywiście