• Informacje na temat:

  rynków

Artykuły na temat: rynków
 • Jesienny spacer po czterech najurokliwszych rynkach małych miast

  Kiedyś mówiło się o nich - prowincja! Ciszę i spokój takich miejsc doceniali tylko artyści... Ale od kiedy miasteczka pojawiły się w serialach, każdy chce je odwiedzać!

 • Napój, który może zrewolucjonizować rynek alkoholi

  Na świecie szybko rośnie popyt na vinho verde, czyli wytwarzane w północno-zachodniej Portugalii tzw. zielone wino. Jego zagraniczna sprzedaż osiągnęła w tym roku rekordową wartość.

 • Rynek pracy w Polsce: jak szukać posady?

  Wakacje to czas, w którym najczęściej pojawiały się w internecie słowa „szukam pracy” w porównaniu z resztą roku 2012. Na problemy ze znalezieniem pracy narzekają absolwenci i młode matki, lecz niewątpliwą gwiazdą tematu „praca” okazał się „nepotyzm”, odmieniany przez wszystkie przypadki, dostrzegany w wielkich miastach i na wsiach, w samorządach, szpitalach i środowisku akademickim. IMM prześledził w ramach raportu Kompas Social Media opinie internautów na temat rynku pracy w Polsce.

 • Od kiluku tygodni szukam pracy. Mam wyksztalcenie, doswiadczenie, jestem elokwentna. Owszem dostaje oferty... ale co to za oferty. Przez ostatnie dwa...

 • ...8 Denarów Twoją siłą jest niezłomność i pracowitość. Skup się na tym, co wychodzi Ci najlepiej. Chwilowo powstrzymaj się od zdobywania nowych rynków, zmian...

 • Rycerz Pucharów W nadchodzących dniach pojawią się przed tobą, Wago, dość ciekawe perspektywy zawodowe, co będzie związane ze zdobywaniem nowych rynków....

 • Sir Cliff Richard wydaje swój 101 album

  75-letni piosenkarz wypuszcza na rynek "Just...Fabulous Rock'n'Roll".

 • Bruksela - konkurentka Wiednia o miano stolicy secesji

  Wyobraźmy sobie olbrzymi prostokąt, 25 na 75 metrów, niemal cały pokryty barwnymi kwiatami. Majestatyczny Grand Place, czyli Wielki Plac w sercu stolicy Belgii, to jeden z najpiękniejszych rynków w Europie.

 • Neonowa edycja Chuck Taylor II

  Converse wprowadza na rynek neonową odsłonę Chuck Taylor All Star II.

 • 8 Buław Odwiedzaj miejsca, w których wiele się dzieje. Poczta, dworzec, rynek, popularne skrzyżowanie. Zobaczysz coś lub poznasz kogoś ciekawego. Uważnie...

Zdjęcia na temat: rynków
Wideo na temat: rynków
 • Dlaczego bała się wejść na rynek muzyczny?

  Ania Rusowicz bała się wejść na rynek muzyczny ze względu na możliwe porównywania do swojej matki Ady Rusowicz, która w latach 60. była uznaną wokalistką. Postanowiła jednak spełnić swoje marzenia, chociaż zaczęła nawet studia medyczne. Przekonuje, że wszystko to, co udało się jej osiągnąć, zawdzięcza sobie. - Wyłamuję się z reguły, że dzieci gwiazd mają wszystko załatwione - stwierdza. Piosenkarka planuje nadal zajmować się psychologią, którą ukończyła, jednak nie porzuca muzyki.

 • Jak wygląda rynek produktów ekologicznych w Polsce?

  Polski rynek produktów ekologicznych cały czas dynamicznie się rozwija. Rośnie również popytana tego typu żywność. Joanna Zuchlińska, organizatorka BioBazaru, zwraca jednak uwagę na pewną istotną rzecz. - Na fali „mody ekologicznej” są też producenci, którzy nazywają swoje produkty ekologicznymi, a wcale takie nie są - mówi. Dlatego tak ważne jest dokładne czytanie etykiet na produktach i sprawdzanie, czy dana rzecz posiada odpowiedni certyfikat zgodności. Źródło: Agencja TVN Dostawca: x-news

 • Rynek - największa scena klubowa

  Estrada koncertowa z potężnymi ekranami diodowymi wzdłuż ściany Sukiennic, wysunięty podest sceniczny, specjalne bramy stanowiące unikalne wejścia na scenę klubową, sztuczne ognie i show confetti - sylwester w Krakowie zapowiada się interesująco.

Dyskusje na temat: rynków
 • Re: Agnieszka Kaczorowska o „aferze odciskowej”

  Jaka jest reakcja rynków dalekiego wschodu? Czy mocno "tąpnęło"?

 • Re: Suplementy - czego ci brak?

  Przez niczym nie ograniczane REKLAMY - Polska stała się jednym z największych rynków badziew-leków w europie.

 • Re: Robert Biedroń: Facet, który nie jest feministą, jest draniem

  Robert Biedroń zamiast na konferencję dotyczącą kształtowania rynków pracy w Amsterdamie, pojechał za pieniądze podatników "promować" Słupsk na wielką imprezę LGBT

 • Re: Zdrowe żywienie, nie musi być drogie

  Do tych rynków i sklepów osiedlowych dodaj jeszcze- wysoka pensja.

 • uwaga: dowcip o blondynce

  jak choćby jeszcze ten:"W celu uspokojenia światowych rynków finansowych Jarosław K. zakłada konto bankowe"

 • czysta komercja...

  ...producenci kosmetyków szukają nowych rynków. Kobiety mają już wszystko - pełny wybór różnych upiększaczy. Jeśli branża chce się dalej rozwijać, to wprowadzenie 1600tnego rodzaju kremu nic nie da, trzeba wychować sobie nowych konsumentów.

 • Doustna antykoncepcja jest częstą przyczyną niepłodności.

  Wielotenia doustna antykoncepcja rozpoczęta w młodym wieku jest przyczyną niepłodności kobiet po 30 r.ż. Nieświadome dziewczyny faszerują się hormonami ogłupione przez postępowe media działające w interesie (świadomie lub nie) firm farmaceutycznych. Miliardowy rynek hormonów płciowych poszukuje ciągle nowych rynków zbytu oraz nowych grup potencjalnych klientów. Całkowity brak rozsądku.

 • Re: Dziecko - tak! Mężczyzna - niekoniecznie

  "Niezależność" to iluzja, nie ma czegoś takiego w Rzeczywistości. Wszystko i wszyscy są WSPÓŁZALEŻNI. Nawet Rockefeller jest zależy od innych ludzi, Bill Gates podobnie, zależy od klientów, rynków, wszystkiego innego. A co dopiero takowa "samotna matka"? Zazwyczaj zależy od socjalu, alimentów, prawa państwowego, zapomóg, swojego szefa i etatu.... i miliona innych rzecz.

 • Re: Ślubowałam czystość

  Kolejna psychiczna... watykan wam robi wodę z mózgu, a wy się na to łapiecie. W Biblii nic nie ma ślubach czystości - to kościół sobie to wymyślił, bo kiedy ktoś bogaty szedł do klasztoru, to komuś musiał potem ziemski majątek zostawić - i zostawiał, kościołowi. Od dwóch tysięcy lat ta instytucja działa jak korporacja poszukująca kolejnych rynków do wykorzystania, a ludzie wciąż się na to łapią.

 • Re: Stan Borys: Wolność artysty

  Wez najpierw dowiedz się ile wyjechało a nie wypisuj tu farmazonów!. Najwięcej wyjechało....za SLD i PiS, w momencie otwarcia rynków pracy na Zachodzie!!!. Tylko wtedy w ciągu 3 nie całych lat wyjechało prawie 2 miliony, a reszta czyli jakiś kolejny milion, przez kolejnych siedem lat!. To sobie teraz pomyśl kto są Ci bandyci, co?!. Poczytaj sobie i pomyśl dobrze.