• Informacje na temat:

  rychliki

Artykuły na temat: rychliki
 • Wizyta blogerek w Manufakturze

  W.KRUK zaprosił sześć wyjątkowych blogerek na wizytę w poznańskiej Manufakturze marki. Wśród nich znalazły się autorki cenionych polskich blogów: Eliza Wydrych – Fashionelka, Joanna Glogaza – Style Digger, Kinga Litwińczuk – Style On, siostry Agata i Katarzyna Jankowiak z Pica Pica oraz Patrycja Rychlik – Patiness, której towarzyszył Łukasz Masłowski – autor bloga Outdersen.

 • Czas na dodatki: Jak wybierają je najpopularniejsze polskie blogerki?

  Młode, popularne, świetnie ubrane. Ich blogi i kanały w mediach społecznościowych odwiedzają tysiące kobiet, które szukają odpowiedzi na kilka ważnych pytań, np. jak znaleźć swój styl? Jak wyróżnić się z tłumu? Patrycja Rychlik (Patiness), Kinga Litwińczuk (Styl On), Magdalena Kwiatkowska (Meri Wild) i Olivia Kijo - bo o nich mowa – inspirują swoje czytelniczki do eksperymentów z modą i rozwiewają modowe wątpliwości. My postanowiłyśmy zapytać je o trudną sztukę doboru odpowiednich dodatków.

 • W.KRUK otworzył 100. salon firmowy w poznańskiej Posnanii. Jest to pierwszy butki marki, który zaprojektowano w zupełnie nowej odsłonie wnętrza.

 • Ogranicz ją w swojej diecie, a zbędny tłuszczyk zniknie!

  Nie stawiajcie solniczki na stole! Dlaczego? Bo to pierwszy krok by zmniejszyć ilość soli w naszej diecie! Ostatnie badania pokazują, że oprócz chorób układu pokarmowego czy nerek sól może powodować również otyłość.

 • Startuje Cracow Fashion Week 2017

  W sobotę, 18 marca, rusza Cracow Fashion Week 2017, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU w partnerstwie z miastem Kraków oraz Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "FASHION & ECOLOGY" i promuje modę społecznie odpowiedzialną.

 • Koreańskie idolki

  Młoda Koreanka, która chce zostać gwiazdą, musi cierpieć. Kilkuletni trening zaczyna jako 13-latka, opuszcza dom i od rana do nocy uczy się śpiewać, tańczyć, kłaniać się i odpowiadać na pytania dziennikarzy. Jeśli się sprawdzi, podpisze kontrakt, który zakazuje jej zakochiwania się. Żadnych związków do 29. roku życia! "Zespół K-popowy to więzienie, do którego sam chcesz się dostać. Za wszelką cenę" - mówi Sarah Wolfgang, członkini girlsbandu.

 • Niespełna 20 kilometrów na zachód od Warszawy leży miasteczko niepozorne, ale z bogatą historią i jej śladami.

 • 15 minut sławy

  Trzy dziewczyny znikąd nagle stają się sławne.

 • Zimowa opowieść

  ...snuje się w połyskliwych taflach zwierciadeł, wśród chybotliwych płomieni świec, szklanych kul i śnieżnych gwiazd.

 • Szeherezada

  Jeśli lubicie tajemnicze opowieści o zamorskich krainach, baśnie o Szeherezadzie, Sindbadzie Żeglarzu, lampie Aladyna i latających dywanach... to właśnie dla was stworzyliśmy tę sesję.