• Informacje na temat:

  runów

Artykuły na temat: runów
 • Paprocki & Brzozowski dla Poland Business Run

  Jedni z najbardziej znanych polskich projektantów mody, duet Paprocki & Brzozowski, zaprojektowali wyjątkową koszulkę dla charytatywnego biegu biznesowego – Poland Business Run. Żółta Koszulka Lidera ich projektu to nagroda dla drużyny biegowej, która w danym miesiącu zbierze największą kwotę w akcji Pomagam Bardziej.

 • Wszystkie razem – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja „Samsung Irena Women's Run”

  28 czerwca na warszawskiej Agrykoli kilka tysięcy kobiet wystartuje w największym biegu kobiet w Polsce „Samsung Irena Women's Run”. W tym roku 5-kilometrową trasę wokół Łazienek Królewskich pokona około 3 tysiące uczestniczek, w tym również kobiety z niepełnosprawnością.

 • Dołącz do Women's Run!

  W sobotę, 21 sierpnia odbył się pierwszy trening Women's Run Wola. Uczestniczki programu spotkały się w Parku Moczydło i rozpoczęły cykliczne, cotygodniowe spotkania biegowe.

 • Bieg Samsung Irena Women's Run

  Już w sobotę 26 czerwca odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie - Samsung Irena Women's Run (SIWR) w warszawskim Parku Agrykola. Wszystkie kobiety lubiące aktywny tryb życia mają jeszcze tylko kilka dni na przygotowanie się do biegu. Na pokonanie pięciokilometrowej trasy zaprasza wielokrotna medalistka olimpijska Irena Szewińska.

 • Nowy polski wróżbita. Zrobi karierę?

  Jeszcze jakiś czas temu dużą popularnością na portalach plotkarskich i w tabloidach cieszył się wróżbita Maciej. Wygląda jednak na to, że dotychczasowemu królowi run i tarota rośnie godny następca.

 • Kontuzjowany Alan Andersz w Poznaniu będzie uciekał Adamowi Małyszowi

  "Leczę kontuzję stopy" - tak o swoich przygotowaniach do Wings For Life World Run mówi PAP Life Alan Andersz. Ambasador charytatywnego biegu, który odbędzie się 7 maja w Poznaniu, będzie uciekał przed samochodem pościgowym prowadzonym przez Adama Małysza.

 • Szóstka kier. Jesteś okrzyknięty rodzinnym grzybiarzem. Dzisiaj wybierz się do lasu. Szybko napełnisz kosz runem leśnym. A do tego nałykasz się anionów...

 • Trzy Miecze Niekorzystny dzień dla relacji osobistych, możliwe kłótnie i rozstania. Ktoś bliski nie dotrzyma słowa i wiele Waszych planów runie w przepaść....

 • Trzy Miecze Niekorzystny dzień dla relacji osobistych, możliwe kłótnie i rozstania. Ktoś bliski nie dotrzyma słowa i wiele Waszych planów runie w przepaść....

 • Rekordowa liczba uczestniczek wzięła udział w tegorocznej edycji „Samsung Irena Women’s

  Ponad 2600 kobiet pobiegło wczoraj ulicami Warszawy w ramach 6. już edycji „Samsung Irena Women’s Run”. Pod hasłem „Wszystkie razem” wystartowały Panie w wieku 13-71 lat, w tym m.in. olimpijki oraz kobiety z niepełnosprawnością.

Zdjęcia na temat: runów
Wideo na temat: runów
 • Miley Cyrus w tarapatach

  Miley Cyrus ma kłopoty przez swój utwór „We Can’t Stop”. Jamajski artysta Flourgon pozywa ją i wytwórnię Sony na 300 mln dolarów. Według niego piosenkarka splagiatowała rytm i melodię jego piosenki „We Run Things”. Zauważył także zbytnie podobieństwo fragmentów obydwu utworów. Miley śpiewa „We run things, things don’t run we”. Tymczasem u Flourgona pojawia się wers „We run things, things no run we”. Piosenkarka nie skomentowała doniesień.

 • Co wróżbita Maciej przepowiedział Łukaszowi Jakóbiakowi?

  Maciej Skrzątek zaprosił do swojego domu Łukasza Jakóbiaka. Wróżbita opowiedział tam vlogerowi, jak wygląda wróżenie z run. - Runy działają na zasadzie wyroczni runicznej - zdradził. - Można wyciągnąć kilka run lewą ręką albo można zadać runom konkretne pytanie - dodał. Co Maciej wywróżył Jakóbiakowi?