• Informacje na temat:

  ruda zdjęcia

Artykuły na temat: ruda zdjęcia
 • Blond. Rudy blond

  Słowo klucz do najmodniejszej w tym sezonie koloryzacji to „blorange”, czyli blond z domieszką rudego, zdradza Leszek Czajka.

 • Wybieramy najweselsze i najsmutniejsze zdjęcie zwierzaka!

  ...konkursu: Najbardziej wzruszające zdjęcie zwierzaka: Agata Dziaduszek, Ruda Śląska Agnieszka Stasica, Gilowice Alicja Krzanowska, Nowa Ruda Aneta Kurcz, Dębica Aneta Przybylska, Marszewo(...) Ziora, Sosnowiec Monika Baj, Ruda Śląska Patryk Chajnowski, Gościeradów Renata Kluba, Katowice Tomasz Bochiński, Nowa Iwiczna Tomasz Chmura, Lubomierz Mateusz Kordas...

 • Ruda złota

  ...postawiła na subtelną zmianę. Jej blond włosy mają teraz rudawy połysk. W połączeniu z czerwienią sukienki - bingo! Złocisty, słowiański blond Izabella Miko (33) "przeplotła" stonowanym ciepłym kasztanowym...

 • Niezwykłe zdjęcia rudowłosych kobiet

  ...realizację swojego pomysłu poświęcił trzy lata, w czasie których odwiedził 20 krajów. Podczas podróży sfotografował 130 kobiet. Jak wam się podobają te niezwykłe zdjęcia?

 • Brunetka, blondynka czy ruda?

  Po wakacjach włosy często potrzebują regeneracji, dlatego warto przy okazji podcięcia końcówek i intensywnym odżywianiu pomyśleć o zmianie uczesania i odświeżeniu koloru.

 • Sekrety "Czterech pancernych"

  ...!" - wspominał Wiesław Gołas, odtwórca roli Tomka Czereśniaka. Janusz Gajos o mało nie przypłacił kalectwem roli Janka Kosa. Pewnego ranka po pierwszych zdjęciach położył się na trawie i zasnął(...) filmu przerobiono: Rudy został trafiony, reszta załogi też znalazła się w lecznicy, a Gajos grał w gipsie. Raz, kiedy zarządzono przerwę w zdjęciach i ekipa poszła na obiad, mało nie poturbowała go...

 • Maciej Zakościelny: Skąd ta zmiana

  ...go podobne zobowiązania (gra wprawdzie w serialu "Strażacy", ale zdjęcia do najnowszej serii już się zakończyły), może pozwolić sobie na większe zmiany w swoim wyglądzie. Najwyraźniej nie mógł się...

 • Dziewczyny nie wierzą w siebie

  Jeśli dziewczyna nie wyjdzie z domu, nie spróbuje, nie wyśle gdzieś swoich zdjęć, to nie zostanie modelką. Musi więc próbować, nie może się zniechęcać - mówi Agnieszka Stańczyk-Małecka, dyrektor konkursu Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010.

 • Odsłonięte plecy

  Przestawiamy wam najlepsze kreacje minionego tygodnia (14-20 września). W zestawieniu przygotowałyśmy suknie gwiazd, które pojawiły się na gali rozdania nagród Emmy. Przyglądając się tym zdjęciom, można zauważyć modę na odsłonięte plecy. Zobacz, jaki jest nasz wybór i weź udział w ankietach!

 • Dziewczyny nie wierzą w siebie

  Jeśli dziewczyna nie wyjdzie z domu, nie spróbuje, nie wyśle gdzieś swoich zdjęć, to nie zostanie modelką. Musi więc próbować, nie może się zniechęcać - mówi Agnieszka Stańczyk-Małecka, dyrektor konkursu Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010.

Dyskusje na temat: ruda zdjęcia