• Informacje na temat:

  rozmiar

Artykuły na temat: rozmiar
 • potv.pl

 • Jaki rozmiar? Centymetry emocji

  ...​W jednym sklepie łatwo wchodzisz w rozmiar 38, w innym z trudnością wciskasz się w czterdziestkę. Od czego to zależy? Dlaczego każda marka rządzi się – dosłownie i w przenośni – swoją miarą? I co te dwie cyferki oznaczające rozmiar wyprawiają z naszymi emocjami? Sprawdza komentatorka mody Twojego Stylu, Joanna Bojańczyk.

 • Sephora: Pokochaj rozmiar mini

  Jeśli szukasz sposobu na odchudzenie kosmetyczki, nie tylko podróżnej, ale też tej, która towarzyszy ci każdego dnia, Sephora ma na to sprawdzony sposób – teraz jeszcze więcej kosmetycznych bestsellerów znajdziesz w rozmiarze XS.

 • Mały rozmiar, wielki efekt

  Philips VisaPure Mini to kompaktowa, łatwa w obsłudze szczoteczka do twarzy, która bez problemu zmieści się w torebce lub na łazienkowej półce. Obrotowy ruch szczoteczki szybko, a zarazem delikatnie usuwa z powierzchni skóry zanieczyszczenia.

 • Sephora: Pokochaj rozmiar mini

  Jeśli szukasz sposobu na odchudzenie kosmetyczki, nie tylko podróżnej, ale też tej, która towarzyszy ci każdego dnia, Sephora ma na to sprawdzony sposób – teraz jeszcze więcej kosmetycznych bestsellerów znajdziesz w rozmiarze XS.

 • Nowy rozmiar, nowe życie

  Chudzi mają lepiej. Łatwiej dostają pracę, szybciej znajdują miłość, awansują. Napędzała mnie wiara, że gdy schudnę do rozmiaru 38, moje życie rozkwitnie - mówi Danuta Awolusi, pisarka, która stosując własną metodę, schudła 70 kg.

 • Jak dopasować rozmiar ubrania w sklepie internetowym?

  Ubrania to jedna z najczęściej kupowanych przez internet kategorii produktowych. O ile wybór w sklepach online jest nieporównywalnie większy od tego w sklepach stacjonarnych, wiele z nas wciąż ma obawy przed zakupami w sieci, miedzy innymi ze względu na trudności w doborze odpowiedniego rozmiaru.

 • Grace Jones: rozmiar zero? Nie ma w tym nic seksownego

  ..."Dziś modelki są tak chude. Rozmiar zero przypomina chodzące trupy. Nie ma w tym nic seksownego" - to opinia Grace Jones na temat współczesnych modelek. Piosenkarka, niegdyś modelka, cieszy się, że jej kariera przypadła na lata 80.

 • Modne buty powyżej rozmiaru 40 !!!

  Znalezienie modnych butów powyżej rozmiaru 40-stego, to wyzwanie, ale nie z Nessi !!!

 • Wielki powrót uwielbianych spodni. Jak dobrać rozmiar?

  Te kochane przez wszystkie kobiety spodnie znów wracają do łask! Mowa oczywiście o dzwonach, które zostały zastąpione przez obcisłe rurki. Czy to prawda, że każda kobieta wygląda dobrze w dzwonach? Optycznie wydłużają sylwetkę – są idealne także dla niższych kobiet o krótkich nogach. Jak dopasować do nich resztę stroju?

Zdjęcia na temat: rozmiar
Wideo na temat: rozmiar
 • Jak dobrać rozmiar noża?

  Prosty trik ułatwi nam prawidłowe dopasowanie długości noża. (TVP/x-news)

 • Operacja powiększania biustu. Jak dobrać rozmiar biustu do figury?

  Dużą popularnością cieszą się operacje powiększania biustu. Jak lekarz powinien się przygotować do takiego zabiegu? Jak dobrać rozmiar biustu do figury? O tym w "Dzień Dobry TVN" powiedział specjalista chirurgii plastycznej dr Janusz Greese Łyko. Pokazał też, co lekarz powinien zaznaczyć na ciele pacjentki przed operacją. (DDTVN/x-news)

 • Gwiazda twierdzi, że nie ma rozmiaru puszystej kobiety

  Amy Schumer zdenerwowała się na „Glamour”. Magazyn umieścił ją w specjalnej wersji magazynu tylko „plus-size”. Gwiazda znalazła się wśród takich kobiet jak Melissa McCarthy, Adele czy Ashley Graham. Schumer uważa, że została niesłusznie uznana za puszystą. Twierdzi, że w USA „plus-size” zaczyna się od rozmiaru 48/50, ona natomiast ma rozmiar 38/40. Aktorka nie chciałaby, by młode dziewczyny miały

Dyskusje na temat: rozmiar