• Informacje na temat:

  równe

Artykuły na temat: równe
 • W latach 30. Równe było największym miastem w województwie wołyńskim (ze stolicą w Łucku) i liczyło ok. 45 tysięcy mieszkańców. Miało trzy parki, trzy szpitale, 15 szkół powszechnych i elektrownię.

 • Śmieciowe jedzenie równa się śmieciowe zdrowie

  Szkody spowodowane niezdrową dietą mogą okazać się nieodwracalne - ostrzegają naukowcy. Specjaliści wskazują, że pewnych skutków niezdrowej diety, nie da się odwrócić.

 • Jestem równą babką

  Uchodzi za chłodną i zdystansowaną, a okazuje się wulkanem energii. Nam opowiada... jak została kierownikiem budowy. Zdradza też, że jako mama nie powiedziała ostatniego słowa.

 • Równe i ...równiejsi

  Zarabiamy średnio 20 - 30 proc. mniej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach. Bardzo rzadko jesteśmy dopuszczane do kierowniczych stanowisk. Pracodawcy chętniej zwalniają nas z pracy i pomijają przy zatrudnianiu nowych pracowników. O wiele trudniej niż mężczyznom jest nam wyjść z bezrobocia.

 • A co? moje brwi! haha, w końcu ktos zrobił z nimi porządek, bo ja nie lubie i nie umiem...nie lubie rwania włosów, a pani to tak sprawnie zrobila :) i takie równe i sliczne są...taki prezent na Mikołaja :) Boże, już grudzień, jak to zleciało szybko...Grudzień, a ja nadal - nie..już nie szukam nikogo, jak sie ma znaleźć to sie znajdzie.

 • Skad sie rowne pierogi biora?

  z pracy i z umiejetnosci przede wszystkim...  Ale dla jednej, gleboko watpiacej i pewnie nieumiejetnej dziennikowiczki przedstawiam polskie, plastikowe...

 • Quady, laptopy, skutery, operacje plastyczne, no i pieniądze - to najpopularniejsze prezenty komunijne. Dawno już wyparły zegarki czy rowery. Komunia w pojmowaniu ośmiolatków to przede wszystkim prezenty. Jednak taki znak równości stawiają także dorośli.

 • Rozkosz nie równa się orgazm

  Bardzo go kocham, w łóżku jest nam dobrze, ale ciągle nie przeżyłam orgazmu - opisujecie takie sytuacje bardzo często. - Doznawanie przyjemności w kontakcie seksualnym nie jest tożsame z przeżywaniem orgazmu - wyjaśnia Alina Henzel-Korzeniowska, psycholog, psychoanalityk i terapeuta seksuologiczny.

 • Komunia równa się prezent

  Quady, laptopy, skutery, operacje plastyczne, no i pieniądze - to najpopularniejsze prezenty komunijne. Dawno już wyparły zegarki czy rowery. Komunia w pojmowaniu ośmiolatków to przede wszystkim prezenty. Jednak taki znak równości stawiają także dorośli.

 • Zwróć uwagę, czy dziś zbyt agresywnie nie reagujesz na równe przejawy posiadania przez kogoś odmiennej opinii niż Twoja. Niecierpliwość będzie dziś działać...

Wideo na temat: równe
 • Małgorzata Desmond: Są warzywa i owoce równe i równiejsze

  Dieta wykreowana przez kardiologa dr Deana Ornisha została przebadana i nie jest dietą cud, a dietą fakt, jak mówi specjalista medycyny żywienia Małgorzata Desmond. Niezwykły plan żywieniowy pozwala wyleczyć zaawansowaną miażdżycę? Dietetyk zdobył zaufanie m.in Billa Clintona i Clinta Eastwooda. (Źródło: TVP/ x-news)

 • Jak stworzyć ogród z wytrzymałym podłożem

  Reńska Wieś. Dominik Strzelec zmienił ogród pani Marii, która porusza się na wózku inwalidzkim. Specjalista „Odlotowego ogrodu" zaproponował wygodne rozwiązanie na równe i wytrzymałe podłoże, a rośliny posadził w donicach. Znalazł również dogodne miejsce dla truskawek gospodyni.

 • Fawn Weaver: Ludzie rozpoczynają małżeństwa z myślą, że one się kiedyś skończą (lektor)

  Fawn Weaver założyła stronę internetową „Klub Szczęśliwych Żon", do której dołączają jedynie kobiety zadowolone ze swojego małżeństwa. Do jej strony zapisało się już milion kobiet z całego świata. O niezwykłym pomyśle Amerykanka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. - Związek partnerów musi być na równych prawach. Obie osoby muszą czuć się równymi w związku. Muszą mieć równe obowiązki, nie może być

Dyskusje na temat: równe