• Informacje na temat:

  ronda

Artykuły na temat: ronda
 • Ronda Rousey: Pokonam was wszystkie

  Gdy zaczynałam karierę w MMA, najtrudniejsze było zorganizowanie walk. Miałam wrażenie, że nikt nigdy nie zdecyduje się ze mną zmierzyć. Wyładowywałam frustrację na worku treningowym, który bez końca wściekle obijałam. Chciałam walczyć. Chciałam wygrywać. Chciałam kogoś pobić - wspomina Ronda Rousey, olimpijska medalistka w judo, mistrzyni UFC i gwiazda Hollywood.

 • Zdecydowanie najsłynniejszy w Dolomitach jest zespół tras i wyciągów Sella Ronda – otacza on piękny masyw górski Sella. Trasami można pokonać cztery znane przełęcze: Passo Pordoi, Passo Campolongo, Passo Gardena, Passo Sella. Sella Ronda nazywana jest także narciarską karuzelą, ponieważ pokonuje się ją...

 • Sella Ronda: Narciarski raj w sercu Dolomitów

  Zdecydowanie najsłynniejszy w Dolomitach jest zespół tras i wyciągów Sella Ronda – otacza on piękny masyw górski Sella. Trasami można pokonać cztery znane przełęcze: Passo Pordoi, Passo Campolongo, Passo Gardena, Passo Sella. Sella Ronda nazywana jest także narciarską karuzelą, ponieważ pokonuje się ją dookoła albo kierując się zgodnie ze wskazówkami zegara, lub w przeciwnym kierunku. Główne...

 • ​Ronda - miasto nad przepaścią

  Ronda to jedno z najpiękniejszych miast Andaluzji. Wyjątkowe, bo położone sto sześćdziesiąt metrów nad przepaścią. W dodatku rozdarte na dwie części. Bez względu w której z nich się znajdujesz widoki zapierają dech w piersiach...

 • Ronda Rousey marzy o wspólnym nocowaniu z Jennifer Lawrence

  Ronda Rousey szuka wymówki, aby spędzić czas z Jennifer Lawrence.

 • Słomkowy kapelusz - im większy, tym modniejszy

  Słomkowe kapelusze z szerokim rondem wracają do łask. Jednak tym razem mówimy o nakryciach głowy w rozmiarze XXL, to one królują na wybiegach i w sieci.

 • Letnie nakrycia głowy - praktyczne i stylowe

  Szykowny berecik z woalką rodem z pokazu Diora, słomkowy kapelusz z wielkim rondem, jaki proponuje Missoni, a może sportowy kaszkiet w stylu Versace? Tego lata nakrycia głowy nie tylko chronią nas przed słońcem - stanowią wyraziste dopełnienie codziennych stylizacji.

 • Ochrona przeciwsłoneczna - krem z filtrem, okulary i kapelusz

  "Fototyp skóry określa głównie to, jak ktoś reaguje na słońce" - mówi Magdalena Łuczkowska. Dermatolog przypomina o ochronie przeciwsłonecznej: kremach z filtrem, okularach i nakryciu głowy - kapelusz powinien mieć szerokie rondo. Oparzenia złagodzi maślanka.

 • Biżuteryjny powrót do przeszłości

  Bransoletki na kostkę i pierścionki noszone na palcach u stóp wracają do łask. Projektanci stawiają na seksapil rodem z lat 90. sugerują, aby nosić biżuterię także na plaży. Będzie ona świetnym dopełnieniem dla modnego kostiumu kąpielowego i kapelusza z dużym rondem.

 • Taniec ludzi Goran

  Biskup zapytał kiedyś siostry z Abou Garam, czego właściwie ludzie od nich oczekują. Zafrasowały się. Ludzie nie oczekują od nich niczego. A potem najmłodsza z sióstr zastanowiła się i powiedziała: - Oni oczekują, że będą nam mogli pomagać - o życiu w wiosce w Czadzie pisze Olga Stanisławska w książce "Rondo de Gaulle’a".

Zdjęcia na temat: ronda
Dyskusje na temat: ronda
 • Re: Agnieszka Maciąg: Ciężko mi w to dzisiaj uwierzyć

  I po jej było to biedne dziecko na stare lata?

 • Re: Rozenek nie szanuje symboli religijnych?

  Żądam usunięcia skrzyżowań. Tylko ronda.

 • Re: Te cechy charakteru doprowadzą cię do otyłości. Uważaj!

  Dla mnie spory bo jeżeli udało mi się schudnąć 12 kg nie dorabiając się efektu jo-jo.Dla twojej wiadomości nie zawsze trzeba dużo żreć aby przytyć w moim przypadku kilogramy były pozostałością po ciąży.

 • Re: Te cechy charakteru doprowadzą cię do otyłości. Uważaj!

  Przyczyną otyłości są złe nawyki żywieniowe.Ale jak ze wszystkim i z nadwagą można sobie poradzić.Ja dałam radę stosując dietę 1800kal wspomaganą tabletkami Foreverslim.Nie było to może łatwe ale się udało .Teraz dbam o to co jem i waga itrzymuje się w normie.

 • Re: Joanna Jędrzejczyk: Walka zaczyna się gdzie indziej

  "żadna kobieta nie wygrała tylu walk, co Jędrzejczyk." Ronda Rousey.... Poprawcie sie do cholery!

 • Re: Wywiad z trenerami i coachami biznesu: Jak radzić sobie za kierownicą?

  Miałam dość poważną kolizję na rondzie. Po naprawie zaraz wsiadłam w samochód i zaczęłam jeździć , choć na widok ronda serce mi było dość długi czas...Ale pozbyłam się lęku i teraz jeżdżę już bezproblemowo. Pozdrawiam...

 • Re: Miejscowości nad Bałtykiem, które musisz odwiedzić

  No dokładnie kejt. Ja jak byłem ze znajomymi dwa lata temu i chcieliśmy jechać samochodem na Hel to sam wyjazd z Karwi (do ronda) zajął nam ze 1,5 godziny. I na wspomnianym rondzie tylko zawróciliśmy i pojechali z powrotem. Jednym słowem tłumy i jeszcze raz tłumy

 • Re: Jaworki - polski cud na liście UNESCO

  Może nie zapraszajcie tak bardzo bo potem trudniej wyjechać. Niedziela wieczór jak każdy wyjeżdża to korek od centrum Szczawnicy do ronda w Krościenku. Zadarzały się nawet do Tylmanowej (15 km). Jeszcze trzy mosty remontowane na drodze w kierunku Nowego Targu... zwężenie... Ciekawie będzie na majówce, dopiero będzie jazda, obstawiam kilkugodzinne korki.

 • Re: Sewilla: Stolica namiętnego tańca flamenco

  Andaluzja jest fajna, grudzień jest dobry na wizytę bo temperatury ok 20 stopni, turystów dużo mniej niż w sezonie. Za pokój 2 osobowy w zależności od miasta: Malaga, Sevilla czy Kordoba oraz Ronda płaciłem w przedziale 28€ do 40€ i to kupowany od ręki na miejscu. Lot na trasie Dublin- Malaga- Modlin- Dublin 109€ a jedzenie tam jest tańsze niz w Polsce czy Irlandii.

 • Re: Rozenek nie szanuje symboli religijnych?

  Za nie długo, to strach będzie przejeżdżać przez skrzyżowanie, bo tzw. wierzący będą mieli obrażone uczucia religijne że inni po krzyżu jeżdżą. Proponuję skrzyżowania tylko w postaci ronda. Ja zwracam też uwagę jak drapię się po plecach w okolicach krzyża. Drapię się wtedy kiedy nikt nie widzi, bo też mogę czyjeś uczucia religijne obrazić.