• Informacje na temat:

  restauracje na mazurach

Artykuły na temat: restauracje na mazurach
 • Co i gdzie jeść na Warmii i Mazurach

  Za co tak bardzo kochamy Warmię i Mazury? Bo można tam pożeglować, popływać kajakiem, poopalać się i... dobrze zjeść. Na głodomorów czekają wyjątkowe regionalne pyszności!

 • ..., jednym z prawie... 3 tysięcy jezior na Mazurach! Stąd planuję rozpocząć swoją wyprawę. Z Pisza do Rucianego-Nidy można po- płynąć właśnie z jeziora Roś Kanałem Jeglińskim, a potem przez jezioro Seksty(...) płody rolne. Ten region to prawdziwy raj dla miłośników agroturystyki. Na Warmii i Mazurach bez trudu znajduję ciche zakątki. Polecam wsie nad mazurskimi jeziorami. Są oazą spokoju. O niezmąconej...

 • Błękit jeziora dokoła, a tam w oddali gdzieś las... Pamiętacie słowa tej harcerskiej piosenki? Takie są właśnie Mazury! Kraina borów, wód i małych domków z czerwonymi dachami – raj dla spragnionych wypoczynku na łonie przyrody i… na wodzie.

 • .... www.siedliskomaria.pl Aleksandra Adamiak Na Mazurach z łatwością wypożyczysz kajak. Spływ doskonale cię zrelaksuje. Polecamy przewodniki „Pomorze. Kaszuby, Żuławy, Ziemia Lubuska”. Miejsca(...)”. Gotowe pomysły wycieczek, na które warto się wybrać, wypoczywając na Mazurach. Oryginalne trasy, np. „Mazury filmowym szlakiem” (śladami bohaterów „Domu nad rozlewiskiem” i „Czarnych chmur”). Wyd. Pascal...

 • Kurort w sercu Mazur

  Szukasz pomysłu na weekend? Nie chcesz daleko wyjeżdżać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przyjedź do Giżycka i odwiedź Hotel St. Bruno.

 • Otworzyła restaurację!

  ...jeden z klientów restauracji. Mąż Soni Paweł (właściciel m.in. SPA na Mazurach) z pewnością służył aktorce radą, zanim rozpoczęła swoją działalność. I na pewno jest dumny z żony! SHOW 2/2011

 • Mamy pełną listę uczestników szóstej edycji "Hell's Kitchen"

  ...przepisu jego mamy. Wcześniej przez 10 lat pracował w gastronomii, prowadząc m.in. hotel, restauracje i firmy cateringowe. W swoim życiorysie ma również pracę na ogromnych statkach pasażerskich. Do...

 • Sentymentalna Warmia i okolice

  ​Krajobrazy, które nastrajają romantycznie i uspokajają skołatane nerwy. Pagórki porośnięte lasem, rozległe pola, a między nimi błękitne tafle niezliczonych jezior. W takich okolicznościach przyrody co miasteczko, to krzyżacki zamek i zabytki burzliwej historii. Celem naszym jest pogranicze. Krainy jezior i mazowieckich równin. Terenów Galindów i Mazurów, Polaków i Krzyżaków, Królewiaków i Prusaków. Kiedyś teatr wielkich konfliktów, dziś kraina spokoju, sprzyjająca ucieczce od codziennych trosk.

 • Zabierz gitarę i poczuj szantową atmosferę Mazur. Niedaleko gwarnego Giżycka – w Rynie – znajdziesz urokliwą przystań.

 • W Polsce wciąż są takie miejsca!

  Podlasie i Suwalszczyzna to nieco zapomniane przez turystów regiony Polski, leżące w cieniu niezwykle popularnych Mazur.

Dyskusje na temat: restauracje na mazurach
 • Re: Dobre restauracje w Polsce

  Nie dość, że nad morzem trudno o naprawdę dobrą rybę, to jeszcze na Mazurach, gdzie przecież jest mnóstwo jezior ryby w ogóle się nie uświadczy :( Ponoć ostatnio były na początku lat 90., tak mnie uświadomił pewien rodowity Mazur. Teraz wszystkie wyłowione, gospodarka rabunkowa i kłusownictwo, a zarybiania jakoś nie wiedzieć czemu się nie praktykuje.