• Informacje na temat:

  religia

Artykuły na temat: religia
 • ​Zdrowie jako nowa religia?

  ...religia" ma wszystkie 10 cech - mówi dr Pelters. Zauważa też, że definicja zdrowia, stworzona w 1946 roku przez Światową Organizację Zdrowia, oddaje obraz idealnego zdrowia. Wedle WHO zdrowie to stan...

 • Moda jest ich religią

  ...ubrania to religia. Iza Grelowska...

 • Kora: Wierna religii słońca

  Na Cmentarzu Wojskowy na Powązkach w Warszawie rodzina i przyjaciele pożegnali Korę - Olgę Sipowicz.

 • "Wicca dla początkujących. Religia czarownic"

  Wicca to pokojowa i oparta na związku z Ziemią religia, która za swoje podstawy przyjmuje tradycję i doświadczenie.

 • religia...

  ...wartosci religijnych sa to ludzie otwarci na rozmowe o religii, o Bogu.. Niektorzy naprawde nie maja pojecia o fundametlanych sprawach zwiazanych z religia.. Co to jest Nowy Testament, rozaniec, jakie(...) i nowych milosci. Tak zyja.. Rzecz jasna kazdy jest inny, kazdy ma inna historie ale dusnkie spoleczenstwo religie utracilo  chyba dosc dawno a wjej miejsce pojawila sie nowa religia - humanizm spoleczny...

 • Walczę z każdą formą religii

  Ojciec Andreasa Altmanna był handlarzem dewocjonaliami w znanej niemieckiej miejscowości pielgrzymkowej i byłym nazistą. Swojej rodzinie zgotował piekło na ziemi.

 • Religia i psychologia

  .... "Religia i psychologia", Armado Favazza. Wydawnictwo Świat Książki. Premiera: wrzesień 2006.

 • Religia i grzech

  Chrześcijaństwo: Gra w szachy

 • ...pamiec regulek, fragmentow z biblii, modlitw itp, a takie mam wrazenie - widząc czworki z przedmiotu religia w dzienniczku mojej cory to zastanawiam sie czy taka jest wlasnie idea religii w szkolach? religia powinna zblizać dzieciaki, tłumaczyc i zachecac do wiary w Cos nadrzednego, do dobroci i milosci, do postrzegania swiata przez pryzmat duchowosci a nie tylko materii.. i moze to byc...

 • Ewa Chodakowska skrytykowana za wpis ze słowami Jana Pawła II

  Paweł II, napisała ostatnio na swoim facebooku. Niektórzy nie pozostawili na Chodakowskiej suchej nitki, twierdząc, że religia to prywatna sprawa każdej osoby i nie powinna angażować się w sprawy...

Zdjęcia na temat: religia
Wideo na temat: religia
 • Sarsa: Wszystkie religie sprowadzają się do tego samego Boga

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Sarsa. Wokalistka opowiedziała o tym, co inspiruje ją do tworzenia muzyki. Okazuje się, że artystka ma dość kontrowersyjne podejście do religii. - Wszystkie religie sprowadzają się do tego samego Boga - powiedziała. Dlaczego postanowiła nawiązać w swoich utworach do reinkarnacji?

 • Czy tatuaże to dzieło szatana? "Tatuaż jest tak stary jak kultura ludzka, jak religie"

  Ks. Piotr Glas twierdzi, że farby używane do wykonywania tatuaży są "demonicznie przetwarzane". Czy posiadanie tatuażu to grzech? - Tatuaż jest tak stary, jak kultura ludzka - powiedział w "Dzień Dobry TVN" prof. Zbigniew Mikołejko. Dlaczego niektórzy księża przestrzegają przed tatuażami? Michał Kush, katolik, który posiada kilka tatuaży powiedział, dlaczego wytatuował sobie krzyż na przedramieniu.

 • Joanna Przetakiewicz i seksuolog o seksie kobiet dojrzałych. "Czas na rewolucję"

  Czy seks kobiet dojrzałych to społeczne tabu? - Wiele Polek zostało wychowanych w toksycznym poczuciu obowiązku i wstydu - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Joanna Przetakiewicz, projektantka mody. - Polki są na ostatnim miejscu, jeśli chodzi o akceptację własnego ciała - dodała. - Nasz kultura i religia wcale nie pomagają kobietom w czerpaniu przyjemności - podkreśliła Izabela Jąderek, seksuolog.

Dyskusje na temat: religia
 • Re: Proszę o pilną pomoc

  ..., dlatego choć nazwa religii i Bóg ten sam, zasady wiary zupełnie inne..., a liczą się przede wszystkim zasady, bo Bóg choćby nie wiem jaka religia, zawsze jest ten sam...., dlatego ja to biorę pod inną religię, bo ma inne zasady, zwyczaje, tradycje itd....... Nie kombinuj....bo przekombinujesz. Katolik to jest katolik bez wzgledu na kulture czy tradycje....bo to jest jedynie rzecza umowna

 • Re: Kora: Wierna religii słońca

  To się nazywa nowoczesność a nie ten zacofany katolicyzm. Religia słońca, wróżki i Feng Shui to nowoczesność i żaden ciemnogród. Trochę bardziej serio: człowiek to taka istota, że musi w coś wierzyć.

 • Re: Proszę o pilną pomoc

  zupełnie inne..., a liczą się przede wszystkim zasady, bo Bóg choćby nie wiem jaka religia, zawsze jest ten sam...., dlatego ja to biorę pod inną religię, bo ma inne zasady, zwyczaje, tradycje itd.......

 • Re: Bazylika św. Teresy z Lisieux

  Dlatego właśnie powstał Islam. Jak się ludzie połapali, jak porąbane jest Chrześcijaństwo, to zachowując ideę Jednego Boga i wycinając wszystkie chwasty otrzymali Islam. Bez Świętych, bez posągów, bez kapłanów, bez Papieża. Czysta wiara.

 • Re: Czy w Polsce jest Scjentologia?

  Czyli właściwie tylko jest ze Scjentologii w Polsce? Widzę, że w Polsce mało jest o Scjentologach w sieci. A dziwi mnie to - w końcu Scjentologia jest religia tak szalone jak niektóre filmy sci-fi.

 • Re: Dlaczego tłuszcze trans szkodzą?

  I tu jest prawda . A te artykuły profesorów i wszelkich uczonych , to tylko propagowana propaganda rządu by im kasa dżwięczała !

 • Re: Rutyna i nuda w sypialni po latach małżeństwa - prawda czy mit?

  zainteresowania związkiem i źle pojęta wiara i religia.

 • Re: Dlaczego tłuszcze trans szkodzą?

  Już od lad młodzieńczych nie jadłem masła i bardzo żadko frytki czy smażone na głebokim oleju produkty . A Pomimo to musieli mnie operować na sercu . Więc gdzie tkwi prawda w wypocinach dietetyków i co niektórych uczonych ??

 • Re: Mam problem... nie odczuwam orgazmu, co robić?

  przyjemność z seksu? seks tylko dla prokreacji? a może uważasz, że powinnyśmy twarze chustką przysłonić i dawać się gwałcić panom... ? Pan Krzysiu to religian pierwszej masci, poczytaj, co na dziale religia wypisuje. Niestety idzie za tym tez specyficzny stosunek do seksu... dlatego takie rzeczy wypisuje. KObietom odmawia orgazmu, ale sam sie masturbuje religijnie.

 • Re: religia

  Ten avatar zalatuje mi pedofilią.