• Informacje na temat:

  rekord

Artykuły na temat: rekord
 • Konopacka, rekord bij!

  ...reprezentacji, Francuz Maurice Baquet. Podobno gdy pierwszy raz wzięła dysk do ręki, rzuciła nim dalej, niż wynosił ówczesny rekord Polski. Pierwszy rekord świata w rzucie dyskiem ustanowiła w 1926 roku(...) stanęła na najwyższym podium.  Wielokrotnie ustanawiała kobiece rekordy Polski: dziewięć razy w rzucie dyskiem, osiem razy w pchnięciu kulą, w rzucie oszczepem, w skoku wzwyż, w skoku w dal...

 • Krzysztof z "Gogglebox. Przed telewizorem" pobił rekord Guinessa

  ...- Krzysztof - może pochwalić się czymś dużo ważniejszym niż występy w telewizji. 37-letni Radzikowski pobił bowiem ostatnio rekord Guinessa! Strongman podzielił się radosną nowiną na swoim Instagramie. Na(...) dokladnie 1min 36sek obciazenie na kciuki bylo tak wielkie ze myslalem ze sciegna strzela jak struny w gitarze" (pis. org.) - napisał dumny rekordzista. Panu Krzysztofowi serdecznie gratulujemy...

 • Najwyższa modelka świata walczy o rekord Guinnessa

  .... Same nogi Ekateriny mają 134 centymetry i mogą niedługo trafić do Księgi rekordów Guinnessa. Eketarina nie jest jednak wyjątkiem. Świat mody coraz częściej przekonuje nas, że inność może być dużym(...) w modelingu. Idąc śladem swoich słynnych koleżanek stawia na inność, która dla wielu modelek stała się przepustką do kariery. Ekaterina liczy również na wpis do Księgi rekordów Guinnessa - jest przekonana...

 • Adele pobiła rekord: miliard odsłon na YouTube

  Brytyjski piosenkarka Adele pobiła nowy rekord, osiągając miliard odsłon na YouTube ze swą romantyczną balladą "Hello". Ten rekord padł w ciągu zaledwie 88 dni.

 • Ewa Chodakowska bije rekord

  ...7 czerwca 2014 roku na stadionie Legii odbędzie się największy, otwarty trening tego roku „all in for #mygirls” z ambasadorką adidas Ewą Chodakowską. Dziewczyny z całej Polski podejmą próbę bicia rekordu. #mygirls do dzieła!

 • Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

  ...7 czerwca odbył się największy otwarty trening tego roku: "all in for #mygirls". Zajęcia poprowadziły m.in. ambasadorki adidas: Ewa Chodakowska, której przy tej okazji udało się pobić rekord Guinessa oraz jedna z najbardziej znanych joginek na świecie Ashleigh Sergeant.

 • Pułtusk. Zwiedzanie miasta rekordów

  Pułtusk jest miastem rekordów. Ma najdłuższy rynek w Europie. Tu też spadł największy znany deszcz meteorytów w dziejach.

 • Ćwicz z audiobookiem i bij kolejne rekordy

  Jak jednocześnie ćwiczyć ciało i umysł? To łatwe. Wystarczy w trakcie treningu włożyć do uszu słuchawki i włączyć audiobooka. Z nimi pobicie kolejnych rekordów będzie nie tylko szybsze ale i przyjemniejsze.

 • Najpiękniejszy kraj Azji pobije rekord?

  Chociaż indywidualne podróżowanie po Birmie bywa uciążliwe, a sytuacja etniczna wewnątrz kraju wciąż jest niestabilna, to tylko w 2012 roku kraj ten odwiedził ponad milion turystów. W tym roku władze kraju spodziewają się 1,5 mln podróżników.

 • Rekordy Michela Jacksona

  Żył pełnią życia. Zaskakiwał świat, wytyczał nowe kierunki w muzyce. I pobił rekordową liczbę rekordów.

Zdjęcia na temat: rekord
Wideo na temat: rekord
 • Rekordowa gala "Anny dla Anny"

  Piąta, jubileuszowa gala "Anny dla Anny" obfitowała w wiele emocji i wzruszeń. Padł także kolejny rekord.

 • Abdel Sellou o filmie "Nietykalni"

  Ten film to deser - mówi Abdel Sellou, autor książki "Odmieniłeś moje życie", na podstawie której powstał bijący rekordy popularności film "Nietykalni".

 • Jaki jest pączkowy rekord Klaudii Halejcio?

  Klaudia Halejcio zdradziła, że nie żałuje sobie słodyczy w Tłusty Czwartek. - Oczywiście, że sobie pozwalam i co roku bije rekordy w ilości zjedzonych pączków - powiedziała. - Najwięcej to 12 pączków w ciągu jednego dnia - dodała. A jaki aktorka ma patent na spalenie nadprogramowych kalorii? Źródło:przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: rekord