• Informacje na temat:

  rajsko duże

Artykuły na temat: rajsko duże
 • Rajskie ryzyko?

  Restauracje przy plaży - trudno oprzeć się takim widokom. Dokarmianie kota lub bezdomnego psa, czy morskiego ptactwa wypełnia dzień plażowiczom. Jednak, czy w ten sposób nie dokarmiamy też innych zwierząt, których obecność niesie ze sobą duże ryzyko?

 • "Wodzianka" na rajskich wakacjach z mężem i synkiem

  O Dominice Zasiewskiej zrobiło się głośno dzięki jej występom w programie Kuby Wojewódzkiego. Tzw. „Wodzianka” prezentowała się w kusych wdziankach i podawała wodę zaproszonym gościom.

 • Kinga Rusin na rajskich wakacjach z ukochanym

  Niektórzy zazdroszczą jej urody, inni dziennikarskiego talentu. Jeszcze inni tego, że może pozwolić sobie na tak egzotyczne wakacje...

 • Dom jak rajski ogród

  Słońca i bujnej przyrody nigdy za dużo. Soczyste kolory tropików, motywy egzotycznych ptaków i owoców ożywiają dom. Podpowiadamy, jak zrobić z nich stylowe dekoracje, za grosik!

 • Kuszące rajskie owoce

  ..., 1 szklanka cukru, 2 szklanki mąki pszennej, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, 1 łyżeczka sody, 2- 3 łyżki kakao, 2 duże jajka lub 3 małe pół szklanki mleka, pół szklanki oleju słonecznikowego. Ponadto...

 • ​Rajskie plaże w Rio de Janerio

  Piaszczyste, szerokie plaże, skąpo ubrane dziewczyny i upały w granicach 30 stopni Celsjusza. Wakacje idealne? To tu na piaskach Rio de Janerio wielu odnalazło swój raj. I nie ma w tym cienia przesady. Piękne, tętniące życiem plaże, a wśród nich ta najsłynniejsza - Copacabana już dawno zagościły w wyobraźniach turystów jako idealne tło letnich przygód.

 • Kalina Jędrusik. Rajski ptak

  Niezapomniana dziewczyna, która narodziła się ze zbędnego żeberka kaloryfera w Kabarecie Starszych Panów, pełna seksapilu Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej, niezapomniana Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany’ego. Ma opinię skandalistki. Gorszycielki obrażającej socjalistyczną moralność. Wampa, którego bojkotują uczciwe Matki Polki.

 • O tej niewielkiej uroczej wyspie w archipelagu Sporadów nikt by pewnie nie słyszał, gdyby nie... film. W 2007 roku wyspę wypatrzyła ekipa kręcąca kinową wersję musicalu z piosenkami zespołu ABBA. We wrześniu tamtego roku wyspę opanowały gwiazdy „Mamma Mia!”. Ale kiedy opadła produkcyjna gorączka, wrócił spokój, który do dziś cenią sobie i mieszkańcy, i turyści. Choć tych drugich przybyło, Skopelos wciąż opiera się turystycznej komercji.

 • Duża Dania - cicha bohaterka

  ...w nieprzewidzianej sytuacji i będzie wymagał udzielenia pomocy. Duże znaczenie mają tu warunki pogodowe. Na wodzie trudniej jest zapanować nad żywiołem, więc granica między doświadczonym żeglarzem, a turystą...

 • Jabłkowe kuracje dla skóry i włosów

  Cenne witaminy, wygładzające kwasy, ochronne przeciwutleniacze. To nie skład drogiego kremu tylko... rajskiego owocu! Sprawdź, jak działa.