• Informacje na temat:

  radom hotele

Artykuły na temat: radom hotele
 • Dam radę! Jestem kobietą

  - Czuję, że mam w sobie ogromną siłę. Jak ktoś mnie pyta, czy dam radę odpowiadam: oczywiście, jestem kobietą! - z uśmiechem zapewnia Kasia.

 • 28 rad na udany wyjazd z dzieckiem

  Wybierasz się na pierwsze wspólne wakacje z maluchem? Podpowiemy ci, w jaki sposób się do nich przygotować oraz co warto ze sobą zabrać, aby przywieźć z urlopu same cudowne wspomnienia.

 • ...turystycznego krajobrazu Krakowa - mówi Katarzyna Rodzaj z Browaru Lubicz w Krakowie . Większe przyjęcia weselne często organizowane są poza miejskim zgiełkiem - hotele, sale weselne i niebanalne...

 • Klub Szczęśliwych Żon

  Fawn Weaver nie jest typem żony, która większość życia spędza w kuchni. Prowadziła restaurację i hotel, a obecnie zajmuje się inwestycjami i - jak sama przyznaje - nie za bardzo wie, co to jest "czas wolny". Ale nie poświęciła swojego małżeństwa dla kariery. Przeciwnie - uwielbia być żoną, w małżeństwie czuje się szczęśliwa i nie rozumie dlaczego ta instytucja ma ostatnio tak złą prasę. Dla kobiet takich jak ona założyła Klub Szczęśliwych Żon i napisała książkę pod tym samym tytułem, która...

 • Jak przygotować się do wyjazdu na Sri Lankę? Czy należy zaszczepić się na tropikalne choroby? O czym pamiętać przy wyrabianiu potrzebnych dokumentów? Przygotowaliśmy kilka rad, które pomogą w organizacji wakacyjnego wyjazdu i sprawią, że pakowanie się już nigdy nie będzie problematyczne.

 • Dobry dotyk

  Intensywny, niezbyt długi, dający szybki rezultat. Taki powinien być idealny masaż. Bo na relaksujące „rytuały” brakuje nam czasu. Mamy za dużo obowiązków, za mało ruchu i odpoczynku. Stąd bóle karku, pleców, nóg, a także poszarzała cera. Na masaż idziemy więc przede wszystkim po to, żeby pozbyć się tych problemów. Jak spośród wielu zabiegów wybrać najlepszy dla siebie? Poprosiliśmy o radę specjalistów.

 • Trzeba słuchać kobiet!

  Twierdzi, że "słaba płeć" jest tą silniejszą. Podziwia swoją partnerkę. Ceni rady mądrych kobiet. Mężczyzna marzeń? Tak, tylko dlaczego pięcioletnia córka jurora "Mam talent" nazywa go podrywaczem?

 • Małaszyński o miłości zza krat

  - Te biedne psiaki merdają ogonami, liżą cię przez kraty. Jak wyciągniesz do nich rękę, robią wszystko, by zwrócić na siebie twoją uwagę. Z oczu można wyczytać: „Proszę, zabierz mnie stąd, bo już dłużej nie dam rady”- mówi Paweł Małaszyński w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Wrócilam, dom cały, dzieci tez, dali sobie we troje radę. Ich szkola tez nie ucierpiała. Ja odpoczęłam, i chłonelam wycieczki historyczne przez skórę....

 • Gdzie diabeł nie może...

  - Czuję, że mam w sobie ogromną siłę. Jak ktoś mnie pyta, czy dam radę odpowiadam: oczywiście, jestem kobietą! - z uśmiechem zapewnia Kasia.