• Informacje na temat:

  radków

Artykuły na temat: radków
 • Urodziny Radka Majdana

  10 maja Radosław Majdan kończy 45 lat i ten dzień rozpoczął się dla niego niezwykle miło.

 • Janusz Radek: Muszę pożreć publiczność

  Chciałem się wyrwać z tego kręgu poezji śpiewanej, ale też przełamać stereotyp, że poezja to musi być coś tak męczącego i nudnego, że nic tylko się pochlastać - mówi Janusz Radek o swojej najnowszej płycie "Poświatowska / Radek. Kim ty jesteś dla mnie".

 • Janusz Radek śpiewa Poświatowską

  "Kim Ty jesteś dla mnie" to tytuł nowego albumu Janusza Radka prezentującego nowocześnie zaaranżowane kompozycje artysty do czternastu wierszy Haliny Poświatowskiej. Płyta ukaże się 9 maja w 82. rocznicę urodzin poetki.

 • Radek Liszewski apeluje do zwierzolubów

  - Sam jestem posiadaczem dwóch przepięknych piesków, skąd moja taka prośba - jest teraz zimowy okres, jeśli możecie wspomóc jakieś schronisko, dać coś od siebie - czy to karmę, czy przysłowiową złotówkę, to będzie mi niezmiernie miło. Pieski, niestety, same nie poproszą o jedzonko, ani o jakąś zapomogę. W imieniu wszystkich piesków, wszystkich schronisk i ludzi dobrej woli proszę, przyłączcie się do akcji. Wspomagajmy zwierzaki - przekonuje w swoim apelu Radek Liszewski. Pomożecie?

 • Radek Majdan zaliczył poważną wpadkę

  Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej stylizacji przygotowanej na koncert zespołu Guns N’Roses. Podczas imprezy towarzyszył jej mąż - Radosław Majdan.

 • Wszystko o kontuzji Radka Majdana

  Radosław Majdan konto na Instagramie ma dopiero od dwóch miesięcy, ale doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę użytkowników.

 • Radek Majdan wyjawił swój sekret?

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan mogą pozwolić sobie na egzotyczne wakacje kilka razy do roku. Dlatego nie straszny im koniec sezonu urlopowego.

 • Radek Pestka z partnerem na ściance!

  To debiut Romka Gelarda.

 • Radek Pestka z chłopakiem na okładce gazety!

  Finalista programu Top Model pojawi się w magazynie Hiro.

 • Radek Pestka z chłopakiem na ściance

  Pokaz kolekcji 4F przygotowanej specjalnie na Zimowe Igrzyska w Pjongczangu przyciągnął tłumy polskich gwiazd. Współpraca marki i Polskiego Komitetu Olimpijskiego rozpoczęła się już w 2008 roku.

Zdjęcia na temat: radków
Wideo na temat: radków
 • Radek Majdan zadebiutował na Instagramie

  Radek Majdan zadebiutował na Instagramie, co wywołało spore zainteresowanie w mediach plotkarskich. - Nigdy tego nie czułem, zawsze mi się wydawało, że to dla kobiet, bo im łatwiej jest prowadzić Instagram. Tam pokazują swoje rzeczy, stylizacje, życie. Kobiety się tym po prostu interesują - powiedział. - Bardzo się cieszę, że Radosław założył to konto. To chyba było najbardziej medialne założenie konta na Instagramie - dodała Małgorzata.

 • Radek Majdan: Zostałem dyrektorem apartamentowca

  Były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek Radosław Majdan potwierdził, że para planuje wspólne reality show ze swojego życia, które zostanie wyemitowane w telewizji TVN. Programu jednak nie zobaczymy jesienią. Przyjął również inną propozycję - od Józefa Wojciechowskiego, właściciela firmy developerskiej, aby objąć posadę dyrektora apartamentowca Varsovia Jerozolimskie. Radek cieszy się z nowej pracy, dzięki której pojawiły się dla niego nowe możliwości. Nie chciał natomiast rozmawiać na temat...

Dyskusje na temat: radków
 • Re: W Góry Stołowe po zdrowie

  Autor artykułu zapomniał wspomnieć o gminie Radków,na terenie której znajdują się Góry Stołowe,a Radków jest miastem godnym odwiedzenia chociażby ze względu na piękny zalew tuż przy granicy z Czechami u podnóżą Gór Stołowych.

 • Re: HEJ !

  Fajne imię - moj brat tak ma na imię.....pozatym znam sporo Radków...gratuluje synusia i trafnie wybranego imienia :D

 • Re: Miejsca utracone...

  Radków w Kotlinie Kłodzkiej.Spędzałam tam całe wakacje jako dziecko.Błędne Skały,Strzeliniec,Wambierzyce...Kocham te miejsca.I jeszcze tam pojadę,choć oczywiście to już nie ten sam Radków...Ale góry wciąż stoją,one są niezmienne:)

 • Re: Miejsca utracone...

  Radków w Kotlinie Kłodzkiej.Spędzałam tam całe wakacje jako dziecko.Błędne Skały,Strzeliniec,Wambierzyce...Kocham te miejsca.I jeszcze tam pojadę,choć oczywiście to już nie ten sam Radków...Ale góry wciąż stoją,one są niezmienne:) Cudne miejsce. Tylko koło Błędnych Dino park powstał:(