• Informacje na temat:

  rączka

Artykuły na temat: rączka
 • Tomasz Raczek: Dziękuję za uratowanie życia

  Czas spędzony nad morzem okazał się dla dziennikarza daleki od wypoczynku. Tomasz Raczek zabrany karetką do szpitala specjalistycznego, przez kilka dni walczył o powrót do zdrowia.

 • Tomasz Raczek ma dystans do samego siebie

  Znawca kina i krytyk filmowy, właściciel wydawnictwa Latarnik, Tomasz Raczek walczy o niezależne kino. Pokazuje przy tym, że ma poczucie humoru i spory dystans do samego siebie.

 • ​Tomasz Raczek: Redaguję świat

  Zachwycają go nowe technologie. Zapewnia, że w erze książki elektronicznej nie będzie tęsknił za zapachem farby drukarskiej. Czasy redagowania "Playboy’a" wspomina z sympatią i kojarzy z przełamywaniem tabu. Mówi, że zachwycają go odważne i naturalne kobiety z charakterem, a w swoim partnerze najbardziej ceni te rzeczy, których nikt inny nie umiałby zrobić. "EksMagazyn" przepytuje Tomasza Raczka

 • Złamana rączka jest mniej sprawna

  Mój 2-letni synek niedawno złamał prawą rączkę. Ma już zdjęty gips, jednak widzę, że nadal niezbyt chętnie się nią posługuje (np. rysuje tylko lewą ręką). Ta rączka jest także zdecydowana szczuplejsza. Co robić?

 • Choć raczkowanie (w przeciwieństwie do siadania i wstawania) nie jest koniecznym etapem rozwoju ruchowego, jest bardzo potrzebne, bo maluch:

 • Dzieci z uporem wyjmują rączki ze śpiworka, by założyć je za główkę i dopiero wtedy smacznie zasnąć.

 • Przekąski do rączki

  Nie tylko łagodzą głód pomiędzy głównymi posiłkami, ale także pomagają doskonalić sztukę samodzielnego jedzenia. Czym warto poczęstować dziecko, np. podczas spaceru?

 • Przekąski do rączki

  Są smaczne, zdrowe, a w dodatku wspomagają trening samodzielnego jedzenia. Dowiedz się więcej o przysmakach, które smyk może sam chrupać.

 • Problemy z małymi rączkami

  Proszę jak najszybciej iść z małą do neurologa dziecięcego (potrzebne skierowanie od pediatry). Zbada dziecko i w razie potrzeby skieruje je na rehabilitację. Opisane objawy świadczą o tym, że córka jej potrzebuje. Już 5-miesięczne niemowlę umie zwykle utrzymać w rączkach zabawkę czy butelkę. Miesiąc później, dziecko powinno już przekładać przedmioty z rączki do rączki, chwytając je wszystkimi...

 • Jak często myć dziecku rączki?

  Mój synek ma 4 miesiące. bardzo mocno się ślini i wkłada piąstki do buzi. Nigdzie nie spotkałam się z informacją, czy tak malutkiemu dziecku należy w ciągu dnia myć rączki. Jak powinnam postępować?

Zdjęcia na temat: rączka
Wideo na temat: rączka
 • Tomasz Raczek o tym, jak zrobić karierę międzynarodową

  Tomasz Raczek przyznał, podając za przykład "Idę", że Oscary często zdobywają filmy traktujące o holokauście, ale nie zawsze. Najwyższymi laurami honorowane są też produkcje, w których patrzy się z zewnątrz. Krytyk wyjaśnił, że Paweł Pawlikowski mimo polskiego obywatelska, nauczył się pracować jak Brytyjczyk. (WideoPortal/x-news)

 • Nietypowe ozdoby świąteczne. Jak zrobić je samemu?

  Manuela Rączka na swoim blogu pokazuje ciekawe pomysły na rzeczy, które można wykonać własnoręcznie. W "Dzień Dobry TVN" blogerka zaprezentowała, jak samemu zrobić choinkę z serwetki, gwiazdę z papieru, bałwanki ze skarpet i czapeczki na choinkę.

 • Jak pozbyć się pleśni ze ściany?

  Na ścianach pomieszczeń, w których panuje wilgoć i nie ma cyrkulacji powietrza może pojawić się szkodliwy dla zdrowia grzyb. Jak się go skutecznie pozbyć? W "Dzień Dobry TVN" Wiesław "Złota Rączka" Skiba opowiedział, jak zlikwidować pleśń na ścianach. Jak powstają tego rodzaju wykwity i dlaczego mogą pojawić się w domu?

Dyskusje na temat: rączka