• Informacje na temat:

  racibórz

Artykuły na temat: racibórz
 • Znamy zwycięzców The Look of the Year

  Za nami gala finałowa najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli The Look of the Year. Podczas finału zorganizowanego w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi, najlepsi okazali się Kamil Bahar z Poznania i Jolanta Wilczek z Raciborza. To oni będą reprezentować Polskę w światowej edycji The Look of the Year, już w październiku we Włoszech.

 • ..., Brzeg Izabela Ślężak, Bydgoszcz Joanna Dwojak,    Kowala Agnieszka Czwojdrak, Bugaj Lidia Dzioch, Strzelce Kraj Beata  Mydlarz, Kęty Wiesława Popiel, Racibórz Aleksandra Kulpa, Żurawica Agnieszka...

 • Wybieramy najweselsze i najsmutniejsze zdjęcie zwierzaka!

  Cmentarne Ilona Sopel, Racibórz Izabela Nowakowska, Łódź Justyna Dydziak, Centawa Karolina Gawrysiak, Bytom Katarzyna Przybyłek, Żagań Krzysztof Obroślak...

 • Koledzy go prześladują

  Co się stało z twoim plecakiem? – spytałam, widząc, że mój jedenastoletni syn Irek zamiast nowego, kupionego w sierpniu, plecaka, nosi jakiś powycierany z oberwanymi rączkami.

 • Goczałkowice położone są w dolinie Wisły nad sztucznym Zalewem Goczałkowickim. Od południa otaczają je pasma Beskidu Śląskiego, a od północy Lasy Pszczyńskie.

 • Syn chce należeć do osiedlowej grupy

  ​Bartek, a ty dokąd o tej porze? - zapytałam mojego 13-letniego syna. Pośpiesznie ubierał w przedpokoju. - Wieczór już, ciemno, zimno... Miałeś się uczyć.

 • Entuzjasta kontra sceptyk

  Sprawili, że telewidzowie oglądali program edukacyjny z wypiekami na policzkach. Ich tragiczna śmierć do dzisiaj jest pożywką dla teorii spiskowych.

 • Znamy finalistki Miss Kosmetyczek 2014!

  .... KAMILA SAMLIK (24 lata, Racibórz) - Spełnia się w zawodzie prowadząc własny gabinet kosmetyczny. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i wyszczuplających. NATALIA GRABAREK (24 lata, Zgorzelec...

 • Miss Kosmetyczek 2014 wybrana!

  Magda Romanowska z Bydgoszczy została Miss Kosmetyczek 2014. Okazała się faworytką jury oraz znamienitych gości, m.in. Moniki Richardson, Tomasza Jacykowa czy Roberta Korzeniowskiego.

 • Człowiek, którego kocham - rozwiązanie

  W walentynkowym konkursie zadałyśmy pytanie, jaki jest człowiek, którego kochasz? Opowiedziałyście nam o swoich miłosnych historiach, wielkich i romantycznych oraz codziennych, pozornie zwyczajnych, ale jak cennych. O zaletach i wadach tych, których kochacie. I o tym, jak często kochacie ich za drobne przejawy serca i chwile, które pamięta się do końca życia.

Zdjęcia na temat: racibórz
Dyskusje na temat: racibórz
 • Re: szukam znajomych

  Koledzy z dawnego miejsca Głuszyca ,Chorzów ,Racibórz

 • Re: Trzy rzeczy, które sprawiają, że odechciewa się seksu

  moja sasiadka tez mówi ze jom swędzi ile zawsze jak jej chop -Policmajster idzie na nocka .Ino się sciemni to przychodzi i mówi że Bernard jom drapie a jk go ni ma ...to ja musza ...ona znowu jest w cionzy od tego drapania ,,,a czyje to ??? Policmajster się cieszy ..no i dobrze znowu na chcinach pochlejemy ...

 • Re: Czeskie Morawy. W krainie folkloru

  Zacznijcie od małych miejscowości w pobliżu granicy .Novi Jicin, Hradec nad Moravicą, Bruntal ,Krnov, wejdźcie na Pradziada , wypijcie wodę mineralną w Karlovej Studance ,zaszalejcie na Stodolni w Ostravie .Po co ryć się ,aż do Mikulova i płacić jak Niemiec????

 • Re: Ewa Farna: Dziewczyna z zasadami

  U nas mówię, jej cesarska mość. Lub cesaroki, bo tak od Strumienia, do Cieszyna są zwane ślązoki. Śląsk to nie tylko Hanysy. Tu też, podziałów bez liku. Każdy ślązok uważa się za Hanysa, ale tak nie jest, bo rodowity Hanys, to Racibórz i okolice w stronę Gliwic i Bytom. Reszta na wschód to ślązoki i cesaroki, oraz, czerwone zagłębie. Ale na ten temat można się rozwodzić, godzinami.

 • Re: M jak mieszkanie

  murkach, ławeczkach królują z puszeczką , załatwiają się przed oknami a policja ich spisze i tyle. Oto uroki mieszkania w bloku ( Racibórz ) pewnie gdzie indziej podobnie na Śląsku jest.

 • Re: Macierzyństwo to ściema

  BYłAS TYLKO GłUPIą GóWNIARą , POTEM BYłAś TęMPą SUKą , TERAZ JESTEś OśLIZłą SAMICą I NIE TRAWIE CIE JAKO BABY BO NA MIANO KOBIETY NIE ZASłUGUJESZ. ALE KILKA KAWAłKóW DOBRYCH MIAłAś SZANSE STWORZYć POZDROWIENIA DLA RYśKA (ON POTRZEBUJE MIłOśCI)A KSIEZKI CHYBA NIE TE CZYTAłAś BO JESTESMY DRAPIEZNIKAMI A WIEKU PłODOWYM TRYB PASOżYTNICZY BO ZYJESZ Z SAMICY.

 • Re: Chemia niemiecka kontra polska

  " Dosyć dawno temu..." ....proszę państwa! - dawno temu Racibórz miał dwie fabryki prod. proszki,płatki mydlane,mydła,pastyBHP...itd...i wówczas takim mydełkiem można było umyć nawet włosy i żaden alergik nie narzekał.Proszki też były różne- lepsze i gorsze,-ale gorsze "inaczej" - zawierały sporo sody żrącej delikatne tkaniny,ale za to super wypierały odzież roboczą z wszelakich smarów. Ale