• Informacje na temat:

  rabat

Artykuły na temat: rabat
 • Rabat urodzinowy

  ...  Pamiętaj o swoim rabacie urodzinowym!     Przez cały miesiąc Twoich urodzin, możesz wykorzystać rabat 20 % na usługi i kosmetyki. Przyjdź do nas...

 • Chcesz rabat w Ikei? Musisz nasikać na reklamę

  To nie żart, a nowa reklama szwedzkiego oddziału popularnej meblarskiej sieciówki. Po zetknięciu moczu ciężarnej kobiety z reklamą w czasopiśmie, można się dowiedzieć, czy otrzymało się promocję na dziecięce łóżeczko.

 • Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie

  Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.

 • Barwna mieszanina na rabacie

  ...mają raczej charakter naturalnego nasadzenia. W przypadku dywanowych rabat sprawdzają się czerwono-żółte połączenia mieszańców begonii stale kwitnącej i aksamitek, posadzonych tuż obok siebie. Również jednolite rabaty z różnymi odcieniami nasturcji wyglądają atrakcyjnie. Inny pokrój mają żółta rudbekia i żeniszek. Barwna mieszanka na rabacie może zaś być jednolita gatunkowo, lecz urozmaicona pod...

 • Praca na działce bez bólu pleców

  Sadzenie roślin, pielenie, przekopywanie rabat to dla wielu osób przyjemność, ale też często spore obciążenie dla kręgosłupa i stawów. Pod koniec dnia możemy czuć ból, zwłaszcza w dole pleców. Jak go uniknąć?

 • Titanic na Nocy Muzeów 2018

  Oprócz krakowskich muzeów, galerii i instytucji kulturalnych, tym razem podczas Nocy Muzeów będzie można również zwiedzić wystawę „Titanic – prawdziwa historia”. W ramach wydarzenia 18 maja na zwiedzających będzie czekał pięćdziesięcioprocentowy rabat na bilety.

 • Chcesz mieć ogród w kwiatach. Wysiej je teraz

  Czas pomyśleć, co w nowym sezonie posadzisz na balkonie, a co na ogrodowych rabatach i grządkach...

 • W tym afrykańskim kraju barwne jest wszystko: budynki, miasta, przyroda i... ludzie. Biała jest Casablanca i szczyty Atlasu, błękitny Rabat, morze i ocean, czerwony Marrakesz i Dolina Róż, a zielone oazy.

 • Centrum Wina w Lublinie obchodzi swoje pierwsze urodziny!

  Prezenty w postaci 50% rabatów na wybrane i 25% na wszystkie wina przy zakupie dwóch butelek, profesjonalni doradcy i znawcy wina oraz bogaty asortyment win z całego świata - to atrakcje czekające na Klientów programu lojalnościowego Kocham Wino w dniach 20-22 marca br. w sklepie Centrum Wina w Lublinie. Jego otwarcie miało miejsce rok temu w Galerii Handlowej Atrium Felicity przy ul. Witosa 32

 • JYSK po raz czwarty będzie obchodził Black Friday

  Już w najbliższy weekend klienci sieci sklepów JYSK będą mogli spodziewać się świetnych ofert z rabatem do 70%. Pomimo, że Black Friday na świecie obchodzone jest w piątek po Dniu Dziękczynienia, to JYSK postanowił przedłużyć go do końca weekendu.

Zdjęcia na temat: rabat
Wideo na temat: rabat
 • Rabat - spacer po stolicy Maroka

  Maroko to wciąż chętnie wybierany kierunek wakacyjny. Sprawdź, jakie atrakcje oferuje stolica tego kraju!

 • Ogród Moneta w Giverny

  płótnach ale też na rabatach. W ten sposób powstaje ogród uznawany przez wielu za jeden z najpiękniejszych na świecie. Po latach posiadłość popada w ruinę, ale w roku 1980 zostaje przywrócony do dawnej

Dyskusje na temat: rabat