• Informacje na temat:

  przewodnik londyn

Artykuły na temat: przewodnik londyn
 • Europejska Noc Muzeów w Londynie. Co warto zobaczyć?

  Europejska Noc Muzeów z roku na rok staje się coraz popularniejsza, a tłumy przed polskimi galeriami świadczą o tym, że impreza podoba się również tym, którzy na co dzień stronią od tego typu rozrywek. Jeżeli chcielibyście wziąć udział w tegorocznej edycji, warto rozważyć wyjazd do któregoś z europejskich miast, na przykład Londynu, w którym zabawa zapowiada się wyśmienicie!

 • Najlepsze miejsca na zakupy w Paryżu, Berlinie i Londynie

  Połączyć zwiedzanie z zakupami? Dlaczego nie! Szczególnie, jeżeli można to zrobić w tak pięknym miejscu jak Paryż czy Londyn. Tak się składa, że są to jednocześnie światowe stolice mody z najlepszymi galeriami i ulicami handlowymi, a takich wyprzedaży jak tu, nie znajdziecie nigdzie indziej.

 • Londyn od środka

  W niewielkiej, wygodnej do noszenia książeczce autorzy przewodnika oferują ciekawym świata turystom wszystko, czego im potrzeba.

 • 4 rzeczy, o których warto wiedzieć, planując wyjazd za granicę

  Urlop poza sezonem wakacyjnym ma swoje plusy. Jeśli należysz do grona szczęśliwców, którzy mogą go wtedy zorganizować, skorzystaj z krótkiego przewodnika i zaplanuj udany wyjazd za granicę. Dzięki kilku ważnym wskazówkom uda Ci się odpocząć z dala od domu, ale bez przykrych niespodzianek.

 • "Mgła nad Bosforem" Aleksandra Kowalska

  Główna bohaterka – ekonomistka, pracująca w ambasadzie w Londynie – wyjeżdża w delegację do Turcji, na konferencję międzynarodową, której organizatorzy oferują prelegentom wycieczki po kraju jako dodatkową atrakcję w przerwach między kolejnymi dniami obrad.

 • "Mgła nad Bosforem"

  Główna bohaterka - ekonomistka, pracująca w ambasadzie w Londynie - wyjeżdża w delegację do Turcji, na konferencję międzynarodową, której organizatorzy oferują prelegentom wycieczki po kraju jako dodatkową atrakcję w przerwach między kolejnymi dniami obrad. Nieszczególnie zainteresowana i niespodziewająca się wiele po tej podróży Julia odkrywa kraj pełen kolorów i ciekawych miejsc, który wywiera...

 • Sekrety Londynu

  Sekrety Londynu to bardzo nietypowy przewodnik po mieście. Nie ma w nim gotowych tras, mapek, zdjęć, standardowych porad i listy niezbędnych adresów, włącznie z noclegami, restauracjami i porami zwiedzania muzeów.

 • Akademia seksu i związków

  ...4 kwietnia w Londynie pojawi się nowa atrakcja turystyczna. Amora - Akademia Seksu i Związków powstała po trzech latach przygotowań z udziałem doradczego zespołu lekarzy i psychologów.

 • Miasta wyśnione. Siedem wizji urbanistycznych, które kształtują nasz świat, Wade Graham

  ...i pasjonujący przewodnik po naszym świecie, pozwalający zrozumieć, dlaczego wygląda on właśnie tak. " Miasta wyśnione to książka, która eksploruje nasze miasta w nowy sposób - jako wyraz często(...), stając się naszą konkretną rzeczywistością, w miastach całego świata, od Dubaju przez Szanghaj i Londyn po Los Angeles. Na podstawie biografii tych najważniejszych marzycieli i bojowników, oraz ich...

 • Pelplin - cysterskim szlakiem

  ...ostatniej karty Apokalipsy św. Jana. Jego dzieje były burzliwe. W okresie międzywojennym miało zostać sprzedane, bo brakowało pieniędzy na remont kościoła. W czasie wojny odbyło podróż przez Paryż i Londyn do Kanady. Wróciło do Pelplina w 1959 roku. Można je podziwiać w Muzeum Diecezjalnym. MR Przewodniki „Polska Niezwykła. Pomorskie”, wydawnictwo Demart; najciekawszy przewodnik po szlaku...