• Informacje na temat:

  przewodnicy

Artykuły na temat: przewodnicy
 • Przewodnik po Łotwie

  Stosunkowo niedaleko od Polski leży państwo, gdzie z całą pewnością spędzisz wakacyjne chwile wraz z najbliższymi, które będziesz pamiętał przez długie lata. Chodzi o Łotwę.

 • Przewodnik do... kolorowania

  Kolorowanki dla dorosłych stały się jednym z najmodniejszych sposobów na pokonanie stresu. Czy działają? Przekonaj się, kolorując najpiękniejsze miejsca na Ziemi według przewodnika Lonely Planet.

 • Przewodnik po Lizbonie

  Lizbona to malowniczo położone miasto liczące niecałe 600 tysięcy mieszkańców, posiada niesamowity klimat, którego ciężko doszukać się w innych metropoliach zachodniej Europy. Mocno rozwinięta infrastruktura nastawiona na ruch turystyczny zapewni ci niezapomniane wrażenia, które pozostaną w twojej pamięci na długie lata.

 • Przewodnik po Madagaskarze

  Madagaskar pomimo swoich pokaźnych rozmiarów nie jest częstym kierunkiem turystycznych wojaży. Czwarta co do wielkości wyspa na świecie swoją dziką i nieprzewidywalną fauną i florą jednych może zniechęcić a drugich wręcz zafascynować. Bez wątpienia polecamy Madagaskar jako cel wakacji. To idealne miejsce do obcowania z dziewiczą naturą.

 • Przewodnik po Łotwie

  Stosunkowo niedaleko od Polski leży państwo, gdzie z całą pewnością spędzisz wakacyjne chwile wraz z najbliższymi, które będziesz pamiętał przez długie lata. Chodzi o Łotwę. Ten niewielki kraj ma wbrew pozorom wiele do zaoferowania pod kątem turystycznym a jego niewątpliwą zaletą jest to, że nawet dłuższy pobyt nie powinien zrujnować twojego portfela. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy garść przydatnych informacji o tym pięknym miejscu w pigułce.

 • Przewodnik po Malediwach

  Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótki przewodnik po Malediwach - znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o geografii, atrakcjach i zabytkach tych niezwykłych wysp. Daj się zauroczyć wyjątkowemu oceanicznemu klimatowi i poznaj wszystkie najpiękniejsze miejsca archipelagu. Kto wie, może to właśnie tam wybierzesz się na wymarzony urlop?

 • Przewodnik po Tajlandii

  Tętniąca życiem, egzotyczna, różnorodna... Ma wiele twarzy i nigdy nie możesz być pewien, którą zdecyduje się ujawnić właśnie tobie. O jakim państwie mowa? Oczywiście o Tajlandii! Przygotowaliśmy parę wskazówek ułatwiających organizację wyjazdu na jej niezwykłe tereny - dzięki nam nie zgubisz się w tłumach Bangkoku, z zamkniętymi oczami znajdziesz najbardziej imponujące buddyjskie świątynie i dowiesz się, czym zaskakują turystów tajskie restauracje.

 • Przewodnik po Toruniu

  Choć miasto szczyci się 300 zabytkami i Starówką wpisaną na listę UNESCO, to i tak kojarzy się głównie z Mikołajem Kopernikiem i piernikami.

 • Przewodnik po Japonii

  Egzotyka, gejsze, samurajowie i przepyszna herbata... Japonia swoimi urokami zachwyci każdego podróżnika, niezależnie od wieku czy upodobań. Wybierz się tutaj z rodziną, na romantyczną wycieczkę lub samotny wypad - każda z tych opcji zapowiada się naprawdę świetnie! Poznaj wszystkie najważniejsze atrakcje wschodniej perełki kultury i sprawdź, skąd wyniesiesz absolutnie wyjątkowe wspomnienia.

 • Krótki przewodnik po herbatach

  Herbata to nie tylko smaczny napój, lecz również sposób na różne dolegliwości. Z powodzeniem może złagodzić bóle brzucha i zaparcia. Niektóre gatunki mogą nawet zastąpić poranną kawę.

Zdjęcia na temat: przewodnicy
Wideo na temat: przewodnicy
 • Makijaż à la Dita von Teese

  Chcesz mieć kreskę nad rzęsami jak amerykańska seksbomba? To proste. Oto przewodnik, jak zrobić makijaż w stylu Dity von Teese.

 • Praktyczny przewodnik po Sydney

  Odwiedź najbardziej niesamowite oceanarium świata!

 • Chicago. Przewodnik po Wietrznym Mieście

  W Chicago mieszka blisko 1,5 mln Polaków. W dzielnicach przez nich zamieszkiwanych można poczuć się, jak w kraju. Jeśli marzycie o wypadzie do tętniącej życiem metropolii, zobaczcie film o jej największych atrakcjach.

Dyskusje na temat: przewodnicy
 • Krakowscy przewodnicy turystów z Rosji przebywających

  w Krakowie obowiązkowo prowadzają na śluby kościelne. Podobno wiele Rosjanek płacze oglądając te piękne uroczystości. Szczególnie wzrusza je sama ceremonia i gra organów lub skrzypiec.

 • Re: Karty. Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

  Karty faktycznie mogą pomóc, ale tylko jeśli używa ich osoba, która wie jak to robić... Inaczej można się nieźle przejechać! Zobaczcie np. tutaj eva-hl. pl w ofercie m.in. tarot, ale też jakieś kadzidła, świece - a ceny wprost kosmiczne! Najpierw porównajcie sobie gdzieś indziej i poczytajcie! eva-hl. pl

 • Re: Sandomierz: Magiczne miasto

  To prawda tylko że przewodnicy nic nie mówią o historii miasta tylko o Filmie Ojciec Mateusz!!!!!!!

 • Re: Przenocuj w prawdziwym pałacu

  W Mosznej jest 99 wież co czyni z budowli pałac a nie zamek. Proszę poprawić treść. Błąd podkreślają zawsze wszyscy lokalni przewodnicy, a sam pałac był zdewastowany przez czerwonoarmistów.

 • Re: Siostra Czesława Polak: Jezus zabrał mnie na spacer

  Nie trzeba was pokazywać..wy sami się ośmieszacie..nie mając pojęcia o rzekomej podstawie swojej wiary Biblii.. Nawet wasi ślepi przewodnicy duchowi zwą was parafianinami tj wg Słownika głupkami..

 • Re: Robert Rient: Wątpliwościami można dzielić się tylko z Jehową

  Przecież katolicy to bałwochwalcy a ich duchowi przewodnicy to ślepi przewodnicy tak jak ich urojone bożki z figur i obrazów .Pozdrawiam Serdecznie!

 • Re: Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

  Zimą najlepiej w jakieś orientalne miejsca, a przynajmniej tam gdzie jest ciepło w porównaniu do naszej pogody za oknem. Ja byłam w lutym w Indiach i wróciłam zachwycona! Wycieczka życia, warta wszystkich pieniędzy, a sama organizacja i przewodnicy 10/10. Polecam każdemu!

 • Re: Ile pieniędzy dać księdzu po kolędzie

  Hohoho, może zacznij najpierw od obiektywizmu. Popatrz trzeźwo na cały aspekt sprawy. Czy Kościół, jego duchowi przewodnicy i w końcu jego wierni są tacy kryształowi? To jest sprawa bardzo dyskusyjna i niejednokrotnie kontrowersyjna. I proponuję nie strasz, nie terroryzuj, bo na to również są paragrafy.

 • Re: Zamość - renesansowa perła na Roztoczu

  Potem proponuję Zwierzyniec piękny, cudowny Krasnobród z sanktuarium, też lasy, zalew, woda, groby żołnierzy generała Andersa Władysławaz 1939 r. Dalej Susiec, kolej przejazd z rowerem trasa nawet koło przejścia z Ukrainą. Podobny zalew Majdan Sopocki. Rekonstrukcje Bitew o Tomaszów Lubelski we wrześniu też. I wiele innych. Przewodnicy po Zamościu spoko

 • Re: Które psy są najinteligentniejsze? Oto 10 ras!

  służbowe i przewodnicy niewidomych).Psy hodowane przez ludzi nie są szczęśliwe .Muszą tańczyć tak, jak mu człowiek każe i żyją jego życiem a nie swoim.Dla wszystkich zwierząt udomowienie przez człowieka