• Informacje na temat:

  przemków

Artykuły na temat: przemków
 • Przemek Kossakowski uczestniczył w bijatyce

  11 listopada rusza drugi sezon programu Przemka Kossakowskiego "Kossakowski. Wtajemniczenie". Z jakimi zadaniami musiał zmierzyć się podróżnik? Co go spotkało? -...

 • Przemek Kossakowski zaskoczył nowym zdjęciem

  Przemysław Kossakowski stosunkowo późno rozpoczął karierę w mediach. Na antenie telewizji TTV prowadził nietypowe programy podróżnicze.

 • Przemek Kossakowski: Tam nikt nie powie: „do baby nie pójdę”

  Mieszkają na Ukrainie i w Rosji, kilka z nich także w Polsce. Wiedzą, jak pozbyć są klątwy, leczą ziołami i pijawkami, czasem kierują do nich lekarze rodzinni. - Kontakt z nimi budził we mnie chyba największe wzruszenie. Ja jestem zachwycony ich mądrością, powagą i serdecznością – mówi o spotkaniach z szeptunkami i matuszkami Przemek Kossakowski.

 • Świat na wyciągnięcie ręki

  "Autostopem przez życie" Przemka Skokowskiego to niezwykła relacja z podróży z Gdańska do Birmy, ale także oryginalna, inspirująca opowieść o wolności i spełnianiu marzeń. Przemek pokazuje, że aby podróżować po świecie nie trzeba mieć wielkich pieniędzy, wystarczy wyobraźnia, odwaga i wielka pasja.

 • Serialowy amant

  Przemek z „Na dobre i na złe” zdradza, jak wychowuje dzieci i jakie ma relacje z żoną. Mówi też o tym, co łączy go z Joanną Liszowską i dlaczego chciałby sobie postrzelać.

 • odszedl przemek gintrowski. myslalam, ze swiat lekko zatrzesie sie i zwolni na kilka sekund swoj bieg. nie. nic sie nie stalo, nikt sie specjalnie nie...

 • Słowiańska dusza

  20. czerwca ukazał się "Slavic Soul" multiinstrumentalisty Przemka Sokoła.

 • Wciąż na nich czekam...

  - Mnie się wydaje, że oni za moment tu przyjdą: Przemek, Grażynka... - Jolanta Szczypińska w przejmujący sposób mówi o stracie kolegów.

 • Jakie należy spełniać wymogi, żeby zostać zatrudnionym w państwa salonach w Warszawie na stanowisko sprzedawca bądź zastępca kierownika? - Przemek

 • Polska wystawa w Kijowie

  Prezentowana w Kijowie wystawa Przemka Krzakiewicza "Common Ground" jest oryginalnym połączeniem fotografii portretowej i wielokanałowej projekcji z elementami teorii chaosu.

Zdjęcia na temat: przemków
Wideo na temat: przemków
 • Dlaczego Przemek Cypryański postanowił biegać??

  Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku. Aktor Przemek Cypryański, który związany jest z tą akcją od początku jej istnienia, opowiedział w "Dzień Dobry Wakacje", na czym polega. W jaki sposób aktor zbiera swoje kilometry i ile udało mu się ich zdobyć do tej pory?

 • Pojedynek na burgery. Darek Kuźniak vs Przemek Saleta

  - Darek nie widział mnie w akcji jak gotuję i myślę, że to będzie dla niego duże zakończenie - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Przemek Saleta, były bokser, który wziął udział w pojedynku na burgery z kucharzem Darkiem Kuźniakiem. Jakie wersje burgerów przygotowali? Czy Kuźniak oszukiwał? - Na chwilę się zawahałem, ale spojrzałem w jego kaprawe oczka i wiedziałem, że kłamie - zaznaczył Saleta. Kto zwyciężył?

Dyskusje na temat: przemków
 • Re: Pomysł na weekend? Moszna jeśli się chce

  Gmaszysko zamku Schoeneichów w Carolath ( Siedlisku). wielki pałac Dohnów w Amtiz( Gębice). siedziba książąt Schleswig- Holstein w Primkenau (dzisiaj: łemkowski Przemków), to też sprawka I Frontu Ukraińskiego. Natomiast zamki Promnitzów i Bibersteinów w Żarach, siedziba rodowa hrabiego von Bruhla i Mniszchówny w Pforten( Brodach),pałac w Zatoniu księżnej Doroty Talleyrand i pałac w Mallmitz