• Informacje na temat:

  promocje malezja

Artykuły na temat: promocje malezja
 • Wybierasz się do tego niezwykłego miasta-państwa i nie wiesz, jak odpowiednio przygotować się do wyjazdu? Szukasz informacji dotyczących potrzebnych dokumentów, lotów do Singapuru lub ubezpieczenia zdrowotnego? Zapoznaj się z kilkoma pomocnymi wskazówkami!

 • Karolina Pufelska: Dobrze czujemy się w męskim otoczeniu

  Z Polski do Meksyku, ze światowych wybiegów na największe DJ-skie sceny. O swojej karierze i niezwykłej drodze przez życie opowiada modelka i DJ-ka Karolina Pufelska z duetu Diamonds DJs.

 • Koreańskie idolki

  Młoda Koreanka, która chce zostać gwiazdą, musi cierpieć. Kilkuletni trening zaczyna jako 13-latka, opuszcza dom i od rana do nocy uczy się śpiewać, tańczyć, kłaniać się i odpowiadać na pytania dziennikarzy. Jeśli się sprawdzi, podpisze kontrakt, który zakazuje jej zakochiwania się. Żadnych związków do 29. roku życia! "Zespół K-popowy to więzienie, do którego sam chcesz się dostać. Za wszelką cenę" - mówi Sarah Wolfgang, członkini girlsbandu.

 • Rok bez adresu

  ...inną decyzję. Odtąd pracowałam i oszczędzałam, żeby wyjechać. Wynajęłam tańsze mieszkanie, wyłapywałam promocje na to, co dotąd kupowałam w normalnej cenie: ciuchy, jedzenie, bilety do kina. Byłam(...), z krótkim międzylądowaniem w Krakowie, przeciągnie się do półtora roku. Zwiedzi Azję (Tajlandia, Malezja, Kambodża, Laos, Wietnam, Filipiny, Indonezja), potem południe Europy (Francja i Bałkany), dalej...

 • Marta Manowska: Moje szaleństwa z miłości

  „Zawsze zakochiwałam się od pierwszego wejrzenia”, wyznaje gospodyni show „Rolnik szuka żony”. Ze swataniem siebie nigdy nie miała problemów. Poznaliśmy jej strategię!

 • Królestwo za but!

  Jeszcze kilkanaście lat temu liczyli się wyłącznie „wielcy krawcy”. Nikt nie interesował się projektantami butów. Dziś to oni są gwiazdami świata mody i idolami kultury masowej. Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Jimmy Choo - trzy nazwiska, które stały się synonimem luksusu i elegancji. Kim są mężczyźni, których buty pragną mieć kobiety na całym świecie?

 • W tym roku walentynek nie będzie!

  ...władz obchodzenie walentynek "jest naruszeniem prawa Bożego".   Malezja - Walentynki w więzieniu W ubiegłym roku policja w Malezji aresztowała ponad 100 par w dzień świętego Walentego. Niektóre z nich...