• Informacje na temat:

  promocje grecja

Artykuły na temat: promocje grecja
 • Wzdłuż zachodniego wybrzeża Grecji rozciąga się najbardziej zielony archipelag Wysp Jońskich. Na jego południowym krańcu leży Zakynthos – oaza bujnej przyrody i jedwabistego, złotego piasku.

 • W poszukiwaniu najcieplejszych i najczystszych mórz

  19 °C w Międzyzdrojach, 25 °C w Hiszpanii, 30 °C w Tajlandii. Temperatura wody oraz jej czystość są istotne dla miłośników morskich kąpieli. Często więc takie informacje mają wpływ na wybór miejsca wakacyjnego odpoczynku. Gdzie szukać najcieplejszej i najczystszej morskiej wody?

 • 6 sposobów na oszczędzenie pieniędzy podczas wakacyjnych podróży

  ...i sprawdzać promocje, które przesyłane są, kiedy tylko pojawi się dobra cena. Poza tym należy porównywać oferty na różnych stronach internetowych i zwracać szczególną uwagę na loty nocne, w ciągu tygodnia lub...

 • Dziewczyny na olimpiadę

  Mimo, że nie ma jednoznacznych dowodów na to, że duże imprezy sportowe to żniwa dla handlarzy ludźmi, liczby mówią same za siebie. 2004 - Olimpiada, Grecja -  Greckie ministerstwo porządku publicznego szacuje 95 proc. wzrost handlu ludźmi. 2006 - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, Niemcy  - Według niektórych szacunków nawet kilkadziesiąt tysięcy osób pada ofiarą handlu ludźmi. Duża część...

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Chiny: Zanim zaplanujesz podróż

  ...się w podróż po Chinach bez znajomości tej historii byłoby niepowetowaną stratą. To trochę tak, jakby pojechać do Aten, nie wiedząc, czym była starożytna Grecja, czy odwiedzać Rzym tylko po to, by...

 • Jak zrównoważyć życie?

  W świecie, w którym na wyciągnięcie ręki możemy mieć praktycznie wszystko, powiedzenie, że mniej znaczy więcej, jeszcze nigdy nie było tak na czasie. Kupujemy za dużo ubrań, jemy za dużo pożywienia, za dużo pracujemy. I, zwykle, nie jesteśmy przez to szczęśliwsi.

 • In-Grid: "Typowo francuski głos"

  Włoska wokalistka In-Grid zawdzięcza swoje imię słynnej gwieździe filmowej Ingrid Bergman. Ponieważ jej rodzice są właścicielami kina, dorastała oglądając filmy, które - jak sama twierdzi - miały największy wpływ na to, że zdecydowała się zostać piosenkarką.

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  ...konkurencja wymusza dziś promocje usług bankowych, które pozwalają oszczędzić na opłatach związanych z prowadzeniem konta i operacjami finansowymi. Są już takie, które nic nie kosztują. Zredukujmy ilość...

Wideo na temat: promocje grecja
 • Idealny czas na zaplanowanie majówki

  W tym roku kalendarz jest wyjątkowo niekorzystny – popularna wśród Polaków majówka będzie trwała tylko trzy dni. Mimo to nie brakuje chętnych na wyjazd w tym terminie. Obecnie w biurach podróży trwa jeszcze przedsprzedaż i promocje. Najczęściej wybieranym kierunkiem jest Grecja.

 • Lato 2018: Dokąd polecą Polacy?

  - W zeszłym roku Grecja była hitem i tak zostanie - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Klaudyna Morska o wakacyjnych wyborach Polaków. - Możemy mówić o lecie grecko-tureckim - dodała blogerka Wakacje.pl. - W tym sezonie mówimy o powrocie hitów sprzed lat - podkreśliła. W jakie jeszcze miejsca chętnie podróżują Polacy? Co daje wykupienie wczasów w czasie trwania promocji first minute?