• Informacje na temat:

  promocja wielka brytania

Artykuły na temat: promocja wielka brytania
 • ...zakupy robi 14 milionów Brytyjczyków. O tym, że "reklama i promocja to dźwignia handlu" dobrze wiedzą Niemcy. U naszych zachodnich sąsiadów, którzy walczą z dużą konkurencją ze strony innych krajów Unii...

 • Jego wielkie tajemnice

  Jego odejście z „Szansy na sukces”, którą prowadził przez 19 lat na antenie TVP2, zaskoczyło wszystkich. Życie dziennikarza jest pełne takich niespodziewanych zwrotów akcji. Skąd ta decyzja? Odkrywamy ten i inne sekrety.

 • Zwiedzanie Londynu z dziećmi

  Do stolicy Wielkiej Brytanii możesz wybrać się wraz z dziećmi bez obaw, że będzie im się nudzić. W Londynie na najmłodszych czeka wiele atrakcji.

 • Na kolejną część filmu kultowej serii „Gwiezdne Wojny” czekają ludzie na całym świecie. Ogromne zainteresowanie widać także w social media – Polacy w ciągu ostatniego miesiąca opublikowali 33,5 tys. wzmianek na temat premiery epizodu „Przebudzenie Mocy”. Film zarobił do tej pory 41,5 mln złotych na promocji medialnej – wynika z raportu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”.

 • Londyn uważany jest przez wielu za najwspanialsze miasto w Europie. W stolicy Wielkiej Brytanii czeka na turystów mnóstwo atrakcji. Ogromną wartość historyczną ma przede wszystkim dzielnica Westminster. Część City jest bankowym centrum miasta o nowoczesnym klimacie.

 • Lisa Stansfield już w listopadzie w Polsce

  Lisa Stansfield po długiej przerwie powraca na scenę z nowym albumem "Seven". W ramach jego promocji rusza w trasę koncertową i odwiedzi również Polskę. Będziemy mieli okazję zobaczyć artystkę na żywo w czasie jej koncertu na warszawskim Torwarze już 3 listopada, gdzie zaprezentuje swoje największe przeboje oraz piosenki z nowego albumu.

 • Lisa Stansfield: Brytyjska wokalistka już w listopadzie w Polsce!

  ​Lisa Stansfield po długiej przerwie powraca na scenę z nowym albumem Seven. W ramach jego promocji rusza w trasę koncertową i odwiedzi również Polskę! Będziemy mieli okazję zobaczyć artystkę na żywo w czasie jej koncertu na warszawskim Torwarze już 3 listopada, gdzie zaprezentuje swoje największe przeboje oraz piosenki z nowego albumu!

 • I. Postanowienia ogólne 1. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest osoba prywatna Joanna Figlak - mieszkająca na stałe w Wielkiej Brytanii. Konkurs...

 • Słodki ciężar seksu

  Uwielbiam puszyste kobiety. Ich wielkie biodra, podwójne podróbki i olbrzymie brzuchy. Im większe, tym lepsze, byle mieściły się w łóżku.

 • Kogo promują brytyjskie księżniczki?

  Księżniczki Beatrice i Eugenia, znane z gustowania w dziwnych kapeluszach, promują Wielką Brytanię w Niemczech. Córki księcia Yorku Andrzeja, przejechały samochodem w brytyjskich barwach między Bramą Brandenburską, a brytyjską ambasadą.