• Informacje na temat:

  promocja rumunia

Artykuły na temat: promocja rumunia
 • Promocja polskich potraw

  Uczniowie szkół publicznych w Rzymie - zarówno podstawowych, jak i średnich 26 lutego zjedli na obiad dania z polskiej kuchni: ruskie pierogi, barszcz czerwony, kurczaka de volaille, mizerię, ćwikłę, a na deser - pieczone jabłko z miodem.

 • Stolice słynnych festiwali

  Mamy w Polsce coraz więcej... festiwali! To świetny sposób na promocję miast i regionów: atrakcja, która przyciąga turystów. Jeśli ktoś był raz na takiej imprezie, będzie tu wracał. Te miejsca są piękne także jesienią. Warto je odwiedzić.

 • Joanna Rawik: Robiłam to, co chciałam

  ...mnie w ogromnym stopniu ukształtowało. Rumunia jest dzisiaj biednym krajem, ale to on dał światu  takich  twórców jak Cioran, Eliade, Ionesco , Brâncuși. To zaledwie parę nazwisk, a zasięg uniwersalny(...)". To intrygujące. - Tak. On jest teraz ze mnie taki dumny, bywa na wszystkich moich promocjach. Mój pierwszy mąż szczycił się tym, że jestem efektowna, robię wrażenie i karierę. Pewnie nie...

 • Polacy stawiają na egzotykę

  Coraz popularniejsze w Polsce są linie lotnicze oferujące transport do egzotycznych miejsc, takie jak Qatar Airways czy Emirates. Te ostatnie oferują bilety do 76 państw m.in. na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Oceanii. Od lutego blisko 5 tysięcy pasażerów poleciało z Warszawy do Dubaju. Popularne stają się też loty na Malediwy czy Sri Lankę.

 • Maj i czerwiec najlepsze na tanie wakacje

  Wakacje przed sezonem kuszą idealną pogodą, spokojem w kurortach i zdecydowanie niższymi cenami. To też najlepszy czas, aby „upolować” super last minute.

 • W kolejce po drugie życie

  ...przeszczepień wciąż znajduje się około tysiąca osób. Dlatego na razie zapotrzebowanie przekracza nasze możliwości, choć 15 dawców na milion ludzi to i tak nie najgorszy wynik. Rumunia statystycznie ma...

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Coelho złapany w sieć

  Świętuje w tym roku sprzedaż 100 milionów egzemplarzy swoich książek, a ich wersje elektroniczne umieszcza w internecie. Paulo Coelho otwarcie przyznaje: "Jestem piratem... Coelho". Bo dla niego opowiadanie historii to most łączący ludzi, a internet to medium, które łączy!