• Informacje na temat:

  promocja francja

Artykuły na temat: promocja francja
 • Francja będzie nowym domem?

  Bezczynne siedzenie i czekanie na propozycje nie jest dla niego. Dlatego chce dać sobie szansę gdzie indziej.

 • Grażyna Torbicka: To podróże ukształtowały mój styl

  ...i minimalistyczny, zawsze mi się podobał. Jak to się stało, że Francja zaczęła panią inspirować? - Moja pierwsza fascynacja Francją była związana właśnie z podróżą. Jeszcze jako dziecko, mając dziesięć czy(...) był już związany z moim dorosłym życiem i festiwalem w Cannes. Pojechałam tam po raz pierwszy w 1996 roku, a potem byłam tam przez kolejnych 19 lat. Tam widziałam, jak Francja potrafi z małej...

 • ... Komentarz przytaczam: "Czy moge o cos zapytac - zdarza Ci sie myslec ''Polska'' moj kraj czy juz Francja zajela miejsce w Twoim sercu? Wiem, ze masz...

 • Barbie jest winna!

  Czy możliwa jest kontrola wskaźnika BMI modelek, pracujących na wybiegach i podczas sesji zdjęciowych oraz ograniczenie możliwości promocji przesadnej chudości na forach internetowych i w mediach? Tak rewolucyjny projekt zgłoszono do ustawy o zdrowiu we Francji. Został odrzucony.

 • ​City Passy - zwiedzanie za grosze Rzymu i Paryża

  Tanie podróżowanie jest możliwe, ale nie warto rzucać się na każdą promocję. Podpowiadamy, w których miejscach City Passy, karnety turystyczne, naprawdę się opłacają. Gdzie na City Passie można jeździć komunikacją miejską? Ile wejść do muzeów jest faktycznie darmowych? Zanim na hurra wydasz kilkadziesiąt euro na karnet, przelicz!

 • Rihanna: Nie chcę, abyście łapali Pokemony na moich koncertach

  28-letnia piękność wystąpiła ostatnio na Grand Stade w Lille we Francji i ostrzegła swoich fanów, iż nie chce, aby ci używali telefonów na jej koncercie, aby pisać do przyjaciół, czy grać w najnowszą grę Nintendo.

 • Jak kupić tanie bilety na samolot?

  Coraz większa liczba promocji linii lotniczych zachęca do poznawania nowych miejsc. Dzięki linii Ryanair można w niecałą godzinę dostać się z Warszawy do Gdańska lub Wrocławia za 38 złotych w obie strony. Nie trzeba tracić 6 godzin na dojazd na wybrzeże albo 9 na przejazd pociągiem do Wrocławia, aby dotrzeć na koncert.

 • Największe atrakcje Korsyki

  Ta fenomenalna wyspa o bardzo charakterystycznym położeniu geograficznym - na południu od wybrzeży Francji i na zachód o Włoch, to doskonałe miejsce na spędzenie niezapomnianych wakacyjnych chwil wraz z najbliższymi. Jeżeli poszukujesz nadmorskich wrażeń z lekkimi wpływami egzotycznymi to bez wątpienia twój wybór powinien paść właśnie na Korsykę. Zapoznaj się z kilkoma informacjami, które pozwolą ci lepiej poznać tą malowniczą wyspę i odpowiednio przygotować się do niezapomnianej podróży.

 • Cudowne dziecko skrzypiec

  W wieku 16 lat Adam Bałdych został okrzyknięty "cudownym dzieckiem". Szybko zaczął koncertować z wybitnymi muzykami polskimi i amerykańskimi w Polsce, Niemczech, Serbii, Indonezji, Węgrzech, Hiszpanii, Francji, Anglii i USA.

 • Maksimum przyjemności we francuskim stylu

  O tym, czy warto naśladować Francuzki, dlaczego paryżanie nie nadają się na mężów oraz o najpiękniejszych miejscach we Francji opowiada pisarz Stephen Clarke.

Wideo na temat: promocja francja
 • Johnny Depp przychodzi z mnóstwem pomysłów

  Francja. Trwa promocja filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Reżyser produkcji (Espen Sandberg) oraz jej producent (Jerry Bruckheimer) powiedzieli, jak wyglądała współpraca z Johnnym Deppem. Filmowcy pochwalili go chociażby za kreatywność i wnoszenie powiewu świeżości. (x-news)

Dyskusje na temat: promocja francja
 • Re: hmmmm,....

  . Wtedy każda mogłaby utożsamiać się z innym modelem figury. Na nastoletni umysł promocja tylko jednego modelu figury działa jak bombardowanie informacją "zmień się, jesteś zła".