• Informacje na temat:

  promocja do portugalii

Artykuły na temat: promocja do portugalii
 • Portugalia 1 – miejsce na wakacje czyli hotel Quinta da Marinha

  ...  Do Portugalii wybraliśmy się tego lata samochodem. Przejechaliśmy przez Hiszpanię, zatrzymując się na nocleg w Salamance – urocze miasto! I następnego...

 • ​Ekoturystyka na Azorach, czyli cuda natury na wyspach

  Dziewięć małych plamek widniejących na mapie Europy na zachodzie Portugalii to właśnie Azory. Ale niech nie zmylą Was ich niewielkie rozmiary, bo te, wydawałoby się, skromne wysepki to prawdziwa perła Atlantyku. Miłośników przyrody czeka tu raj szmaragdowych wód, jezior, gęstych lasów, spektakularnych wodospadów oraz fenomenalnych wulkanów, pól lawowych czy gejzerów.

 • Sposób na powakacyjną depresję

  W Hiszpanii i Portugalii przybywa ofert turystycznych dla osób cierpiących na powakacyjną depresję. Lekarstwem na nią są weekendowe wypady na położone blisko domu plaże lub zabytkowe miejsca.

 • Marcin Kydryński: "Muzyka moich ulic. Lizbona"

  Lizbonę można było fotografować i opisywać bez końca, jakby się pisało historię życia. Każdy dzień, każda smużka światła, każda nuta moich przyjaciół są warte, by próbować je zatrzymać - mówi Marcin Kydryński. Teraz w nowym wydaniu książki "Muzyka moich ulic. Lizbona" zaprasza czytelników na wspólną podróż po stolicy Portugalii i jednym z najpiękniejszych miast świata.

 • Dziewięć kropek na mapie. Dziewięć zielonych wysp otoczonych oceanem. Wygasłe wulkany, szmaragdowe jeziora, gorące lecznicze źródła. Zapach hortensji i najlepsze na świecie ananasy. Plus podglądanie wielorybów i delfinów. Dlatego warto wiosną odkryć Azory – perłę Portugalii.

 • Uwaga: Podróże odkształcają

  Mamy wakacje. Pewnie wiele osób planuje urlop za granicą. Biura turystyczne wywieszają w oknach swoje oferty, linie lotnicze ogłaszają sezonowe promocje. Granice się pootwierały, ceny wpadły w konkurencję i w efekcie co raz więcej Polaków może pozwolić sobie na przyzwoite wakacje pod palmą, czy weekend w dowolnej stolicy Europy.

 • W poszukiwaniu najcieplejszych i najczystszych mórz

  Atlantycki, Wyspy Kanaryjskie 22-23 °C - Południowe Wybrzeże Portugalii 20-22 °C - Południowe wybrzeże Turcji 29 °C - Rimini, wschodnie wybrzeże Włoch 24°C - Tunezja 25 °C - Wschodnie wybrzeże(...) rzecz Edukacji Ekologicznej (Foundation for Environmental Education - FEE). Cel programu to promocja ochrony środowiska w nadmorskich kurortach. Kąpieliska spełniające wysokie wymagania programu uzyskują...

 • Madonna zaprzyjaźniła się z 90-latką

  ...artystka należy do hotelowej firmy Atmosphere Hospitality Group i dotychczas był wynajmowany turystom odwiedzającym stolicę Portugalii. Przeprowadzkę do wybudowanego w XVII w. obiektu piosenkarka(...) w prawie Portugalii dla osób, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do promocji tego iberyjskiego kraju. Marcin Zatyka...

 • Madonna wydała 200 tys. euro na konie

  ...wynajmowany turystom odwiedzającym stolicę Portugalii. Przeprowadzkę do wybudowanego w XVII w. obiektu piosenkarka rozpoczęła w styczniu. Z Lizbony Marcin Zatyka (PAP Life)

 • Rajskie plaże Algarve

  ...oceanach radzili sobie doskonale, a nazwiska Vasco da Gama i Ferdynand Magellan na stałe wpisały się do kart odkryć geograficznych. Południe Portugalii to raj dla miłośników ryb i owoców morza. Jak...