• Informacje na temat:

  promocja austria

Artykuły na temat: promocja austria
 • Na narty cała rodziną. Gdzie są najlepsze warunki i najlepsze ceny?

  ...oszczędzić 100-200 EURO na każdego członka rodziny. Promocja Free SKI dostępna jest w wybranych włoskich kuroratach - Livigno, Bormio, Val di Sole, Madonna di Campiglio - które w ten sposób chcą przyciągnąć(...) pod opieką wykwalifikowanego instruktora, a rodzice - mają czas wolny, który mogą wykorzystać na szusowanie lub... opalanie na stoku. Austria - wspaniałe stoki na lodowcu Sporą rzeszę fanów maja...

 • ​Jak najlepiej dojechać do Szwajcarii?

  ...zapłacimy od 150-500 złotych, co jest dość wysoką kwotą, dlatego warto rozglądać się za promocjami.

 • ...i smakowita mieszanka kultur. Najczęściej wybieramy Alpy włoskie czy austriackie, by spędzić niezapomniany zimowy urlop. Mamy tu bowiem zapewnione alpejskie warunki narciarskie, perfekcyjnie przygotowane stoki, bajeczne widoki i fantastyczną kuchnię. Stolicą austriackiego Tyrolu jest Innsbruck. Dla mieszczuchów to świetna baza wypadowa, bo w ciągu 20 minut z centrum miasta można dotrzeć na teren...

 • Bajeczne ogrody i komnaty, przepych i barwna historia. To wszystko czeka w dwóch zamkach Lednice i Valtice. Miejsce nazywane Ogrodem Europy zostało wpisane na listę UNESCO jako skarb światowego dziedzictwa kultury.

 • 50. urodziny: Nowy etap, nowe wyzwania

  Jeszcze kilkadziesiąt lat temu 50. urodziny były symbolicznym początkiem jesieni życia. Dziś ta granica przesunęła się o co najmniej dwie dekady. Jednak czy potrafimy to odpowiednio wykorzystać?

 • Co warto zobaczyć w Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Dolce vita: Wśród skarbów Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Bajki na dłuższą metę

  Niezwykłe bajki, których bohaterami są m.in.: Kurczak na Zupę, Frak z Dużym Stażem, Pachnący Groszek, Podróżujący Uśmiech, Futerko z Hipopotama, Sekator Ogrodowy czy Smycz dla Psa.

 • Gwiazdą może zostać każdy...

  Beznadziejny głos, krzywe nogi i mdły życiorys już nie przeszkadzają w zostaniu gwiazdą show-biznesu. Dzisiaj bożyszczem tłumu może zostać każdy.

 • Co się nosi w tym sezonie

  ..., że klienci zwracają szczególną uwagę na to, aby ich odzież była "na czasie". Nieustanna promocja internetowa powoduje, że wiele osób kupuje ubrania przez cały rok, nie tylko na przełomach głównych...

Dyskusje na temat: promocja austria
 • Re: Aleksandra Ciupa fot. Piotr Andrzejczak...

  Europa otrzymała portret Polki: rozmemłana, mleczarnia na wierzchu, jakieś ubijanie masła. Ręce i nogi opadaja. I tak będziemy postrzegane w całej Europie. Gorsza jest tylko Austria z transem. Świat stacza sie po równi pochyłej. Ten festiwal nie powinien byc kontynuowany - to cuchnący rynsztok i promocja zboków.