• Informacje na temat:

  program tv

Artykuły na temat: program tv
 • Gwiazdy w programie Sławomira

  Telewizja Publiczna postanowiła wykorzystać niesłabnąca popularność Sławomira Zapały. Showman poprowadzi program muzyczny pt. „Big Music Quiz”.

 • Zwycięzcy programu "Ameryka Express"

  Program "Ameryka Express" wygrała Aleksandra Domańska razem ze swoim bratem Dawidem. Jak wspominają tę przygodę? Co było dla nich najtrudniejsze? Rodzeństwo...

 • Wiosenny program pielęgnacji

  Zanim przyjdą ciepłe dni i odsłonisz ciało, zadbaj o nie. Ustal swój indywidualny program pielęgnacji, a gdy przyjdzie czas na eleganckie bikini będziesz gotowa.

 • Program Festiwalu Apostrof

  Do grona pisarzy, którzy pojawią się na Apostrofie, Międzynarodowym Festiwalu Literatury, dołączają m.in. Jerzy Pilch, Janusz Głowacki, Magdalena Grzebałkowska, Weronika Murek, Lidia Ostałowska czy Małgorzata Halber. Apostrof to aż 75 wydarzeń w ośmiu miastach Polski, dlatego każdy miłośnik literatury, bez względu na swoje gusta czytelnicze, z pewnością znajdzie w bogatym programie festiwalu coś...

 • Urodowy program naprawczy

  Są miejsca szczególnie wrażliwe na stres, zmęczenie, pogodę. Radzimy, co zrobić, by po niedoskonałościach nie został ślad.

 • Letni program antygrypowy

  Za oknem piękne słońce, a my zamiast tryskać energią, czujemy niepokojące drapanie w gardle, osłabienie, ból mięśni… Nie panikujmy, ale też nie lekceważmy tych objawów.

 • Kielce: Program Off fashion

  Przestawiamy program Międzynarodowego konkursu dla projektantów i Entuzjastów mody Off fashion, który odbędzie się w Kielcach.

 • Martyna Wojciechowska o bohaterkach swojego programu

  ...44-letnia Wojciechowska w telewizji debiutowała jako gospodyni programów motoryzacyjnych. Prowadziła też pierwszą polską edycję "Big Brothera". W 2010 roku zakończyła projekt zdobycia Korony Ziemi. Od lat angażuje się w akcje charytatywne i pomoc humanitarną. Największą popularność przyniósł jej autorski program "Kobieta na krańcu świata", który powstaje już od 10 lat. Z okazji tego...

 • Kasia Kowalska w popularnym programie?

  Hi Hit Hurra! to program telewizyjny, w którym o wygraną rywalizują dzieci. W pierwszej edycji w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Hirka Wronę, Bartka Cabonia i Edytę Górniak. Gdy syn Edyty, Alan, nagle zachorował i trafił do szpitala, na planie programu zastąpiła ja Kasia Kowalska.  Jak podaje dziennik Super Express, piosenkarka najprawdopodobniej dołączy do grona jury. Tak spodobała się...

 • Nowy program Janachowskiej: Ekskluzywny materiał

  Prowadząca "I nie opuszczę cię aż do ślubu" już nie raz w swoim programie spotkała przyszłe mężatki, których największym problemem przed ślubem był właśnie wybór odpowiedniego stroju. Zdarza się, że(...) emocji i wzruszeń.  Pierwszy odcinek programu będzie można zobaczyć w TVN Style w niedzielę, 19 marca, o 13.40.  Zobacz także:

Zdjęcia na temat: program tv
Dyskusje na temat: program tv