• Informacje na temat:

  program tv

Artykuły na temat: program tv
 • Gwiazdy w programie Sławomira

  Telewizja Publiczna postanowiła wykorzystać niesłabnąca popularność Sławomira Zapały. Showman poprowadzi program muzyczny pt. „Big Music Quiz”.

 • Zwycięzcy programu "Ameryka Express"

  Program "Ameryka Express" wygrała Aleksandra Domańska razem ze swoim bratem Dawidem. Jak wspominają tę przygodę? Co było dla nich najtrudniejsze? Rodzeństwo...

 • Wiosenny program pielęgnacji

  Zanim przyjdą ciepłe dni i odsłonisz ciało, zadbaj o nie. Ustal swój indywidualny program pielęgnacji, a gdy przyjdzie czas na eleganckie bikini będziesz gotowa.

 • Program Festiwalu Apostrof

  Do grona pisarzy, którzy pojawią się na Apostrofie, Międzynarodowym Festiwalu Literatury, dołączają m.in. Jerzy Pilch, Janusz Głowacki, Magdalena Grzebałkowska, Weronika Murek, Lidia Ostałowska czy Małgorzata Halber. Apostrof to aż 75 wydarzeń w ośmiu miastach Polski, dlatego każdy miłośnik literatury, bez względu na swoje gusta czytelnicze, z pewnością znajdzie w bogatym programie festiwalu coś...

 • Urodowy program naprawczy

  Są miejsca szczególnie wrażliwe na stres, zmęczenie, pogodę. Radzimy, co zrobić, by po niedoskonałościach nie został ślad.

 • Letni program antygrypowy

  Za oknem piękne słońce, a my zamiast tryskać energią, czujemy niepokojące drapanie w gardle, osłabienie, ból mięśni… Nie panikujmy, ale też nie lekceważmy tych objawów.

 • Katarzyna Dowbor. Ten program ją zmienił

  Od kilku lat Katarzyna Dowbor jest prowadzącą program "Nasz nowy dom". W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiedziała, jak zmieniły ją spotkania z bohaterami telewizyjnego show.

 • Kielce: Program Off fashion

  Przestawiamy program Międzynarodowego konkursu dla projektantów i Entuzjastów mody Off fashion, który odbędzie się w Kielcach.

 • Joanna Przetakiewicz: czy poprowadzi program "Ameryka Express"?

  Przetakiewicz, w parze z Łukaszem Jakóbiakiem, wzięła udział w drugiej edycji programu "Azja Express". Z plecakiem przemierzała Indie i Sri Lankę, wykonując wyznaczone przez organizatorów zadania. Dyrektor kreatywnej domu mody La Mania zadano ostatnio pytanie, czy chciałaby poprowadzić program "Ameryka Express" (czwartą edycję tego samego formatu - zmieniona została wyłącznie nazwa)? - Nie...

 • Martyna Wojciechowska o bohaterkach swojego programu

  ...44-letnia Wojciechowska w telewizji debiutowała jako gospodyni programów motoryzacyjnych. Prowadziła też pierwszą polską edycję "Big Brothera". W 2010 roku zakończyła projekt zdobycia Korony Ziemi. Od lat angażuje się w akcje charytatywne i pomoc humanitarną. Największą popularność przyniósł jej autorski program "Kobieta na krańcu świata", który powstaje już od 10 lat. Z okazji tego...

Zdjęcia na temat: program tv
Dyskusje na temat: program tv