• Informacje na temat:

  profesjonalne wyjazdy

Artykuły na temat: profesjonalne wyjazdy
 • Idealna skóra na wakacyjny wyjazd

  Każda z nas chce wyglądać na plaży jak grecka bogini, jednak piękne ciało wymaga pielęgnacji. Depilacja, peelingi, nawilżanie, odżywianie, zabiegi w salonach kosmetycznych – czas pomyśleć, co możemy zrobić dla swojej skóry, by w okresie wakacji prezentowała się olśniewająco.

 • Piękne słońce mamy dzisiaj na Kujawach:DD Wyjechałam z Inowrocławia, drogą na Żnin. Przejeżdżam przez cudowną Pakość (siedziba gminy). Przed wjazdem na uroczy ryneczek, po lewej stronie, na płotku wisi szyld: PROFESJONALNE STYPY Zatkało ruskie kakao!!! Wyobraziłam sobie KOORDYNATORA stypy. Profesjonalistę, który powie kiedy płaczemy, kiedy smucimy się po cichu, kiedy pijemy za duszę...

 • W jakich regionach Polski najlepiej odpoczniesz podczas wyjazdu z całą rodziną?

  Współczesna moda na dalekie podróże trochę oddaliła nas od tego, co warte zobaczenia w naszym kraju. Doskonale znamy Egipt, wiemy, co jada się w Grecji, jakie zabytki zobaczymy w Rzymie. Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak piękna jest Polska. Atrakcje zza przysłowiowej miedzy umykają naszej uwadze. Szkoda, bo blisko położone regiony są wymarzonym miejscem na rodzinny wypad.

 • Warsztaty z Ewą Chodakowską w Krakowie - Be Active Tour

  ...i wsparcie. Dziś trenerka wraz z swoim mężem Lefterisem Kavoukisem oraz zespołem doświadczonych trenerów prowadzi w Warszawie klub sportowy, wydaje książki, płyty z treningami, a także organizuje wyjazdy oraz...

 • Jak zadbać o aparat w podróży?

  Trudno wyobrazić sobie wakacyjne wyjazdy w mniej lub bardziej egzotyczne rejony świata bez dobrego aparatu. Podczas każdej podróży sprzęt fotograficzny jest jednak narażony na wiele niebezpieczeństw. Co zrobić, aby nasz aparat i zrobione nim zdjęcia bezpiecznie wróciły do domu?

 • Bezpieczne wakacje za granicą

  ​Mazury, Bieszczady i Bałtyk są piękne, ale wielu marzy o urlopie w egzotycznych krajach. Nasz ekspert radzi, na co zwrócić uwagę podczas takiego wyjazdu i czego unikać.

 • Sposoby na plamy

  Niech wakacyjny wyjazd pozostawi ślad w waszych wspomnieniach, a nie na ubraniach!

 • Plama znika niemal sama

  Niech majówkowy wyjazd pozostawi ślad w waszych wspomnieniach, a nie na ubraniach!

 • Świat kultury i sztuki w "Projekcie Lady"

  ...profesjonalnego hip-hopowego studia. Jakie emocje będą im towarzyszyć? Jak widzą swoją dalszą drogę artystyczną? Czy bliscy wierzą w ich talent?

 • Ślub, wesele, a później małżeństwo to niezwykła podróż

  Małgosia i Witek kochają podróże. Zwiedzili kawał świata. Z ogromnym zaangażowaniem swoje wyjazdy planują. Z jeszcze większą pasją o nich opowiadają. Motyw przewodni ich ślubno-weselnych uroczystości narzucał się więc sam. Podróże to dla wesela temat wdzięczny i barwny, szczególnie jeśli równie barwni są sami Państwo Młodzi. Organizacja globtroterskiej, a jednocześnie zindywidualizowanej imprezy...