• Informacje na temat:

  prado

Artykuły na temat: prado
 • Prada L’Eau

  Połączenie ciepła i odświeżającego chłodu: krople mgły osiadające na białym piasku, chrzęst stóp na suchej trawie w drodze do mieniącej się wśród zieleni rzeki, promienie słońca przeświecającego przez liście. Pierwszy powiew chłodu wewnątrz domu w zbyt upalny dzień lub niespodziewana zmiana temperatury w cieniu bujnego, rozłożystego drzewa. To doznania i temperatury świeżości oraz inspiracje dla najnowszych zapachów marki Prada: La Femme Prada L’Eau i L’Homme Prada L’Eau.

 • ​L’Homme Prada Intense

  L’Homme Prada Intense wyolbrzymia ideę dialogu między składnikami. Tworząc skomplikowany efekt niby-labiryntu, myriady szlaków tej kompozycji wywołują złożone wielowarstwowe doznania. Nuty zapachu kolidują ze sobą i zarazem toczą dialog, aby wyrazić skomplikowaną męską tożsamość.

 • Prada Candy Kiss

  Najnowszy zapach marki Prada wyłonił się z pomysłu stworzenia spirali doznań, których impulsem jest pojedyncza charakterystyczna nuta, spowijająca całe ciało.

 • ​La Femme Prada Intense

  La Femme Prada Intense to dogłębne eksplorowanie najbardziej tradycyjnego olfaktorycznego tropu w zapachu damskim. Jest nim kwiat. W samej istocie kwiatowych doznań nutę tę zaczyna charakteryzować namiętny, niemal orientalny aspekt, który emanuje gwałtowną zmysłowością.

 • Eddie Redmayne twarzą Prady

  Czy to nowy rozdział w karierze aktora?

 • Diabeł tkwi w szczegółach. Niekoniecznie od Prady

  O tym, że gustowne dodatki mogą zupełnie odmienić stylizację, widziały już nasze babcie. To dlatego w ich szafach można było znaleźć chusty, apaszki, rękawiczki, różnej wielkości torebki i kapelusze. Jeśli do tej pory nie doceniałaś mocy tych przedmiotów, najwyższa pora to zmienić.

 • ​Kulinarny "Diabeł ubiera się u Prady"

  "Foodie w wielkim mieście" autorstwa Jessiki Tom to historia prosto ze świata najlepszych nowojorskich restauracji, która udowadnia, że sukces nie zawsze ma słodki smak.

 • Nowa kolekcja okularów Prada

  Nowa, damska kolekcja okularów Prada zainspirowana jest kontrowersyjną, kobiecą osobowością, która przywołuje romantyzm ukryty pod introwertyczną postawą.

 • Agatha Ruiz de la Prada w Łodzi!

  Znamy już nazwisko pierwszej zagranicznej gwiazdy wiosennej edycji Polskiego Tygodnia Mody. 10. FashionPhilosophy Fashion Week Poland rozpocznie się 6 maja 2014 roku pokazem Agathy Ruiz de la Prada.

 • Polański dla Prady

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Nie jest to jednak film pokroju "Pianisty" czy "Chinatown". Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

Zdjęcia na temat: prado
Wideo na temat: prado
 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Pokaz Prada wiosna/lato 2012

  Klasyczne fasony, plisowane spódnice, płaszcze o zaokrąglonych ramionach i samochodowe motywy. Zobacz, propozycję Prady na wiosnę i lato tego roku.

 • Eddie Redmayne nową twarzą Prady

  Aktor Eddie Redmayne został nową twarzą Prady. Mężczyzna to jeden z najlepiej ubranych aktorów. Jest chwalony za wdzięk i klasę angielskiego dżentelmena, a jak na wykształconego historyka sztuki przystało, jest wrażliwy na estetyczne niuanse. To nie pierwsza jego przygoda z modelingiem. Eddie jako student rozpoczął pracę modela, którą sporadycznie kontynuował do 2012 roku. Prezentował m.in. garderobę firmy Burberry, czy zegarki marki Omega. Redmayne dostał Oscara dla najlepszego...

Dyskusje na temat: prado