• Informacje na temat:

  pozwoł

Artykuły na temat: pozwoł
 • Nie pozwolę kłuć dziecka!

  ​Przybywa rodziców, którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi oraz rodzicielskiemu instynktowi nie szczepią swych dzieci na choroby zakaźne.

 • Nie pozwoliła uciec miłości

  Zawsze wiedziała, że o uczucie warto walczyć. Nawet z całym światem!

 • Idą duże mrozy. Nie pozwól im zamarznąć

  W najbliższym czasie spodziewamy się nadejścia nad Polskę fali siarczystych mrozów. Jeśli jesteście właścicielami zwierzaka pamiętajcie, że trzeba o niego zadbać. I nie jest to tylko nasza dobra wola, a nasz "psi" - i ustawowy - obowiązek.

 • Na ile pozwolić partnerowi w seksie

  Do tej pory uważałaś, że dogadujecie się z mężem w łóżku. A tu nagle on proponuje coś całkiem nowego. Jak się zachować, gdy jego pomysły nie do końca ci odpowiadają?

 • Margot Robbie - dla roli pozwoliła się oszpecić

  Czego się nie robi, by zdobyć Oscara? Australijska piękność, Margot Robbie, która w swoim nowym filmie, wciela się w Elżbietę I Tudor, dla roli dała się... poważnie oszpecić.

 • Lekkie kosmetyki na lato. Pozwól skórze oddychać!

  Wysokie temperatury, suche powietrze, niesprzyjające warunki w klimatyzowanych pomieszczeniach, nasilone promieniowanie słoneczne – z tych właśnie powodów latem stan skóry potrafi znacznie się pogorszyć. Na przekór objawom przesuszenia i ryzyku poparzeń słonecznych wychodzą jednak producenci kosmetyków, którzy tej pory roku stawiają głównie na lekkie konsystencje.

 • 5 rzeczy, których powinnaś nauczyć dziecko, nim pozwolisz mu na samotny powrót ze szkoły

  W życiu każdego rodzica przychodzi moment, w którym musi podjąć decyzję na temat samodzielnego powrotu dziecka ze szkoły. Co zrobić, by twoja pociecha była na to gotowa?

 • Nie pozwolę, by nas krzywdził

  Mariusza poznałam w Urszulinie. Pracowałam tam jako opiekunka do dzieci, a on w sklepie sprzedawał materiały rolnicze. Zaczęliśmy się spotykać. Byłam zakochana i czułam się kochana. Niestety...

 • Nie pozwól im wyschnąć

  Ciepłe rękawiczki to za mało... Zimą dłonie i paznokcie potrzebują intensywnej pielęgnacji.

 • Jessica Sorensen, Nie pozwól mi odejść. Ella i Micha

  Ella i Micha przyjaźnią się od dzieciństwa. Ale jedna tragiczna noc przekreśla ich przyjaźń i na zawsze zmienia życie...

Zdjęcia na temat: pozwoł
 • Bary
Wideo na temat: pozwoł
 • Czy Zuzanna Bijoch pozwoliłaby swojej córce wejść do świata mody?

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Zuzanna Bijoch. Polka zaczynała swoją karierę w modelingu, kiedy miała zaledwie 13 lat. Czy pozwoliłaby swojej córce wejść do tego świata? - Tak, ale nie w tak młodym wieku - powiedziała. - To bardzo młodo. Cały czas miałam poczucie, że muszę być bardzo dorosła i mieć opinię na każdy temat. Byłam dzieckiem i nic nie musiałam - dodała.

 • Czy wiosna pozwoli nam odetchnąć? Alergolog o zanieczyszczeniach powietrza

  Czy wiosna pozwoli nam odetchnąć? Alergolog dr n. med. Piotr Dąbrowiecki opowiedział o zanieczyszczeniach powietrza, z którymi spotykają się głównie osoby mieszkające w dużych miastach. - Powinniśmy świadomie podchodzić do tematu oddychania. To, czym oddychamy, ma kolosalne znaczenie czy rozwinie się choroba układu oddechowego - powiedział specjalista. Czy jest na to jakaś rada? Źródło:Agencja TVN Dostawca: x-news

 • Nie może pozwolić sobie na wakacje

  Kto ma jeździć na bajeczne wakacje, jeśli nie gwiazdy show-biznesu? Okazuje się jednak, że nawet najpopularniejsze wokalistki czasami najzwyczajniej w świecie nie mogą pozwolić sobie na wyjazd za granicę. Jedną z nich jest Honorata Skarbek, która zdradziła, że po wydaniu nowej płyty niestety wakacje ją ominą. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: pozwoł
 • Re: Problem: Jak mam bez niego żyć?

  Witaj Kobietko :) Wiem jak Ci trudno pogodzić sie z tą stratą. Nigdy nie uzyskasz odpowiedzi co by było gdybys wcześniej wróciła. Życie czasami bolesnie doświadcza, ale wiedz że jak w piosence " być może tuż za rogiem czekają anioł z Bogiem" i szykuja Tobie szczęsliwy czas pełen miłości czas. Pozwoł sobie na to. Pozdrawiam Cię i zycze ukojenia i szczęscia

 • -

  -

  Teraz widzisz jaki jest naprawdę. Jak można tak powiedzieć zonie, z którą było się lata... Lepsza... Ech. Będzie z czasem dobrze, zobaczysz. Czas uleczy duszę. Nie bedzie już tak bolało. Nie pozwoł tylko, by wmówiono Ci, ze jesteś gorsza itd itp. Życie bez niego nie oznacza gorszego życia. Na pewno spotkasz jeszcze meżczyznę, który da Ci szczęscie, miłość i przede wszytskim bezpieczeństwo