• Informacje na temat:

  poznań spanie

Artykuły na temat: poznań spanie
 • Spanie w jednym pokoju? To nie przejdzie!

  Kiedy mój 16-letni Krystian po powrocie z letniego obozu powiedział, że poznał świetną dziewczynę, byłam zadowolona. Dawno już nie opowiadał mi o niczym. A o niej mógł gadać i gadać. Pokazał zdjęcia, z których patrzyła na mnie uśmiechnięta, drobna dziewczyna. Ta Daria mi się spodobała.

 • Spała - ulubiona miejscowość prezydentów i sportowców

  W okresie międzywojennym rezydencję nad Pilicą zwano małym Belwederem.

 • Dorota Szelągowska: Właściwie mogłabym spać w... kuchni

  Zdaniem Doroty Szelągowskiej najważniejszym pomieszczeniem w domu jest kuchnia, która jest "sercem" mieszkania oraz sypialnia. "Właściwie mogłabym spać w... kuchni" - mówi projektantka wnętrz, która od 1 marca poprowadzi nowy program.

 • Idź spać i się nie martw

  Ciągle się martwisz, nie możesz odpędzić negatywnych myśli? Połóż się wcześniej spać. Taką sugestię na łamach czasopisma "Cognitive Therapy and Research" publikują naukowcy z Binghamton University.

 • Robert Gonera nie do poznania

  Dawno niewidziany aktor pojawił się w piątkowy poranek w internetowym programie Jarosława Kuźniara. Jego metamorfoza może zaskoczyć.

 • Poznaj swój chronotyp i sypiaj lepiej

  Obecne warunki życia sprawiły, że co piąta z nas ma problemy ze swym rytmem dobowej aktywności.

 • Poznaj kulisy świątecznej sesji Apart

  Co roku powstają niezwykłe sesje zdjęciowe Apart, przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy czas w roku. Cenimy dobry styl, którego nie można odmówić bohaterom nowej sesji Apart: Karolinie Malinowskiej i Olivierowi Janiakowi. Razem stanowią najbardziej stylową parę w polskim showbiznesie.

 • Jak urządzić sypialnię na poddaszu – poznaj porady eksperta

  Oddalone od domowego zgiełku poddasze z oknami wychodzącymi na niebo jest idealne, by urządzić tam sypialnię naszych marzeń. I choć można mieć obawy przed aranżacją pomieszczeń ze skosami, warto porzucić strach, przygotować dobry plan i zabrać się do pracy. Garść eksperckich podpowiedzi pozwoli uniknąć błędów i stworzyć naprawdę wyjątkowe miejsce.

 • ...  Psia mać !!!!!!     A za 3h mam autobus do Ustki, jedziemy z Elfem jeszcze trochę wypocząć.  Najpierw nie mogłam zasnąć następnie obudziłam się ok.2.00 i tak się kręciłam , ze aż wstałam. Wiem dlaczego spać nie mogę, pokłóciłam się z M ...... Ale o tym nie teraz.           Lucia prosiła, a inne chyba nie będą miały nic przeciwko :)))           Pytasz Luciu o Poznań, więc spieszę...

 • Poznaj historię dawnych wychodków

  ..., odpowiedzialnych za ich opróżnianie i czyszczenie. "Regulamin względem czyszczenia ulic dla miasta stołecznego prowincyi Poznania" z 1837 (FBC Poznań) udzielał szczegółowych wskazówek w tym zakresie. Naczyń...

Dyskusje na temat: poznań spanie
 • -

  -

  Brommbo no niestety, nie uśmiecha mi się wracanie pociągem po nocy:( Poza tym ja się teraz dość szybko senna robię, a spanie w pociągu to w obecnych czasach nie najlepszy pomysł. Dlatego chcę wracać juz o 16.00.