• Informacje na temat:

  port morski

Artykuły na temat: port morski
 • Zwiedzanie portu we Władysławowie

  Port we Władysławowie jest największym portem rybackim w Polsce. Znajduje się tu baza rybołóstwa, stocznia remontowa i przejście graniczne dla turystów udających się do krajów skandynawskich. Poza pełnieniem funkcji gospodarczych port ma jeszcze jedno istotne zadanie - obsługuje tłumy turystów zwiedzających miasto.

 • Powietrze z dużą ilością jodu, piękne tereny zielone, piaszczyste plaże, wypożyczalnie żaglówek... Atuty Krynicy Morskiej zachęcają do przyjazdu zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i chcących poopalać się nad morzem turystów. Wakacje nad Bałtykiem mogą okazać się atrakcyjniejsze niż myślisz!

 • Krynica Morska - jedno z najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu

  XX w. W ich skład wchodzą zabytkowe wille i pensjonaty. Następnie wybierz się do latarni morskiej Powstała przy ruinach starej latarni z 1895 r., którą w czasie wojny wysadzili Niemcy. Ma 27(...) terenów Rosji – te widoki wynagrodzą Ci trud wspinaczki. Koniecznie zajrzyj do portu. W jego skład wchodzą dwie niezależne przystanie: rybacka i jachtowo-pasażerska. Wypływają stąd statki oraz wodoloty...

 • Morska straż

  Cień pada na Kolegium. Panuje wątły pokój, ale Stenwold Maker wie, że Imperium powróci do jego miasta. Próbuje się przygotować na ponowną falę czerni i złota, ale w tym samym czasie na jego naród czyha ukryte zagrożenie. Statki, które wypływają z portu Kolegium są atakowane i zatapiane przez piratów albo zwyczajnie gdzieś giną. Sojusznicy Stenwolda, uśpieni szerzącymi się kłamstwami i fałszywymi...

 • Półwysep Helski zachęca łagodnym klimatem

  Do helskiego portu codziennie przypływają turyści spragnieni pięknych plaż, nieskażonej przyrody i dobrej kuchni.

 • Wakacje w Ustce. Ciekawe miejsca i atrakcje

  Modny nadbałtycki kurort, mały rybacki port, cenione uzdrowisko. To jedno z najbardziej lubianych miejsc letniego wypoczynku w Polsce, kusi turystów licznymi atrakcjami w miasteczku i jego okolicach.

 • Półwysep Helski zachęca łagodnym klimatem

  Do helskiego portu codziennie przypływają turyści spragnieni pięknych plaż, nieskażonej przyrody i dobrej kuchni.

 • Świnoujście - tu Bałtyk jest najcieplejszy

  ...największe wyspy tworzące Krainę 44 Wysp – Uznam, Wolin i Karsibór są zamieszkane. Wyspa Uznam, którą dzielimy z Niemcami, szczyci się zabytkową dzielnicą uzdrowiskową. Na wyspie Wolin znajduje się port morski, a także Woliński Park Narodowy, w którym najliczniej w Polsce występuje orzeł bielik. Na wyspie Karsibór znajdują się wspaniałe okazy dębów. Zachowały się tu także pozostałości przystani...

 • Szczecin: Okno na świat

  To miasto wody i zieleni, zabytków i nowoczesności. Chociaż Szczecin jest położony 60 km od morza, jest portem morskim. Jego układ urbanistyczny, wzorowany na Paryżu, do dziś jest wyjątkowy.

 • Brighton - najsłynniejszy kurort Anglii

  To morskie uzdrowisko o królewskich tradycjach jest dla Anglików tym, czym Sopot dla Polaków...

Dyskusje na temat: port morski
 • Re: Małgorzata Rozenek - Majdan pełna obaw

  Nowoczesna tv jest jak port morski na Węgrzech. Poziom kałuży.

 • Re: Bułgaria - raj w przystępnej cenie

  sama prawda. Burgas miasto wojewódzkie, drugi port morski Bułgarii i Port Lotniczy..... też myślałem że chodzi o jakieś inne Burgas..

 • Re: Gdańsk: Klimatyczny labirynt

  Gdańska starówka dla bywalców może wydać się oklepana. A na pewno zatłoczona i coraz mniej autentyczna. To warto zobaczyć w Gdańsku? Nowy Port! Dzielnica - miasto do dziś zachowała unikalny, robotniczo - marynarski klimat. Zakręt Pięciu Gwizdków, rzeźba dorsza, kościół morski... Więcej tutaj http://www.okiemmiszy.pl/2018/09/nowy-port-gdansk-alternatywnie/

 • Re: Nowe "miasto" nad Bałtykiem

  Bedzie fajny morski port jachtowy, srodladowy tez. Super. Byle rybactwo sie tam nie zagniezdzilo, bo bedzie dmrod i dziadostwo.