• Informacje na temat:

  poprad

Artykuły na temat: poprad
 • Dolina Popradu. Co warto zobaczyć?

  Na pograniczu polsko-słowackim, prócz pięknej przyrody, czekają na Ciebie wspaniałe zabytki i urokliwe miejscowości oraz atrakcje, takie jak chociażby raffting na rzece Poprad. Nie zapomnij także o specjałach kuchni nowosądeckiej, na przykład żurku tęgoborskim czy też zawijasach ze śliwą! Poprad, witając się z Polską, zagląda najpierw do Leluchowa i Muszyny-Zdroju, popularnej miejscowości...

 • Słowacja. Gdzie na narty?

  Słowackie Tatry to nie tylko narty, ale też relaks w basenach termalnych, np. w AquaCity Poprad...

 • Spisz - perła u podnóża Tatr

  Każdy, komu zdarzyło się jechać nową autostradą między Popradem a Preszowem na Słowacji, potwierdzi: to jest widok, którego nie sposób zapomnieć.

 • Jako letnisko zdobyło popularność w latach 20-tych XX wieku. Turystów zawsze przyciągały spokój, cisza i niezwykle malownicze położenie u zbiegu dolin Popradu i Roztoki.

 • Rytro. Zima w Dolinie Roztoki

  Jako letnisko zdobyło popularność w latach 20-tych XX wieku. Turystów zawsze przyciągały spokój, cisza i niezwykle malownicze położenie u zbiegu dolin Popradu i Roztoki.

 • Pannonica Folk Festival

  Festiwal kultury bałkańskiej Pannonica Folk Festival po raz trzeci odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia w Barcicach nad Popradem, niedaleko Starego Sącza.

 • Nowości zimowe w Aquacity i Tatrach Wysokich

  W słowackich Tatrach trwają końcowe przygotowania do sezonu narciarskiego. Część ośrodków już z otwarła pierwsze trasy zjazdowe, a większość nowych inwestycji jest już na ukończeniu. Także najchętniej odwiedzany aquapark na Słowacji, Aquacity Poprad, przygotował nowości i atrakcje na sezon zimowy.

 • ...szczyt Słowacji i leżący w dolinie Poprad. Mieszkańcy Polski północnej i centralnej mają w tym roku, wzorem lat ubiegłych, do dyspozycji uruchomione specjalne połączenie lotnicze. Do połowy marca w każdą sobotę kursują samoloty z Gdańska i Warszawy do Popradu. Cena lotu w jedną stronę wynosi od 300 do 500 zł. Dopełnieniem atrakcji na śniegu może być odpoczynek w ciepłych wodach termalnych...

 • Ferie w górach

  Słowacja / Poprad Miejscowość ta bywa nazywana bramą do Wysokich Tatr. Słynie z zapierających dech widoków i licznych atrakcji przeznaczonych nie tylko dla wielbicieli sportów zimowych. Poprad leży na południe od Zakopanego, 46 km od granicy polsko-słowackiej. Samochodem można tu dostać się przez przejścia graniczne w Łysej Polanie lub Jurgowie. Wyjątkowe trasy zjazdowe Niewielki Poprad...

 • Ferie w górach?

  ...zdrojowym z basenami termalnymi i ośrodkami odnowy biologicznej. Turyści podkreślają, że warto wybrać się tu ze względu na jakość usług. Słowacja - Poprad Miejscowość ta bywa nazywana bramą do Wysokich Tatr. Słynie z zapierających dech widoków i licznych atrakcji przeznaczonych nie tylko dla wielbicieli sportów zimowych. Poprad leży na południe od Zakopanego, 46 km od granicy Polsko- -Słowackiej...

Dyskusje na temat: poprad
 • Re: Ślub Rozenek i Majdana! Tak się bawi para młoda

  W miarę ok? Akurat figurę to ona ma lepszą niż wiele polskich nastolatek!

 • Re: Gorące kąpiele w środku zimy

  Bylem wszedzie Bukowina Bialka Chochołowie Szaflary Poprad Liptowski Mikulasz itp.Pomijajac Slowacje bo tam najlepiej wybralbym zdecydowanie Bukowine Tatrzańską

 • Re: Spływ Dunajcem

  TRATWĄ TO RACZEJ NUDA NIE PRZYGODA, KAJAKIEM SUPER SPRAWA!!! KTO SZUKA SPOKOJU NA WODZIE I RÓWNIE CIEKAWEJ PRZYGODY NA RZECE NIECH ODWIEDZI POPRAD LUB DOLNY DUNAJEC. ZAPRASZAM!

 • Re: 15 najpopularniejszych atrakcji Słowacji

  Poprad na pierwszym miejscu porażka Tatralandia i Basenowa są 100 razy lepsze od Popradu - pobyt w Popradzie uważam za zmarnowany czas i pieniądze.

 • Re: 8 kultowych miejsc w Tatrach Wysokich, które musisz zobaczyć

  Spiska Sobota i Poprad to rzeczywiście miejsca w samym sercu Tatr Wysokich. Zapomnieli o Bratysławie. A już AquaPark to czysty kult. Podpowiadam, że w Popradzie jest też Lidl - dla wszystkich spragnionych kultowych wrażeń.

 • Re: Rowerem pod Tatrami - najlepsze trasy na Liptowie i Wysokich Tatrach

  Ja też znam ładną trasę samochodową, która się zaczyna w Barwinku asfalt równy jak stół. Jedziemy w stronę Śvidnika po drodze mamy dolinę śmierci masę czołgów nawet na polach uprawnych, które są konserwowane i kierujemy się na Poprad. Mijamy po drodzę największy w Europie zamek obronny, następnie jedziemy 5kilometrowym tunelem, po drodze zwiedzamy piękny kasztel, a potem jazda pod górę na

 • Dobry Pomysł

  Lepsze są gorące żródła termalne ,ja byłam na Slowacji w aquacity Poprad bardzo polecam można się zrelaxować i odpocząć są też tam sauny oraz pokoje inhalacyjne oraz dużo więcej warto się wybrać nie będziecie żałować ,ja byłam z moim narzeczonym i bardzo wypoczęliśmy polecam.

 • Stara Leśna

  Polecam Starą Leśną, jest blisko Tatrzańskiej Łomnicy, piękne widoki, blisko na szlaki, a i pensjonaty, jak również privat ;) są w przystępnej cenie i bardzo mili ludzie. Świetna baza wypadowa zarówno w stronę Tatr Wysokich jak i Słoweńskiego Raju, no i blisko Poprad i Stare/Nowe Smokovce.