• Informacje na temat:

  polskie stoki

Artykuły na temat: polskie stoki
 • Bułgaria - słoneczne stoki

  .... A narciarze uwielbiają tutejsze ośnieżone stoki. Bansko dysponuje kolejką gondolową oraz kilkudziesięcioma wyciągami krzesełkowymi i orczykowymi. Trasy są przemyślane tak, by niemal na każdej wysokości mieli...

 • Znana jest wszystkim kibicom skoków narciarskich, bo to miasto Adama Małysza (35). Ale nie tylko dlatego warto tam się wybrać. Wisła zachwyca już samym położeniem. W jej centrum zobaczyć możemy dwa potoki, Białą i Czarną Wisełkę, które spływają tu ze stoków Baraniej Góry i dają początek najdłuższej polskiej rzece – Wiśle. Wiosną jest tu wyjątkowo pięknie. Góry Beskidu Śląskiego...

 • Lawina dobrej muzyki, ogrom atrakcji i polskie gwiazdy na freerajdzie

  To były piękne dwa dni w Jasnej pod Chopokiem, gdzie odbyła się II edycja Polskiego Weekendu. Atrakcje zapewnili: DJ Flor, Marcin Urzędowski, Aretha oraz wszechobecny Yeti. Odwiedzili nas: Maria Niklińska, Marta Wierzbicka i Przemysław Cypryański.

 • ​Narty w Szwajcarii, czyli gdzie wybrać się na zimowe szaleństwo

  Jesteś amatorem sportów zimowych? Znudziły ci się polskie stoki, zatłoczone włoskie szczyty i nudne słowackie trasy? Wybierz się do Szwajcarii! Daj się porwać śnieżnemu szaleństwu na jednym z tysięcy różnych wyciągów, odkryj jedyne w swoim rodzaju alpejskie widoki i skorzystaj z usług najlepszych ośrodków narciarskich w Europie.

 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  Niegdyś wyjazd w polskie góry był zadowalający, jeśli chodzi o spędzenie ferii. Dziś Polacy wyjeżdżają za granice - nie tylko w poszukiwaniu ośnieżonych stoków, na których mogliby poszusować na nartach. Szukają też kierunków, gdzie będą mogli wygrzać się pod palmami.

 • 5 powodów, by spędzić ferie w Szwajcarii

  ...1. Białe szaleństwo Szwajcaria to miejsce, z którym ośnieżone i pięknie oświetlone stoki kojarzą się najbardziej. Jest w czym wybierać! Zimowych...

 • Białe szaleństwo na dziewiczych stokach, helikopter zamiast wyciągu, impreza w lodowym hotelu. Antoni Pawlicki odkrywa Andorę!

 • Tutaj miłośnicy białego szaleństwa czują się jak w raju

  Nie zdecydowałeś jeszcze gdzie spędzisz zimowy urlop? Szwajcarski Verbier z ponad 400 km tras, francuski Courchevel, który w sezonie odwiedza nawet 32 tys. turystów, a może jedyne w Polsce stoki narciarskie o charakterze alpejskim, czyli Kasprowy Wierch?

 • Urządza polskie święta w Kolorado

  Dla Joasi Boże Narodzenie to świętość. Nie chce go spędzać po amerykańsku. W Stanach, zdaniem modelki, liczą się już tylko prezenty. Ona chce zgromadzić całą rodzinę, łamać się opłatkiem i śpiewać polskie kolędy.

 • Szpindlerowy Młyn. Serce Karkonoszy

  ...kurortach Austrii. Największe zmiany zaszły w Karkonoszach, gdzie niedaleko od polskiej granicy znajdziemy kilka świetnych dla narciarzy miejsc. Postanowiłem przekonać się na własne oczy i pojechałem do...

Dyskusje na temat: polskie stoki
 • Re: Słowacja: Moc zimowych atrakcji

  Fatalny stosunek do Polaków. Policja specjalnie wyławia polskie samochody z całej kolumny innych i sypie mandaty nawet za przekroczenie 5km. Na stacjach benzynowych kłamią że nie mają winiet na autostrady. Podły mściwy i zawistny narodek. Stoki często nieprzygotowane.

 • Mogłabym tak co roku :)))

  Malami :)) a ja tylko polskie stoki znam, jakoś dalej nie chce się nam jechać, ale moze kiedyś ... :)