• Informacje na temat:

  polonia kraków

Artykuły na temat: polonia kraków
 • „Tre Voci – Christmas Concert” z orkiestrą kameralną w Krakowie

  ...transmitowana przez TVP2 i TVP Polonia do wielu krajów na całym świecie. Miał przyjemność występować niemalże na wszystkich scenach filharmonii w Polsce, a także w Toronto (Canada), Baden-Baden (Niemcy(...) artystycznej otrzymał Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. "Tre Voci - Christmas Concert"- 21 grudnia 2018 r. (piątek), godz. 19:00, ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17).

 • Nowa Miss Polonia pierwszy raz na ściance

  O Milenie Sadowskiej zrobiło się głośno zaledwie kilka dni temu. Wszystko za sprawą jej zwycięstwa w wyborach Miss Polonia.

 • 14. Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie

  ...muzyka inspirowana Polską. 13 lipca zabrzmi Uwertura "Polonia" Richarda Wagnera oraz III Symfonia D-dur "Polska" Piotra Czajkowskiego. Dopełnieniem programu będzie II Koncert skrzypcowy d-moll Henryka(...) koncertu 20 lipca usłyszymy Preludium symfoniczne "Polonia" op. 75 brytyjskiego kompozytora Edwarda Elgara. Utwór został zadedykowany Ignacemu Janowi Paderewskiemu. I to właśnie jego utwór zabrzmi również...

 • Ciemna strona Miss

  ...​Bal Koronacyjny Miss Polonia ’84 w hotelu Forum zakończył się około 5 nad ranem. W majową ciepłą noc 23-letnia warszawianka, studentka filozofii UW Magdalena Jaworska, czeka na taksówkę. Choć 6 godzin wcześniej, w Sali Kongresowej, Miss World Sarah-Jane Hutt włożyła jej na głowę koronę, dostała też puchar i urzędowe zaświadczenie, że jest najpiękniejszą Polką, wciąż nie może uwierzyć, że wygrała...

 • Kim jest najpiękniejsza Polka?

  W nocy 10 listopada wybrana została nowa Miss Polonia 2018. Ten prestiżowy tytuł zdobyła 19-letnia Milena Sadowska, reprezentująca województwo małopolskie. Kim jest najpiękniejsza polska dziewczyna?

 • Spektakl "właśnie kocham. Poświatowska"

  ..."właśnie kocham. Poświatowska" to kameralny, godzinny spektakl, który miał oficjalną premierę z okazji 80-cio lecia urodzin Haliny Poświatowskiej w dniu 9 maja 2015 roku w Teatrze Polonia na Małej Scenie.

 • ​Wawel o zmierzchu: Koncert finałowy

  Mosia - Koncert fortepianowy a-moll op. 17 Ignacego Jana Paderewskiego - kompozytora, polityka i dyplomaty. Zabrzmią także dwa poematy symfoniczne: Polonia Edwarda Elgara (z cytatami z Mazurka...

 • Gotowanie jest seksowne

  Kiedyś Miss Polonia i najseksowniejsza rzeczniczka rządu w historii trzeciej RP, dziś od wielkiego świata woli zacisze swojej kuchni, w której uczy Polaków gotować. Mówi "stop" drastycznym dietom, chwali tłuszcz i przekonuje, że gotowanie jest niezwykle intymnym zajęciem. Nam Ewa Wachowicz opowiada o swoich ulubionych potrawach.

 • Ratajczak - Miss Polonia 2005. INTERIA.PL jest patronem medialnym imprezy. Już wkrótce na naszych stronach znajdziecie relacje z tego wydarzenia!

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu "Elton John SMS" (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków,...

Dyskusje na temat: polonia kraków