• Informacje na temat:

  polka

Artykuły na temat: polka
 • Matka Polka pracująca

  Ponad połowa polskich mam uważa, że praca zawodowa i rozwój kariery są ważne – wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy Procter&Gamble w ramach kampanii „Dziękuję Ci Mamo”.

 • Polka w Pekinie

  Magdalena Żelazowska, Zgubsietam.pl: - Co robi Polka w Pekinie?  Monika Luka : - Pracuję jako grafik i uczę angielskiego. Angażuję się też w projekty artystyczne związane z malarstwem i fotografią. Wcześniej przez prawie dziesięć lat mieszkałam w Londynie, a do Chin podróżowałam turystycznie. O początku zafascynował mnie ten kraj. Pewnego razu zaprzyjaźniona chińska para zaprosiła mnie na...

 • Kim jest najpiękniejsza Polka?

  W nocy 10 listopada wybrana została nowa Miss Polonia 2018. Ten prestiżowy tytuł zdobyła 19-letnia Milena Sadowska, reprezentująca województwo małopolskie. Kim jest najpiękniejsza polska dziewczyna?

 • Sukces Polek w brytyjskim Top Model

  ...z fanami na Instagramie. Polka ma już na swoim koncie udział w konkursie Miss Polski UK. W konkursie została wyróżniona też inna Polka - Magdalena Filipowska, która wygrała nagrodę za prezentację...

 • Aktywne Polki i leniwi Polacy

  Co piąta Polka spędzi urlop aktywnie, a leniwie prawie co trzeci Polak - wynika z badania na temat planów urlopowych Polaków. Co ciekawe, rok temu byliśmy bardziej rozleniwieni...

 • Polka, która podbiła Hollywood

  Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki mieszkające w Hollywood, powracają! W tym sezonie pojawią się zarówno znane widzom panie, jak i nowe bohaterki. Wszystkie doskonale odnajdują się w roli Żon Hollywood!

 • Polka została "żywą lalką Barbie"

  Chyba każdy słyszał o niepokojącym zjawisku, jakiemu poddają się młode dziewczyny w Rosji, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Chodzi o potrzebę upodobnienia się, za pomocą operacji plastycznych i zabiegów upiększających, do lalki Barbie.

 • Elżbieta Wysoczańska: bajkowe życie Polki w Paryżu

  Wysoczańska mieszka na co dzień w Paryżu i jest właścicielką marki kosmetycznej produkującej ekskluzywne kosmetyki pozbawione szkodliwych substancji. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska pani Elżbiety i brzmi "Visoanska". Polka wiedzie luksusowe życie, które chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Wystąpiła także w jednym z odcinków programu "Projekt Lady", gdzie była nazywana "hrabiną". Na...

 • Samotna Polka na biegunie. Dowiedz się, co tam odnalazła

  W 69 dni przeszła ponad 1200 km, zmagając się z siarczystym mrozem, śniegiem i wiatrem. – Wydaje mi się, że na co dzień jestem sobą, ale dopiero tam odkryłam, że człowiek staje się prawdziwy, kiedy jest sam – mówi Małgorzata Wojtaczka, pierwsza Polka, która samotnie i bez pomocy z zewnątrz zdobyła Biegun Południowy.

 • Przygotowania świąteczne na głowach Polek

  ...się takim deklaracjom, skoro prawie pięć milionów kobiet w Polsce to Niespełnione Siłaczki - stwierdza Pawlikowska. Tę najliczniejszą grupę reprezentuje co czwarta Polka. Niespełnione siłaczki...

Zdjęcia na temat: polka
 • Anja Rubik, Victoria's Secret 2010
 • Anja Rubik, Victoria's Secret 2011
Wideo na temat: polka
 • Polka na Arab Fashion Week

  Sylwia Romaniuk, właścicielka domu mody SR, to artystka pełna pasji, która od lat zajmuje się kreowaniem kobiecego wizerunku. Projekty SR to luksusowe krawiectwo na miarę, doskonała konstrukcja, dopracowany detal i tkaniny najwyższej jakości. Kolekcja Sylwii Romaniuk zostanie zaprezentowana podczas Arab Fashion Week 19 maja o godz. 21:30 w najdłuższym budynku na świecie - Meyden Hotel & Grandstands Dubai.

 • Polka, która została Miss Universe Wielkiej Brytanii

  Anna Burdzy to Polka, która urodziła się i wychowała w Anglii. Niedawno wygrała konkurs Miss Universe Great Britain 2017. Czy czuje się Polką? Jak często odwiedza nasz kraj? W "Dzień Dobry TVN" modelka opowiedziała o swoich korzeniach, planach na przyszłość i życiowych pasjach. Zdradziła również, dlaczego zdecydowała się startować w konkursie. Na jakim kierunku studiuje i gdzie chciałaby pracować?

 • Polka ma najpiękniejszą figurę na świecie!

  Kasia Krzeszowska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Z kolei w 2015 roku w konkursie Miss Grand International 2015 Polce przyznano wyróżnienie za najlepszą figurę. Jak góralka dba o sylwetkę? - Nazywają mnie Kasią 007, cały czas żyję aktywnie - powiedziała Krzeszowska w "Dzień Dobry TVN". - Mam geny po mamie, to przepiękna kobieta - dodała w studiu programu.(Dzień Dobry TVN/x-news)  

Dyskusje na temat: polka