• Informacje na temat:

  poli

Artykuły na temat: poli
 • Król disco polo bez tajemnic...

  Śpiewać publicznie zaczął na... poczcie. Żonę poznał na jednej z imprez, gdzie sam występował. Nie zgodził się na udział w "Tańcu z gwiazdami", ponieważ... nie lubi tańczyć. Zenon Martyniuk bez tajemnic w książce Martyny Rokity "Życie to są chwile".

 • Prezenterka Polo TV na okładce "Playboya"

  Edytę Folwarską kojarzą na pewno wszyscy fani muzyki disco-polo. Prezenterka jest bowiem związana ze stacją Polo TV, gdzie prowadzi flagowe programy.

 • Moda na disco polo

  Brylują na salonach u boku szanowanych artystów, są gwiazdami telewizji. Muzycy disco polo przestali być królami obciachu.

 • Sztuki i sztuczki, Marta Reich

  Nowe śledztwo Poli Białohorskiej, osadzone w realiach współczesnej, tętniącej życiem Warszawy.

 • Zula Pogorzelska: Pierwsza skandalistka

  Choć nie miała urody Poli Negri, kochała się w niej cała Warszawa. Odważna i pewna siebie diwa wywoływała kontrowersje, śmiało eksponując swoją seksualność.

 • Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność!

  O córkach Tomasza i Lisa – Poli oraz Idze – słyszeli już chyba wszyscy. Nastolatki chętnie pojawiają się u boku znanych rodziców, a Iga ma za sobą pierwsze doświadczenia w modelingu.

 • Edyta Herbuś jako Pola Negri

  W serialu o życiu Eugeniusza Bodo, gwiazdy międzywojennej kina i kabaretu, Edyta Herbuś zagrała wyrazisty epizod - wcieliła się w Polę Negri. Aktorka na planie nosiła kostiumy z epoki wypożyczone z Londynu. "Może teraz nadszedł czas, by nakręcić film o Poli Negri?" - pyta retorycznie Herbuś.

 • Pola Negri: Polka w Hollywood

  Była wielką gwiazdą kina niemego. Na filmach z jej udziałem wzruszał się... Adolf Hitler. A życie osobiste Poli było tak samo niezwykłe jak zawodowe. Miała dwie namiętności - mężczyzn i luksus.

 • Robert Makłowicz: Zdradzę pani...

  ...z całego świata. Media żywią się tragediami, a wywoływane przez nie lęki podsycają politycy, jeśli to leży w ich interesie, gdyż przestraszonym społeczeństwem łatwiej jest sterować i manipulować(...) wrażenie, że jest dobrze przygotowany do samodzielnego zawodowego życia. Poza tym inwestycja w edukację własnych dzieci to najlepsza polisa ubezpieczeniowa dla rodziców.  Współpracujecie?  - Syn...

 • Zenon Martyniuk padł ofiarą szantażysty

  ...wybuchnie bomba. Organizatorzy poinformowali o sprawie policję. Dzięki "bitcoinowemu portfelowi" ustalono, że paczkę nadano w niewielkiej miejscowości pod Poznaniem. Szybko okazało się, że paczki z taką samą zawartością otrzymały także inne agencje koncertowe. Policjanci objęli dozorem dwóch 23-latków spod Poznania. Obydwoje przyznali się do winy, usłyszeli zarzuty, a teraz grozi im kara do trzech...

Zdjęcia na temat: poli
 • Natasha Poly
Wideo na temat: poli
 • Piosenka disco-polo o Małgorzacie Kożuchowskiej

  Zespół Fan-Tastic stworzył piosenkę o aktorce "Drugiej szansy". Na scenie "Dzień Dobry TVN" Darek Lemański wykonał utwór "Kożuchowska", poświęcony Małgorzacie Kożuchowskiej. Źródło:Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Gwiazda disco-polo Jesika: Jestem prawdziwa i niczego nie udaję

  Jesika ma 21 lat, trzy wydane płyty i miliony odtworzeń teledysków na YouTube. Do tej pory cieszyła się popularnością na rodzimym Śląsku, lecz teraz postanowiła podbić ogólnopolski show-biznes. W wywiadzie Roberta Patolety podkreśliła, że posiada wykształcenie muzyczne - gra na fortepianie i nie śpiewa z playbacku, a u wykonawców disco-polo to rzadkość. Obecnie jest szczęśliwie zakochana, a jej najnowszy przebój nosi tytuł "Język miłości". Cieszy się również popularnością fanów, którzy...

Dyskusje na temat: poli