• Informacje na temat:

  pokoje wielkopolska

Artykuły na temat: pokoje wielkopolska
 • ...zarezerwowaniu pokoju można nawet w tygodniu liczyć na sute śniadanie (i zwiedzanie). Cennik. Pokoje można wynająć od 190 zł (śniadanie wliczone w cenę) za pokój jednoosobowy do 440 zł za pokój...

 • Romantyczne Kobylniki

  ...są pokoje od 1- do 4-osobowych. Jedna noc w pieleszach ordynatów kosztuje 150-300 zł. Kulinaria. W pałacowej restauracji można spróbować specjałów kuchni staropolskiej oraz wielkopolskiej. Ceny są...

 • ..., pokoje w oficynie oraz apartamenty i pokoje w wozowni. Cennik: Oficyna stara: dwójka – 160 zł za dobę, apartament dwuosobowy – 300 zł. Wozownia: jedynka – 120 zł za dobę, dwójka – 160 zł. To są(...) zł. „Poznań i Wielkopolska na weekend”, Wydawnictwo Pascal, cena od 25 złotych. Internet – polecamy www.palace.amu.edu.pl/ informacje, noclegi...

 • .... Przewodniki „Polska, 101 wycieczek”, Wydawnictwo Carta Blanca; Rzetelny przewodnik, z którym odwiedzimy też inne miejsca w okolicy; „Wielkopolska. Polska niezwykła”, wyd. Demart; Atlas turystyczny z opi...

 • Pojezierze Sławskie - dla miłośników żeglarstwa, przyrody i glacjologów

  Urozmaicone ukształtowanie terenu, z morenami czołowymi ostatniego zlodowacenia, lasy i jeziora – oto idealne miejsce na wypoczynek.

 • 10 miejsc w Polsce na długi weekend

  Przed nami kilka dni wypoczynku. Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście wyjazdu, może zainteresują Was nasze propozycje. Mamy coś dla miłośników m.in. natury, seriali, militariów i gorących kąpieli. Skuście się!

 • Ziemia pięknie pachnie deszczem

  Ojciec leśnik z powołania. Dzieciństwo w Afryce: łapanie motyli, połów wielkich muszli, raj. Ale też ciągłe przeprowadzki, zmiany szkoły. Jak to wpływa na życie? Wystarczy zobaczyć program "Nowa Maja w ogrodzie". Prawie 700 odcinków. Dla Mai Popielarskiej ogród to kraina czarów, gdzie wszystko rośnie pod jej ręką. Oprócz ogrodu ważny jest dom, w nim trzech mężczyzn jej życia. Bo gdy długo było się w podróży, w końcu trzeba zapuścić korzenie.

 • Polska: Gdzie zarezerwujesz tani hotel?

  W którym polskim mieście można znaleźć najtańszy nocleg w hotelu? Niewiele osób odpowie, że w Warszawie, kojarzonej z najbardziej ekstremalnymi cenami. Tymczasem w stolicy można znaleźć nocleg w hotelu już od 48 zł, natomiast najdroższe minimalne ceny noclegu w hotelu są w Opolu i zaczynają się one od 160 zł.

 • Życie z marynarzem

  Nie można żyć czekaniem, trzeba mieć własne sprawy. Najpiękniej jest, kiedy schodzi ze statku. Nigdy nie postawię go przed wyborem: ja czy pływanie. Tak się nie robi, kiedy się kogoś kocha.

 • Wszystko, czego o mnie nie wiecie

  „Był Mikołaj Rej z Nagłowic, ja byłem Mikołaj Rey z Montrésor, a teraz jestem Mikołaj Rey z MasterChef”. Najwyższy uczestnik kulinarnego show i nasz okładkowy bohater opowiada o gotowaniu, dzieciństwie w zamku i duchowej rewolucji.