• Informacje na temat:

  podróż słowenia

Artykuły na temat: podróż słowenia
 • ​Słowenia - ważne informacje dla turystów

  Porady dotyczące dokumentów, zdrowia i transportu, które przygotowaliśmy, zapewnią ci bezpieczną, idealną podróż, której nie zepsuje żadna przykra niespodzianka. Zaplanuj swój wymarzony urlop bez przeszkód!

 • ...stworzone do leniwego wypoczynku, kontemplacji piękna morza i architektury. A.R. Podróż Do Piranu najwygodniej dojechać samochodem. Można też udać się samolotem do Lublany, a stamtąd pociągiem do(...) Choć Słowenia nie słynie z kuchni śródziemnomorskiej, całkiem nieźle sobie z nią radzi. Dlatego będąc nad Adriatykiem koniecznie trzeba spróbować grillowanych krewetek, risotta z owocami morza (jest...

 • Kameralnie i romantycznie: Słowenia

  ...dystans do Słowenii łatwo dojechać z Polski samochodem. Miłośnicy podróży samolotowych mogą jednak skorzystać z połączenia między Warszawą a Lublaną, obsługiwanego trzy razy w tygodniu przez linię Adria...

 • Na Ljubjana Summer Festival do stolicy Słowenii

  Stolica słonecznej Słowenii to miejsce, które nieustannie zaskakuje. Niewielkie miasto nieustannie tętni życiem, a tutejszy kalendarz wydarzeń pęka w szwach. Szczególnie w letnich miesiącach, a Lublana staje się wtedy idealnym wakacyjnym celem podróży.

 • Wojciech Szczęsny i Marina we wspólnej podróży

  Jeszcze niedawno byli w Polsce, Marina na koncercie Justina Biebera, z kolei Szczęsny w poniedziałek zagrał w meczu towarzyskim przeciwko Słowenii. Po powrocie do Włoch, młoda para zaplanowała jeden wolny dzień i udali się w romantyczną podróż do Wenecji. Na Instagramie pochwalili się zdjęciami ze wspólnego wyjazdu.

 • Wakacyjny raj nad Adriatykiem

  ...kwietnia do października, szczyt przypada jednak na połowę lipca i sierpień. Jeżeli chcemy uniknąć tłumów, lepiej wybrać się w podróż w maju, czerwcu lub we wrześniu. Najpiękniejsze miasta to(...) spacery z widokiem na skrzącą się punkcikami świateł Opatiję na długo zostają w pamięci. Kameralnie i romantycznie: Słowenia Ten malutki kraj zaskakuje ilością atrakcji: piękne góry, ciepłe morze...

 • Róg obfitości

  Słowenia to mały, ale bardzo zróżnicowany kraj dla podróżników niezdecydowanych, którzy chcą w krótkim czasie popróbować wszystkiego. Odległości niewielkie, możliwości – moc. Warto starannie zaplanować podróż.

 • Wycieczki objazdowe: Dobry sposób na szybkie zwiedzanie

  Po wielu sezonach biernego wypoczynku część z nas marzy o odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu kultur odległych krajów, smakowaniu egzotycznej kuchni. Jeśli jednak brakuje ci doświadczenia w samodzielnym planowaniu podróży, doskonałym pomysłem na wakacje będzie wycieczka objazdowa – nie dość, że zaoszczędzisz czas, to z urlopu wrócić z głową pełną świeżych inspiracji.

 • Chorwacja. Wakacyjny raj nad Adriatykiem

  ..., szczyt przypada jednak na połowę lipca i sierpień. Jeżeli chcemy uniknąć tłumów, lepiej wybrać się w podróż w maju, czerwcu lub we wrześniu. ✣ Najpiękniejsze miasta to Zagrzeb (stolica), Split...

 • Monika Mrozowska: na wakacje do Chorwacji

  Koniec roku szkolnego to początek wakacji, na które z utęsknieniem czekają dzieci. Monika Mrozowska, która ma ich troje, swoje pociechy zabiera na samochodową wyprawę do Chorwacji. Aktorka jest spokojna o długą i daleką podróż, bo ma już pewne doświadczenie.

Wideo na temat: podróż słowenia
 • Osiem najbezpieczniejszych krajów na urlop w 2020 roku

  Zbliża się koniec roku, a w związku z tym ruszają już przygotowania do następnego. Planując urlop na 2020 rok, pamiętaj o bezpieczeństwie. Z tej okazji firma International SOS, zajmująca się tymi sprawami, opublikowała listę najlepszych miejsc na spokojną podróż w przyszłym roku. Wśród nich znalazły się takie państwa jak: Dania, Szwajcaria czy Słowenia. Zobaczcie sami!