• Informacje na temat:

  podróż phuket

Artykuły na temat: podróż phuket
 • Niezapomniane podróże za niewielkie pieniądze

  Korzystaj z pierwszej na polskim rynku multimodalnej porównywarki podróży. Sprawdź najlepsze promocje – Nowy Jork za 662 zł lub Bangkok za 737 zł!

 • Tajlandia: Co warto zobaczyć w raju?

  Jeszcze kilkanaście lat temu podróże do egzotycznych krajów cieszyły się mniejsza popularnością, niż krótsze wycieczki po Europie. Dziś coraz chętniej latamy po świecie, a jednym z ulubionych celów odległych podróży jest Tajlandia. Dlaczego? Ze względu na pogodę (oczywiście poza porą deszczową), stosunkowo niskie ceny, pyszne jedzenie i przepiękne zabytki, które można zobaczyć tylko tam.

 • Gdzie się rozgrzać zimą?

  Z roku na rok coraz więcej osób zimą wybiera się w podróż na południe – w poszukiwaniu słońca, kolorowych krajobrazów i energii, której zawsze o tej porze roku brakuje. Kto nie jest zimnolubny, ten szuka ucieczki – dokąd? Podpowiadamy.

 • Las Palmas i Bangkok - najtańszy luksusowy wypoczynek

  W tegorocznym sezonie letnim najbardziej korzystnym cenowo kierunkiem podróży dla Polaków jest Las Palmas de Gran Canaria. Najtańszy kierunek podróży poza europejskim kontynentem to Bangkok.

 • Anna Grodzka: Kobieta-prezydent? To możliwe!

  Wartościami, które kierują nią w życiu są równość i humanizm. Marzy o świecie, gdzie człowiek stara się zrozumieć drugiego człowieka. Kiedy ma wszystkiego dość, najchętniej wyjechałaby na Phuket.

 • Inspirowany Palm Beach

  Michael Kors zamyka we flakonie Island Palm Beach swoją pasję dla stylu życia, jaki wiodą znani i bogaci oraz egzotycznych podróży dookoła świata.

 • Najpiękniejsze plaże Tajlandii

  ...każdego rodzaju podróży. Jeżeli więc czujesz się spragniony egzotyki i słońca, koniecznie wybierz się właśnie tutaj!  Południowa część Tajlandii zachęca do przyjazdu zachwycającymi warunkami - Zatoka(...) wybrzeża z Bangkoku potrzebujemy aż 10 godzin - ale naprawdę warto!  Pierwszym pięknym miejscem na naszej liście jest duża tajlandzka wyspa zwana Phuket. Jej doskonała infrastruktura, duża ilość hoteli...

 • Nie tylko Tajlandia. Zaplanuj wyprawę do Azji

  Tajlandia to od kilku lat najczęściej wybierany w naszym kraju kierunek przez podróżujących do Azji Południowo-Wschodniej. Co trzeci turysta lecący w tamten region ląduje na lotnisku w Bangkoku. Część ze stolicy jedzie prosto do pobliskiej Pattai słynącej z biznesu erotycznego, inni wybierają zatłoczoną wyspę Phuket, gdzie na ulicach co chwilę można usłyszeć język polski. Ale czasem warto zboczyć...

 • Kierunek: Azja

  Tajlandia to od kilku lat najczęściej wybierany w naszym kraju kierunek przez podróżujących do Azji Południowo-Wschodniej. Co trzeci turysta lecący w tamten region ląduje na lotnisku w Bangkoku. Część ze stolicy jedzie prosto do pobliskiej Pattai słynącej z biznesu erotycznego, inni wybierają zatłoczoną wyspę Phuket, gdzie na ulicach co chwilę można usłyszeć język polski. Ale czasem warto...

 • Cała Polska gotuje, czyli kuchenne rewolucje

  ...była wyprawa na tajski półwysep Phuket, którą zafundowały mi dzieci. Podróż życia! Szczęśliwa Marysia wróciła z siedmioma kilogramami nadbagażu - wszystko to były przyprawy i akcesoria kuchenne(...) twórcze spędzanie wolnego czasu. Przygotowywanie posiłków stało się także pretekstem do podróży i nawiązania nowych znajomości. O zasięgu tego zjawiska świadczy fakt, że tylko na jednym wirtualnym...