• Informacje na temat:

  podróż do wenecji

Artykuły na temat: podróż do wenecji
 • ​Najciekawsze muzea w Wenecji

  Wenecja to raj dla wszystkich miłośników zwiedzania muzeów, których zbiory zapierają dech w piersiach. Przygotowaliśmy dla ciebie kilka przydatnych informacji o najważniejszych i największych muzeach w "mieście kanałów". Pamiętaj, że nawet kilkudniowy pobyt w Wenecji może okazać się zbyt krótki, żeby odwiedzić je wszystkie - przeczytaj nasz krótki poradnik i sprawdź, które z nich odpowiadają...

 • Friuli - Wenecja Julijska

  ...motorową, by podziwiać chatki rybaków zbudowane na wysepkach płytkiej laguny, a potem dotrzeć do Lignano. W tym prawdziwym adriatyckim kurorcie możemy, po trudach podróży, oddać się błogiemu lenistwu na piaszczystej szerokiej plaży. W.D. WARTO WIEDZIEĆ Podróż - najlepiej samochodem przez Wiedeń i Graz. Podróż trwa nie dłużej niż 12 godzin. Noclegi: W Lignano jest wiele pensjonatów...

 • Jak najlepiej poruszać się po Wenecji?

  Planujesz podróż do miasta znanego na całym świecie z sieci wodnych kanałów komunikacyjnych? Przeczytaj koniecznie nasz poradnik! Dowiesz się z niego, jak najszybciej i najwygodniej dostać się do Wenecji. Przygotowaliśmy również zestawienie kilku najbardziej popularnych środków transportu w samym mieście. Dobrze się przygotuj i spraw, żeby twoja podróż była tą niezapomnianą przez długie lata!

 • Jak tanio podróżować do Wenecji?

  Do Wenecji tylko przesiadkowo Chociaż Wenecja to bardzo atrakcyjny kierunek podróży, do tej pory linie lotnicze nie zaoferowały dogodnego połączenia pomiędzy polskimi portami a włoskim miastem. Nie istniały połączenia bezpośrednie na żadne z tamtejszych lotnisk.  Podróżując do Wenecji można bowiem skorzystać z dwóch - Wenecja Marco Polo, który znajduje się jedynie 12 kilometrów do centrum...

 • Podróż do Włoch na wiosnę

  Wiosna to doskonały czas na podróż do Włoch. Turystów nie jest jeszcze tak dużo, nie ma też jeszcze letnich upałów. W tym okresie odbywa się także wiele festiwali i imprez, o których lipcowi urlopowicze mogą pomarzyć.

 • Wojciech Szczęsny i Marina we wspólnej podróży

  Jeszcze niedawno byli w Polsce, Marina na koncercie Justina Biebera, z kolei Szczęsny w poniedziałek zagrał w meczu towarzyskim przeciwko Słowenii. Po powrocie do Włoch, młoda para zaplanowała jeden wolny dzień i udali się w romantyczną podróż do Wenecji. Na Instagramie pochwalili się zdjęciami ze wspólnego wyjazdu.

 • Jak karnawał, to tylko w Wenecji

  Sceneria jak z filmu i darmowe atrakcje dla uczestników zabawy. Do Wenecji trzeba przyjechać... choć raz w życiu.

 • Chiny: Zanim zaplanujesz podróż

  ..."Podróże kształcą" to wyświechtany frazes, ale jakże prawdziwy. Jego chiński odpowiednik w moim niezdarnym tłumaczeniu brzmi: "Sto usłyszanych informacji nie równa się jednemu spojrzeniu własnym okiem". Żadne studia teoretyczne i lektury nie nauczą nas więcej o tym, jak wyglądają dzisiejsze Chiny, niż podróż. Zanim się tam jednak wybierzemy jako turyści, czas na garść informacji przygotowawczych.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par w Wenecji

  Krzysztof i Paulina to, ku zaskoczeniu widzów para, która została ze sobą po zakończeniu programu. Zakochani pochwalili się zdjęciami z romantycznej podróży.

 • ...świątynia powstała na wzór stojącej przy Canale Grande w Wenecji Santa Maria della Salute. Tamta jest biała, ta żółta. Już pierwsze wrażenie jest piorunujące. Jeśli jedziemy od Poznania, nagle nad jezdnią(...) Góry. Fundatorem świątyni był Adam Konarzewski. Uczynił to w podzięce za cudowne uzdrowienie w dzieciństwie. Kiedy umarł, jego dzieło kontynuowała żona Zofia. Kiedy podczas podróży do Włoch...

Dyskusje na temat: podróż do wenecji
 • Re: Największe marzenia ludzi

  Podróż do Wenecji ...może się spełni mimo wszystko.;))pozdrawiam Wenecja piękna, ale drogo...i śmierdzi...:( Jedź jednak. Sama ocenisz.:)

 • podróż poślubna do Wenecji

  To jest moje największe marzenie :)) -może kiedys się spełni :((

 • Re: podróż poślubna do Wenecji

  jezeli bogato sie ozenisz i bedziesz grzeczny to moze tesciowa fundnie Wam taka podroz- musisz juz o teraz starac sie zaskarbic serce "mamusi"

 • Venicespecial

  To firma, która mogę polecić. Profesjonalna organizacja uroczystości w Wenecji. Romantyczne miejsce i romantyczny ślub. Warto!

 • Re: OFFIDA ... raz jeszcze ...

  parę lat temu miałam okazję zwiedzić Włochy, ekscytujący kraj i malownicze miejsca. W każdym kraju coś czarującego można znaleźć, ale Włochy mają to coś..co zachywca, urzeka- chętnie wybrałabym się tam jeszcze raz, może kiedyś się uda...na razie wyobraźnią wyruszam w podróż czytając " Tysiąc dni w Wenecji"

 • Słów kilka...

  Miałam sobie pójść na ten ślub do Silesii, ale nie chciało mi się :-] Pewnie się zgodzili, bo im organizują za frajer wesele i podróż poślubną do Wenecji... Jeszcze Zagrobelny grał.

 • Doda - jesteś mądrą kobietą. Jakże często jest tak, że im większe wesele,

  tym szybszy rozwód i odwrotnie - skromne przyjęcie i bardzo udane pożycie małżeńskie. W dawnych, dobrych czasach moi dziadkowie mieli przyjęcie weselne w Bristolu. Dla gości zarezerwowano pokoje, a młodzi byli na przyjęciu do godz. 24.00. Potem opuścili przyjęcie i udali się w podróż poślubną do Wenecji, a goście bawili się do rana. Moje przyjęcie weselne było według Twojego modelu i do dzisiaj