• Informacje na temat:

  podróż

Artykuły na temat: podróż
 • Podróż szlakiem Cystersów

  To nie tylko zwiedzanie okazałych opactw, ale też niezwykła wyprawa w przeszłość, pełna refleksji nad życiem blisko natury.

 • Niezwykła podróż Aleksandry Kwaśniewskiej

  Podróże to wielka pasja Aleksandry Kwaśniewskiej. Ostatnio celebrytka wybrała się z mężem, Kubą Badachem, do Japonii.

 • Egzotyczna podróż poślubna

  Jeszcze sto lat temu Młode Pary z bogatych rodzin wybierały się w podróż poślubną przede wszystkim do krajów położonych w basenie Morza Śródziemnego. Teraz, w dobie podróży samolotem, świat zdaje się być na wyciągnięcie ręki i popularne stają się także dalekie destynacje, takie jak Dominikana, Kuba, Tajlandia, Seszele, Mauritius, Indonezja i wiele innych. Każdy może wybrać coś dla siebie...

 • Romantyczna podróż książęcej pary

  Książęca para pojawiła się w hawajskich stylizacjach na plaży Bondi. Książę i księżna Sussex odbywają swoją 16-dniową służbową podróż po Australii. Jak widać służbowa podróż ma też swoje romantyczne oblicze. Źródło: Press Association Dostawca: x-news...

 • Niezwykła podróż Agnieszki Sienkiewicz

  ...ponad 162 tys. użytkowników) pełne jest pięknych zdjęć z podróży. Na wielu Sienkieiwcz pozuje bez grama makijażu na twarzy i w wygodnych ubraniach. Ostatnio aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami z podróży na Zanzibar. Musimy przyznać, że fotografie zapierają dech! Na jednej z nich Sienkiewicz pozuje z przepięknym, czarnoskórym dzieckiem, na innej z kolei uczy się od Afrykanki, jak prawidłowo...

 • ...miasteczka. Owszem, ludzie tu mili i gościnni, ale hitów turystycznych usprawiedliwiających długą podróż nie znajdziemy. Wszystko co najlepsze jest rozproszone na pastwiskach wielkości połowy Polski(...) kosztuje: Największym kosztem w podróży jest bilet do Montevideo lub argentyńskiego Buenos Aires. Nawet w promocji trudno jest znaleźć przelot poniżej 2000 zł. Wjeżdżamy bez wiz na podstawie ważnego...

 • Podróż na Hawaje

  Niesamowite, rajskie, niezapomniane… długo można by mnożyć zachwyty, Bo na Hawajach jest po prostu pięknie. To królestwo czarnej lawy, soczystej zieleni, uroczych plaż i turkusowego oceanu oczarowuje od pierwszego wejrzenia. I nie znam nikogo, kto choć przez chwilę by nie pomyślał, że spóźnienie się na samolot powrotny to wcale nie taki zły pomysł. Tekst - Anna Janowska.

 • Podróż marzeń do Francji

  Miasto słonecznej Langwedocji, które wiedziało komu się poddać.

 • Jak przygotować się do podróży

  Wyjeżdżasz po raz pierwszy w daleką podróż? Nie wiesz, jak się przygotować? Co spakować? Jak sprawdzić samochód? Pomożemy ci bezpiecznie dotrzeć do celu wakacyjnego odpoczynku.

 • Chiny: Zanim zaplanujesz podróż

  ..."Podróże kształcą" to wyświechtany frazes, ale jakże prawdziwy. Jego chiński odpowiednik w moim niezdarnym tłumaczeniu brzmi: "Sto usłyszanych informacji nie równa się jednemu spojrzeniu własnym okiem". Żadne studia teoretyczne i lektury nie nauczą nas więcej o tym, jak wyglądają dzisiejsze Chiny, niż podróż. Zanim się tam jednak wybierzemy jako turyści, czas na garść informacji przygotowawczych.

Zdjęcia na temat: podróż
Wideo na temat: podróż
 • Rok w podróży

  - W naszej szkole odbywają się wyjścia, które mają rozszerzać sposób patrzenia dzieci na świat - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Danuta Kozakiewicz, dyrektor SP nr 103 w Warszawie. - Boimy się tych rzeczy, których nie znamy - zaznaczyła Magdalena Bryszewska, rodzic. Podróżnicy Dominika Ociepka i Michał Ociepka razem z dziećmi ruszyli w roczną podróż dookoła świata. W studiu programu powiedzieli

 • Skoda w podróży do Pragi

  Tym razem Juliusz Szalek zabiera najnowszy model Skody Karoq w podróż do Pragi. Ten samochód doskonale sprawdza się również w długich trasach - drobne usprawnienia i interesujące wyposażenie sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza!

 • Skoda w podróży do Pragi

  Tym razem Juliusz Szalek zabiera najnowszy model Skody Karoq w podróż do Pragi. Ten samochód doskonale sprawdza się również w długich trasach - drobne usprawnienia i interesujące wyposażenie sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza!

Dyskusje na temat: podróż
 • Planowanie podróży poślubnej a zmiana nazwiska

  Jak już pisałam - doszliśmy z narzeczonym do wniosku, że nie organizujemy wielkiego przyjęcia, a pieniądze chcemy przeznaczyć częściowo na podróż poślubną :) I tutaj pytanie do Was moi mili: po(...) starym paszporcie z panieńskim nazwiskiem? Słyszałam, że na wymianę dokumentów mam 3 miesiące, ale czy mogę wtedy na tych panieńskich dokumentach podróżować w czasie tych trzech miesięcy? No bo nie

 • Podróż poślubna - na własną rękę czy z biurem podróży?

  Hej, planuję podróż. I zastanawiamy się nad tym czy nie kupić biletów i znaleźć noclegi na miejscu czy skorzystać w usług biura podróży? Planujemy wybrać się do Toskanii lub na lazurowe wybrzeże. A wy jakie macie plany? Co warto zobaczyć?

 • Re: Julia Kamińska w egzotycznej podróży

  Egzotyczna podróż = biały krem z czarnej tubki ;-)

 • Re: Podróż poślubna - na własną rękę czy z biurem podróży?

  Lepiej znajdź bilety i noclegi sama. My tak zrobiliśmy i wybieramy się tutaj http://dom.elblag.net/artykuly/katedra-w-kolonii-jeden-z-cudow-swiata,16826.htm za śmieszne pieniądze. Biuro podróży by nas policzyło dziesięć razy tyle.

 • Re: Aleksandra Kwaśniewska. Lot w kosmos?

  podróż próżniaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Podróż poślubna - na własną rękę czy z biurem podróży?

  Myslę, że warto przejrzeć oferty wakacji zorganizowanych jednak. Na własną rękę fajnie się podróżuje ale nie w podróz poslubna ;) Szukając czegoś na moje wakacje widziałam kapitalne oferty w naprawdę niezłych cenach. Nie sądzę że taniej wyjdzie wyjazd samodzielny :)

 • Re: Niezwykła podróż Aleksandry Kwaśniewskiej

  Fajne ma życie. Podróże to też moja pasja, ale na to trzeba czasu i kasy. Życzę jej szczęścia. Wiem tylko tyle. Gdybym miał tak jak ona .. swoje 5 minut to wykorzystałbym ten czas podobnie.

 • Re: gdzie w podróż poślubną ?

  Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki, jak się bawić to do rana... Dlatego na podróż poślubną zdecydowaliśmy wybrać się w egzotyczne miejsce i nie oszczędzaliśmy na tym. Ale zależy co dla kogo jest priorytetem i jakie mam finanse na to. My wcale nie mieliśmy tak dużo, ale rodzice trochę dorzucili, trochę z prezentów i udało się polecieć na 2 tygodnie na Sri Lankę z biurem Newpoland. ;-)

 • Re: Podróże marzeń: Lizbona

  Warto zabrać ze sobą w podróż Nutramil - sprawdza się w przypadku zatrucia pokarmowego jako źródło kalorii nie nasilające dolegliwości i pomagające uniknąć osłabienia