• Informacje na temat:

  podniebne

Artykuły na temat: podniebne
 • Podniebne dziewczęta, czyli o życiu stewardess w czasach PRL-u

  ...i piękne ubrania. Co najchętniej przywoziły podniebne dziewczęta ze swoich wojaży?  - To, co przywoziły, zależało od tego, gdzie leciały. Na przykład z Kairu przywoziło się buty i skóry, z Londynu...

 • Walentyna Tierieszkowa: Podniebna miss zbierała grzyby pod Łodzią

  I sekretarz Wiesław Gomułka. Wieczorem odbyło się przyjęcie w Radzie Ministrów. Tu premier Józef Cyrankiewicz w swobodnej atmosferze wypytywał 27-letnią kosmonautkę o szczegóły podniebnego lotu...

 • Stewardessa - podniebny styl życia, a nie praca

  Stewardessa to wbrew pozorom nie tylko odpowiedzialna praca, a wręcz styl życia. - Ta praca dodaje skrzydeł, ta praca zmienia życie, ta praca powoduje, że jestem szczęśliwszym człowiekiem, lepszą mamą, lepszą żoną - wylicza stewardessa Milena Bergier.

 • Przez kilkadziesiąt lat i w wielu krajach toczy się ta niezwykła historia życia słynnego cygańskiego linoskoczka, który uporem i wytężoną pracą osiągnął światową sławę.

 • Amerykańskie linie lotnicze coraz ostrzej walczą o klientów. Obniżki cen biletów już nie wystarczają, zapewnienie komfortu podczas lotu także jest mało oryginalne. W modzie są inne rozrywki, np. fitness na pokładzie samolotu.

 • Podniebny seks

  Prawie 10 proc. podróżujących samolotami przyznaje się do przeżycia naprawdę gorących chwil i - nieporównywalnych z rozkoszą ziemską - doświadczeń seksualnych, zaznawanych podczas lotu samolotem.

 • Dobry dzień na bycie z sobą naznaczone romantycznym znakiem uniesienia! Niewidzialna fala uniesie was w podniebne ogrody rozkoszy. Dla samotnych: Czeka...

 • Dobry dzień na bycie z sobą naznaczone romantycznym znakiem uniesienia! Niewidzialna fala uniesie was w podniebne ogrody rozkoszy. Dla samotnych: Czeka...

 • Romans na pokładzie samolotu? To bardziej prawdopodobne, niż myślisz!

  Jeden na pięćdziesięciu pasażerów podróżujący samolotem, zakochuje się podczas lotu - dowodzą najnowsze badania. Jeśli i ty nie masz nic przeciwko podniebnemu flirtowi, czytaj dalej. Podpowiadamy, co robić (i czego absolutnie nie robić!), by romans w przestworzach przydarzył się także tobie.

 • Wytrąceni z równowagi

  ​Osobie zdrowej trudno wyobrazić sobie, co czuje człowiek, który znalazł się w kabinie samolotu podczas podniebnych akrobacji. Silne zawroty głowy, nudności i wymioty, a także paniczny lęk wywołany wirowaniem to typowe objawy choroby Meniere'a - schorzenia narządu słuchu dotykającego zwykle osoby w wieku od 30 do 50 lat.

Zdjęcia na temat: podniebne
Wideo na temat: podniebne
 • Podniebna pasja Gąsowskiego i Rybarskiego

  Piotr Gąsowski i Łukasz Rybarski to aktorzy i artyści kabaretowi, ale też licencjonowani piloci. O swojej pasji opowiedzieli w studiu "Dzień Dobry TVN". Czy mieli w swoim życiu jakieś niebezpieczne sytuacje w powietrzu?

 • Poznajcie Lucille - 91-latkę, która urodziła się, by podbijać przestworza

  Jeżeli prawdą jest, że wiek to tylko niewiele znacząca liczba, to Lucille Cheatham jest żywym potwierdzeniem tej tezy. 91-latka postanowiła skoczyć ze spadochronem, pierwszy raz od 64 lat. Kobieta ma spore doświadczenie w podniebnych wojażach - przez lata Lucille była instruktorką lotnictwa. Dzięki finansowemu wsparciu przyjaciół, 91-latce dane było przeżyć te niezwykłe emocje jeszcze raz.

Dyskusje na temat: podniebne