• Informacje na temat:

  podaj ulice

Artykuły na temat: podaj ulice
 • Szaszłyki z pitą ziołową

  W tygodniu przed Środą Popielcową w małym miasteczku Bazas, na południowy wschód od Bordeaux, można trafić na dość osobliwą paradę: główną ulicą prowadzone są krowy przystrojone kwiatami i wstążkami. Nie są to jednak byle krowy, lecz słynna lokalna rasa bazadais, znana z mięsa gęsto prążkowanego tłuszczem - pisze Rachel Khoo.

 • Najpierw wędrówka do stóp himalajskich ośmiotysięczników: przeprawa przez dżunglę, test odwagi na wiszących mostach, kąpiel w gorących źródłach i spotkanie ze stadem makaków. Potem udział w największym hinduistycznym święcie i odkrycie mikromiasta Boudhanath. Zgiełk ulic, cisza świątyń i wszechobecna feeria kolorów. Urok Nepalu to kontrasty.

 • Padnij czyli Nowy Jork przed Sandy

  ...  Ulice pustoszały. Mokre liście lepiły się do butów. Padało chaotycznie. Z przerwami. Niebo z wysiłkiem wykrztuszało kolejne porcje tłustych kropel....

 • Największe bzdury

  Joanna Liszowska miała dostać półwysep, a Doda swoją ulicę w Ciechanowie. Czego to ludzie nie wymyślą w prasie i internecie!

 • Moda dla odważnych

  ....  street chic. Wniosek?  Lubimy podpatrywać innych ludzi. Co więcej-  okazuje się, że lepszą inspiracją stają się ulice wielkich miast, niż pokazy mody.  Także blogi o modzie (ostatnio tak popularne...

 • Tom Hiddleston przedstawił Taylor Swift swojej matce

  Para poleciała prywatnym samolotem do Suffolk w Anglii, żeby spotkać się z matką Toma - Diane Hiddleston.

 • Królewski ślub w liczbach

  ...około milion garści konfetti. Fani rodziny królewskiej jak zawsze przy tego rodzaju uroczystościach będą świętować na ulicach, sypać kwiaty i rozrzucać konfetti. Toast... herbatą Podaje się, że(...) z nim na ulice. Kiedy książę William składał przysięgę Kate Middleton w 2011 roku podliczono, że w Wielkiej Brytanii tego dnia odbyło się około 5 tysięcy ulicznych imprez. W tym roku wynik ten może...

 • Zakupy online – jak kupić idealny prezent?

  Szukasz prezentu dla chłopaka, koleżanki lub siostry? Najłatwiej znajdziesz go za pośrednictwem wyszukiwarki modowej, która pozwala na wysoki stopień personalizacji danej rzeczy. Dlaczego warto jej używać?

 • Wrocław tropem Eberharda Mocka

  Eberhad Mock kojarzy się z Wrocławiem już tak bardzo, jak słynne krasnale. Bohater retrokryminałów Marka Krajewskiego powraca tym razem tropiąc ludzi, którzy stworzyli ludzkie zoo. A ja we Wrocławiu szukam śladów słynnego przedwojennego policjanta.

 • Najpiękniejsze miejsca w Lucernie

  W Szwajcarii zabytki przeglądają się w wodzie, lew płacze. A na wszystko spogląda groźny Pilatus.

Dyskusje na temat: podaj ulice
 • Re: ​Mężczyzna bez seksu

  vw cwaniaku ja też z Bytomia może podaj adres albo przynajmniej ulice to Cię znajdę i chętnie te Twoje 194cm skrócę. Takich gnojków jak Ty to nie trawię dresik wieśwagen koksik a jak przychodzi do załatwienia spraw po męsku po jednym klapsie nawet wiedzą co to kultura i przez per pan mówią.

 • KOBIETA-czyli ta ktora daje

  , która nie wie jak się pisze żaba, bowiem jej edukacja skonczyla się niestety na poziomie przedprzedszkolnym, wszystko bowiem z tego tytulu, ze musiala zapierdzielac na ulice i stosownie się wychylac(...), w dodatku dotknietej choroba wscieklej krowy. Postarajmy się wiec rozebrac na czynniki pierwsze tok rozumowania tej dupodajki i opaslej pizdy: pierwsz zdanie brzmi: „nabijales się, ze mowilam, ze