• Informacje na temat:

  plecak

Artykuły na temat: plecak
 • bagproject.pl

 • Plecak pełen witamin

  Wyprawka szkolna już gotowa. Nowy plecak, piórnik, książki…twoje dziecko rozpoczęło już przygodę z edukacją. W okresie jesiennym, kiedy maluch ma częstszy kontakt z chorującymi rówieśnikami, bardziej jest podatny na infekcje. Już dziś zadbaj o jego odporność!

 • Alternatywa dla torebki? Wygodny plecak

  Choć postrzegany jest jako mało atrakcyjny atrybut uczniów i turystów, coraz częściej zmienia swoje naturalne otoczenie goszcząc na wybiegach największych domów mody. Plecak może być trendowym akcesorium, które łączy w sobie modową świeżość i wygodę.

 • ​Nicole Kidman dręczy swoje koty? Wszystko przez plecak!

  W udzielonym niedawno wywiadzie aktorka przyznała, że zabiera zwierzęta na spacery, nosząc je w specjalnym plecaku. Nie spodobało się to obrońcom praw zwierząt.

 • Wiosenny trend: Plecak zamiast torebki

  Jaka torebka jest tej wiosny najmodniejsza? Żadna. W tym sezonie swój niezbędnik musisz przepakować do plecaka.

 • Masz duszę włóczykija? Wybierz modny plecak na jesień

  Plecaki były do niedawna zapomniane i niedoceniane przez modę. Nie wyobrażano sobie, aby zabrać je gdzieś indziej niż na wycieczkę czy trening. Jednak ten dodatek wrócił do sklepów i od kilku sezonów nietrudno znaleźć modne plecaki na każdą okazję.

 • Pakujemy plecak na jednodniową wyprawę - co warto ze sobą zabrać?

  ...zapomnijcie o zdrowych i pożywnych przekąskach, jakimi są bakalie. Zajmują one mało miejsca, dlatego zmieszczą się w każdym plecaku. Śliwki, morele, żurawina, orzechy włoskie lub Złote owoce, będą idealnym(...) zapominać o ciepłej, przeciwdeszczowej kurtce oraz o wygodnym i sprawdzonym obuwiu. Plecak na wyprawę nie powinien być zbyt ciężki. Pamiętaj o zabraniu zapasu wody, kanapkach i zdrowej przekąsce. Świetnie...

 • Kuferki, plecaki, torby – must have sezonu

  Dodatki są niezbędnym elementem w szafie każdej kobiety. Nie jest łatwo wybrać akcesoria, które będą modne, ale i podkreślą nasz indywidualny styl. Plecaki, kuferki, torby – jak dobrać gadżety by wpasować się w trendy?

 • Justin Bieber planuje wędrówkę z plecakiem

  ...wszystkie największe miasta i egzotyczne miejsca, tak jak zrobiłby to podróżnik, podczas wędrówki z plecakiem. Ale oczywiście z nielimitowanym budżetem multimilionera. Informacja pojawiła się...

 • Z plecakiem w Jurę

  Jest gorąco jak diabli, plecaki już zaczynają nam ciążyć. Jedziemy na Krowodrzę. W tramwaju prawie pusto, leniwa atmosfera udziela się wszystkim. Na miejscu mamy problemy ze znalezieniem początku(...) śniadanie znowu zupki. Odżywiamy się gorzej, niż przeciętny student. Droga do zamku biegnie lasem, na szczycie okazuje się, że trwają prace renowacyjne. Udaje nam się wejść na wieżę, rozwalić plecak...

Zdjęcia na temat: plecak
Wideo na temat: plecak
Dyskusje na temat: plecak